Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте

Каква е процедурата при смяна на Автошкола?

Имам проблеми със сегашната и искам да се прехвърля в др

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесай си друга школа, отиди на място и питай каква е процедурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, andrianivanov написа:

Това е пределно ясно Въпроса е да не направят проблем с документите и т.н 

Е че какви документи толкова си дал, като за започване на курс се изискват:

Цитат
  • Копие на лична карта
  • Копие на диплома за завършено образование (основно, средно или висше)
  • 1 брой снимка (паспортен формат)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, andrianivanov написа:

Това е пределно ясно Въпроса е да не направят проблем с документите и т.н 

Кой да направи проблем? Старата автошкола ли? В новата, ако те приемат, би трябвало да те информират какво трябва да направиш, как да го направиш и т.н.

Относно документите - в автошколите не трябва да се съхраняват копия на лични карти, дипломи и т.н. Ако ги съхраняват, но нямат нужните документи - ти им създай проблеми. Съпругата ми се записа на курсове миналата година. Поискаха ѝ лична карта и копие на диплома, но само за справка. В самата автошкола са ѝ казали, че заради GDPR нямат право да съхраняват копия на подобен вид документи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целия курс минах, но не мога да си взема шофьорската книжка на кормуване заради У автомобил! 
Питах разни познати, но с такава кола не са се обучавали... 
От Февруари тази година съм се записал. Листовките ги взех от първия път, но кормуването е проблем... 
След 3 неуспешни опита и близо 2000 лв искам да сменя Автошколата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сегашната школа трябва да вземете документ (или е качен в системата) за завършени брой часове. Като отидете в новата е възможно да поискат да минете 4 у.ч. при тях, след това се явявате на изпит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво толкова му има на учебния автомобил - щом се провеждат обучения и изпити на него, значи технически е изряден, от тук нататък какво ...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо положението не такова като си го мислите

500 000 км У автомобил

Спирачките не държат където и се спире се ползва ръчна дори и в движение

Волана подава на ляво и дясно

Летен сезон със зимни гуми 2x2

Изпарения в купето от гърнето т.н

Изобщо е мъчение по време на изпит

..., ако знех всичко това предварително едва ли бих се записал на курс при тази автошкола!
Такива автомобили със закон трябва да се забранят! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък уж били затегнали курсовете - кво затегнали, по- солени цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, insec написа:

Пък уж били затегнали курсовете - кво затегнали, по- солени цени.

Предпоследния път се явявах началото на Май месец 170 лв такса която вкючва 4 учебни часа и изпит пред ДАИ в Бургас
Никаква разлика в часовете след промяната освен цената

Преди две седмици платих 180 лв часовете бяха същите и колата още по разбита Искам да допълня че през лятото бях прекъснал заради работата ми Сега съм ни в клин ни в ръка и без книжка С голяма сума която съм платил и която няма да търся 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Развитието с мен 

Записах се в най добрата школа в Бургас но от предишната не ме били отписали от системата Бях платил “Такса” месец преди това В следващите дни оправих нещата по телефона

В новата Автошкола продължих на Автоматик Платих 4 часа допълнително Реално имах 8 часа преди практическия изпит Изпита го взех но останах завинаги разочарован от старата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.10.2019 г. в 13:33, sopolin4o написа:

От сегашната школа трябва да вземете документ (или е качен в системата) за завършени брой часове. Като отидете в новата е възможно да поискат да минете 4 у.ч. при тях, след това се явявате на изпит.

4 у.ч. по колко са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В новата автошкола в която записах Цената е 20 на учебен час

При мен ми трябваха толкова допълнително защото смених кола Отделно приключих курса на автоматик а се учих на кола ръчни скорости в предишната школа

Започнах курса от Февруари Заради обстоятелствата в първата автошкола реших така да процедирам В крайна сметка плащам а резултати никакви

След като се преместих проблемите се разрешиха и курса го завърших Радвам се че постъпих правилно и открих къде е проблема за да го реша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма той проблема е бил виден от самото начало - колата няма спирачки, спираме на ръчна .... WTF , какви изпити, какви три лефа на цяло, това да не е курс по тероризъм специалност самоубийствен акт. Още по- озадачаващото е, че и самия преподавател се вози в тази кола - представям си за какъв тъпигьоз иде реч, направо тъпигьоозлу. Казано в прав текст, този човек, барабар със цялата му школа са за съд и не само, че трябва да му отнемат завинаги правото да обучава други хора, но и да му вземат шофьорската книжка, щото е повече от очевидно, че законите за него са някаква парлама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...