Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.
Преди няколко дни запозна да ме изкарва от Игри от нищото без очевидна причина.
Синият екран се появи в последствие и целият Компютър замръзна за 30 минути докато не беше рестартиран.
Сега дори не ме допуска да отвора игра, и през произволни момент ми се показва син екран и се рестартира до 10 секунди.
Ако някой има някакво решение по въпроса ще съм много Благодарен :) !!! 
*System information прикачено*

System Information Report.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ни номера на грешката, за да може да се ориентираме. Спри автоматичния рестарт на Windows 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Емил Костов написа:

Трябва ни номера на грешката, за да може да се ориентираме. Спри автоматичния рестарт на Windows 10

Така няма да покаже нищо освен sad face.
@Aleks Avramov, отвори папка C:\Windows\Minidump и копирай най-новия файл на десктопа. Качи този файл от десктопа на https://dox.abv.bg/ и дай линк към него.
За да се вижда някакъв код на грешка на Wiin 8.1/10 трябва да се добави запис в регстратурата от command prompt as admin:
reg add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\CrashControl" /f /v "DisplayParameters" /t REG_DWORD /d 1
и да се рестартира машината.
За да има дъмп на паметта при срив трябва да е разрешен файлът на виртуалната памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм ... Грешка "MEMORY_MANAGEMENT", код 0x0000001A, причинена от ntoskrnl.exe. Може да е много неща. Според мен - хардуерен проблем с паметта, или сериозно оплескана ОС. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятен проблем с някой от модулите RAM памет, възможно е да е повреден файл на виртуалната памет, възможно е да е проблем с някой от драйвърите. например драйвърът на SATA контролера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах наскоро да се сканира за Повредени файлове с команда: DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth в Command Promp и след това команда sfc  /scannow по стъпки онлайн преди да дойда тука.
Резултата беше че системата намери Повредени файлове и бяха преманхнати, но проблема остана.
Някакво друго решение ?
Относно RAM модулите какво може да се направи ? Нови? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади, внимателно, изтрий САМО златните контакти с гумичка за молив и върни обратно.
Стартирай cmd as admin  и напиши 
echo y|chkdsk c : /f /r
като между с и : няма интервал.
и натисни Enter.
Рестартирай машината и не пипай докато не се извърши проверката и не зареди до десктоп.
Стартирай devmgmt.msc > Storage controllers > намери ред съдържащ SATA и кликни по него с десен бутон. Избери Uninstall и следвай съветника.
Рестартирай

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем. Как да го оправя? Ето и снимки да видите какво точно ми излиза. Понякога пише Critical Process Died, а понякога Unexpected Store Exception.

Image result for your pc ran into a problem and needs to restart critical process died 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това постоянно ли е?
Направи ли осем проби за стартиране?
Има ли случай да влезеш в Windows?
Имаш ли носител с инсталация на Windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами днес не ми е правило проблеми учудващо, но вчера беше ужас.Докато включа компютъра и излизаше тази грешка.Имам диск на Windows 10. Не съм правил осем проби за стартиране. Искам да попитам и за този    проблем на снимката как мога да го оправя?Untitled.png.4fd2571951617b04f140adbd8ac20255.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом влизаш виж тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Update: Почаках време да видя дали се е оправил проблемът и със сигурност да кажа че проблемът е РЕШЕН ! 
Благодаря за Отговорите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.10.2019 г. в 19:11, Aleks Avramov написа:

Update: Почаках време да видя дали се е оправил проблемът и със сигурност да кажа че проблемът е РЕШЕН ! 
Благодаря за Отговорите :)

Как го оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.11.2019 г. в 17:54, Sasho78 написа:

Как го оправи?

на 21.10.2019 г. в 22:17, DarkEdge написа:

Извади, внимателно, изтрий САМО златните контакти с гумичка за молив и върни обратно.
Стартирай cmd as admin  и напиши 
echo y|chkdsk c : /f /r
като между с и : няма интервал.
и натисни Enter.
Рестартирай машината и не пипай докато не се извърши проверката и не зареди до десктоп.
Стартирай devmgmt.msc > Storage controllers > намери ред съдържащ SATA и кликни по него с десен бутон. Избери Uninstall и следвай съветника.
Рестартирай

Тези стъпки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 29.10.2019 г. в 18:46, Sasho78 написа:

Искам да попитам и за този    проблем на снимката как мога да го оправя?Untitled.png.4fd2571951617b04f140adbd8ac20255.png

С локален акаунт или с Microsoft акаунт е машината?
Виж това видео:

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...