Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, с нашите искаме да зарадваме брат ми, като му купиме нов компютър, бюджета е ограничен 800-900 лв.

Брат ми иска да играе почти всички най-нови игри (според мен няма как да стане) и моля за помощ да предложите линк с авточасти. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sofiatraffic написа:

Здравейте, с нашите искаме да зарадваме брат ми, като му купиме нов компютър, бюджета е ограничен 800-900 лв.

Брат ми иска да играе почти всички най-нови игри (според мен няма как да стане) и моля за помощ да предложите линк с авточасти. Благодаря предварително!

Линк с авточасти няма как да предложим. Предполагам, че става въпрос за десктоп машина. В цената ще се включва ли и монитор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Линк с авточасти няма как да предложим. Предполагам, че става въпрос за десктоп машина. В цената ще се включва ли и монитор?

С части, за PC става въпрос. в цената трябва да има и монитор..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Roujin Z написа:

Супер, обаче 500HDD, няма ли да са му малко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остават пари и за малко SSD при желание тоест HDD-то ще е единствено склад.

https://www.vario.bg/adata-ultimate-su650-240gb-asu650ss-240gt-c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Roujin Z написа:

А PSU-то кой ще смени? Или смяташ, че 280W max стигат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто гледайте да има SSD дори да се базира на ползвана машина. За 800-900лв с монитора няма как да е нова и да става за по-сериозни игри. Най-евтиното в момента е Ryzen 5 1600 + B350/B450 дъно и 8GB памет, но това са си близо 400лв само за тези 3 компонента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет няма как да играе почти всички най-нови игри. Едно време имаше гейм клубове и тогава не всеки имаше домашен компютър. Играеш 30 мин. / 1 час и довиждане. Освен това, брат ти е на 9 години.  Не е нормално на тая възраст да го товарите с игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, GTI написа:

А PSU-то кой ще смени? Или смяташ, че 280W max стигат?

виж сега, вярно е че ще работи с 280W, но смятам че си прав и ще ти кажа защо мисля така
при горната конфигурация има определен запас по мощност на машината, който ще го загуби като включи графичната карта
демек за да се запази съотношението, ще трябва  захранването да е 350W
така ще бъде подсигурен за включване на допълнителни устройства и евентуален ъпгрейд за бъдеще време
имам предвид, че номиналните мощности на графичната карта и на процесора са общо 160W, които при натоварване  може да стигнат и да минат над 200W
от опит съм установил че моя процесор на лаптопа, дето го дават 25W разсейвана мощност, при натоварване достига 45W и започва да пече като чушкопек
вече не се занимавам с тези неща, защото се разболях, но мисля че си прав в този случай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора стига сте писали глупости. Fujitsu си продават конфигурацията и с икономични видеокарти без промяна в захранването.

Колкото до предложената видеокарта тя е без допълнително захранване и е ограничена от слота.

Може да се сложат определени модели на GTX 1650 по-старата 1050TI още по-старата 750TI и т.н.

Никъде не е препоръчвано да се правят опити за клок модели с допълнително захранване и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, Roujin Z написа:

Хора стига сте писали глупости

номинални разсейвани мощности на графична карта и процесор

302100076_.JPG.b5de0163003dcccb071c394020c23d67.JPG

1162335549_1.JPG.72f8a88276b1f78561d6d9df7194dbd2.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eclipse2G написа:

За този бюджет няма как да играе почти всички най-нови игри. Едно време имаше гейм клубове и тогава не всеки имаше домашен компютър. Играеш 30 мин. / 1 час и довиждане. Освен това, брат ти е на 9 години.  Не е нормално на тая възраст да го товарите с игри.

Те онова време няма как да си го представят даже! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.10.2019 г. в 22:33, Емил Костов написа:

Те онова време няма как да си го представят даже! ;)

За съжаление-да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...