Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здр-те форомци,въпроса ми,е как да кача клипове във you tube,било от смартфон или пък от,pc на високо качество качвам,обръщам ги на високо качество и пак ми,излиза на ниско не мога да се оправя със тава,моля за помощ спешно,благодаря предварително,за изчерпателните отговори...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ниско качество са ти записани

записващото устройство ти е ментак

прудполагам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи да ги обърнеш на високо качество ? Клипа или е заснет с едно, да речем хубаво качество или - с друго, да кажем лошо качество.

Какви са тези клипове - заснемания с някаква програма на дейности на компютъра, заснети с камера/камера на телефон... модел ... ? Може да дадеш и линк към някой клип да видим за какво иде реч.

Всъщност ти ги конвертираш преди качване така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е качвам клип от телефона s8 на UHD 3840x2160 и като го кача,ми е на 260 най многа 480p.Не знам на кое се дължи,клипа е правен от тела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Людмил Любенов написа:

Е качвам клип от телефона s8 на UHD 3840x2160 и като го кача,ми е на 260 най многа 480p.Не знам на кое се дължи,клипа е правен от тела.

Четете сър. Освен това, едва разбирам какво сте написали.

Все пак за по-лесно ще цитирам:

Цитат

Found it.. Switching on Performance mode to entertainment mode.. enables 4k resolution .. Thanks for the help

Явно, за да записва и качва в 4к фромат трябва да замени Производителен мод на телефона с Театрален(свободен превод)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Четете сър. Освен това, едва разбирам какво сте написали.

Той даже не иска на HD да се пусне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Людмил Любенов написа:

Той даже не иска на HD да го гледам ...

Дописах  си коментара. Нямахте време дори да последвате връзката и да прочетете какво що има след нея  и вече отговаряте?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да го направя съжелявам,не на мирам тази прословута резолюция 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Людмил Любенов написа:

Не мога да го направя съжелявам,не на мирам тази прословута резолюция 

Сигурен ли си, че не си на 5 годишна възраст...Всъщност какво говоря, малко дете ще се справи само, явно на дядо му трябва да се показва нагледно:

След като се избере entertainment mode  в настройките на телефона, вече отново се ходи на резолюциите на камерата и се избира на макс, също и на ютюб приложението ако ползуваш такова за качване  и там се пипа вероятно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, sliderum написа:

Сигурен ли си, че не си на 5 годишна възраст...Всъщност какво говоря, малко дете ще се справи само, явно на дядо му трябва да се показва нагледно:

След като се избере entertainment mode  в настройките на телефона, вече отново се ходи на резолюциите на камерата и се избира на макс, също и на ютюб приложението ако ползуваш такова за качване  и там се пипа вероятно

Нали вас питам,аз от каде да знам на you tube от каде се пипа на телефона всичко ми е на макс само кадето не мога да намеря във you tube да дигна резолюцята за качване .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ да записваш и с Open Camera... не че няма да стане и с вграденото приложение ... честно казано аз го имам отдавна инсталирано, но почти не съм го ползвал, макар че там имаш допълнителни опции за повишаване качеството на видеото като настройка за битрейт, брой на кадрите в секунда...

Open Camera - Apps on Google Play

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще мога да помогна. Съжалявам, но всеки човек, който може да чете и пише правилно, би ме разбрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като бъде качено едно видео, тубата прекарва известно време в обработка на това видео - youtube не складира безбожни гигабайти, а първо компресира материала и после складира. За това е ниско качеството в първите моменти/минути/часове след качването. След време тубата вече е обработила клипа и излизат опции за HD, FHD, QHD, UHD. Веднага след качването клипът НИКОГА няма да е с високо качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бях го качил,и от 260 p.Стана на 480 p.Сега пак ще кача да видя кога ще се дигне благодаря все пак,че видях,че бързо се качи,а е на 4к видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...