Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, надявам се да ми помогнете , ако можете :D Имам едно LG G3, ползвах го с голям кеф 4 г. супер доволна, без забиване и каквито и да било проблеми. Последните 6 м. забелязах, че много загрява и батерията пада бързо. В един слънчев ден преди време както си четях нещо в него и даде син екран, нямах идея какво е това, махнах батерията, пак я сложих....уж включва, но после пак син екран и изключва. Мъжът ми пита познат техник, той казал изгоряло захранване или дъно...какво е според вас? Чували ли сте такова нещо - син екран? В нета пише дъно, но пък на моменти си бачка за няколко минути ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без диагностика от сервизен специалист, тук можем само да гадаем. Това бързо падане на батерията също показва, че тя е за смяна, като най-добре да се започне от там. Ако е включено зарядното работи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефектирал SoC чип, в серивиз могат да го сменят, занесете да го погледнат и да ви кажат цена за ремонта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията не съм убедена, че е за смяна, по скоро нещо в телефона провокираше загряването и от там падането а батерията, ако нямаше включен нет издържаше с дни. Иначе сега дори и в зарядно или не включва въобще че зарежда, или пък пак си включва и след минути дава този син екран.

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Дефектирал SoC чип, в серивиз могат да го сменят, занесете да го погледнат и да ви кажат цена за ремонта. 

Да, може би така е най-добре. Питах за мнение, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем. Аз вече съм с G6 (още по-доволна) , но този си ми беше много любим и така си стои в шкафа...да ме насочите към някой сервиз в Пловдив?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anastasia Sunshine написа:

Да, може би така е най-добре. Питах за мнение, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем. Аз вече съм с G6 (още по-доволна) , но този си ми беше много любим и така си стои в шкафа...да ме насочите към някой сервиз в Пловдив?

Намирам този сервиз, обадете им се по телефона за консултация, сервизите са запознати с този проблем при този модел телефон, не е еденичен случай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Намирам този сервиз, обадете им се по телефона за консултация, сервизите са запознати с този проблем при този модел телефон, не е еденичен случай. 

Благодаря ви. Лека вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, AAUUXX написа:

сервизите са запознати с този проблем при този модел телефон, не е еденичен случай. 

Преди няколко месеца носих в няколко сервиза същия телефон със същия проблем, всички казаха, че е масово за този модел, изглежда след 3-4 години просто приключват курса. Не искаха да го вземат за диагностика даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Port Royal написа:

Преди няколко месеца носих в няколко сервиза същия телефон със същия проблем, всички казаха, че е масово за този модел, изглежда след 3-4 години просто приключват курса. Не искаха да го вземат за диагностика даже.

И този познат на мъжът ми казал същото нещо. Но си мисля, че 4 г. е доволоно за смартфон. Нищо, аз пак ще пробвам в този сервиз, ако не стане ще го пусна за части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак 4 лета е изкарал ...........ремонта би би преклено скъп .Прежалете го и си вземете нов .На умрел кръв не съ преливъ . Неа смусъл от подобно начинанйе оти не се знае колку ше йе трайнустта на ремонта и дал пак няма посинее .Успех 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Wildzet
      Дадох стария ми телефон на майка ми, но батерията свършва бързо, някаква фалшива е. Когато го ползвах я смених, на около 6 месеца е, но мисля, че ме излъгаха нещо в сервиза. Искаха само 20лева за ''нова'' батерия при положение, че навсякъде ги продават по 40лв. С около милиметър и нещо е по-малка от старата, оригинална, батерия е. Тази в момента държи около 30 минути и умира от 100%.... 
      Та, някакви идеи от кой сайт или магазин в Русе мога да закупя оригинална батерия за LG G3 (3000mah)? 
    • от Рада Масленска
      Добър вечер! Искам да попитам, някой по-информиран от мен, изобщо има ли разлика/и между LG G3 D850 И LG G3 D855. И ако има - каква е/са тя/те? 
    • от radoslav55
      Привет на всички,
      Потребител съм на LG G3 D855 16GB от повече от една година. Вчера ми се случи нещо доста странно - по време на средна употреба телефонът се рестартира сам, при което като се включи зарядът на батерията от 45 - 50% падна на 9%. Стори ми се много странно, още повече когато за около 5 минути след това се вдигна на 12 - 13%. Имате ли представа от какво може да се е получило това? Трябва ли да го нося на сервиз, като се има в предвид че и преди се е рестартирал от само себе си, но много рядко и никога със загуба на заряд.
      Ще прикача скрийншот на графиката на батерията точно когато се включи.
      Благодаря предварително и поздрави!

• от Hahaha2332
      Така купих си LG G3. Тествах го под вода, защото съм чувал, че е водоустойчив. Издържа 3 часа под вода всички портове работят. Наскоро видях, че под батерията има индикатори за водна щета( нещо такова беше) те си бяха бели, а по принцип когато е влязла вода за червени/розови и имат "Х". Та да ви питам LG G3 водоустойчив ли е или не ? 
    • от UltraViolence
      Здравейте ! Искам да попитам няколко въпроса относно LG G3S и по точно техните притежатели.
      Как се справя телефона с по-тежки игри? Например asphalt 8, real racing 3 и т.н.
      Добра ли е камерата?(Ако може някой да ми прати линк на ЛС със снимки направени с него) 
      Какви впечатления имате от телефона ? Положителни,отрицателни страни? Извинете, че питам толкова много, но информацията за него е доста оскъдна и немога да намеря почти нищо. Благодаря предварително 
  • Дарение

• Добави ново...