Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Viiipeer

Минерално масло/вакса за кухненска дъска откъде в БГ?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Бихте ли ми казали от къде аджеба в България може да се намерят подобни продукти....

https://www.amazon.co.uk/s?k=cutting+board+conditioner&ref=nb_sb_noss

Нищо не откривам в нета за Българския пазар.

Не ми се поръчва от Amazon или от Ebay, но ако няма алтернатива ще трябва.

В Пловдив в двата щъркела магазин на Солинген трагедия, все едно ги питам за моторни резачки....

Гледат ме и се чудят какво аджеба търся.

Засега мажа с течен парафин за пиене, но няма този ефект на отблъскване , който ваксата би имал.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак поясни какво правиш на кухненска дъска?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Я пак поясни какво правиш на кухненска дъска?????

Моля само коментари от компетентни по темата , самия факт че задаваш този въпрос ме кара да не ти отговарям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Viiipeer написа:

Моля само коментари от компетентни по темата , самия факт че задаваш този въпрос ме кара да не ти отговарям.

Ами обясни какво правиш за тази кухненска дъска. Не е трудно нали. Е може и да не обясняваш. Твое решение е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, ще ти кажа.

Мислех си че твоя пост е ироничен.

С две думи всяка дъска която е от дърво или бамбук се поддържа посредством минерално масло безопасно за храни в комбинация с пчелен восък/вакса.

Това спомага за водоотблъскаване при миене на дъската, както и за цялостна по-лесна поддръжка,  както и за предотвратяване на попиване на миризми.

Да много хора могат да си кажат, за какво ти е като можеш да сменяш дъските вместо това,  има скъпи дъски които си заслужава да бъдат поддържани.

Ефекта който търся е същия като при автомобилите за по-ясна представа - водоотблъскващ ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Viiipeer написа:

Колега, ще ти кажа.

Мислех си че твоя пост е ироничен.

С две думи всяка дъска която е от дърво или бамбук се поддържа посредством минерално масло безопасно за храни в комбинация с пчелен восък/вакса.

Това спомага за водоотблъскаване при миене на дъската, както и за цялостна по-лесна поддръжка,  както и за предотвратяване на попиване на миризми.

Да много хора могат да си кажат, за какво ти е като можеш да сменяш дъските вместо това,  има скъпи дъски които си заслужава да бъдат поддържани.

Ефекта който търся е същия като при автомобилите за по-ясна представа - водоотблъскващ ефект.

Имам познат готвач, който е специалист и ще го попитам за повече информация. Не знаех за такъв тип поддържане затова те и попитах. Не съм си и помислял да се шегувам или подигравам с теб. Просто не съм срещал подобно нещо.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Емил Костов написа:

Имам познат готвач, който е специалист и ще го попитам за повече информация. Не знаех за такъв тип поддържане затова те и попитах. Не съм си и помислял да се шегувам или подигравам с теб. Просто не съм срещал подоно нещо.

Благодаря ти колега, ще съм ти благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://woodcraftbg.wordpress.com/продукти/

Цитат

Вакса от пчелен восък с варено ленено масло и борово масло.  Подходяща за поддържане на всички видове кухненски прибори и съдове от дърво, както и на всички видове мебели и подове от дърво. Подхранва и полира дървото.

Задай им въпрос... :)  с питане до Цариград се сттига

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, DarkEdge написа:

https://woodcraftbg.wordpress.com/продукти/

Задай им въпрос... :)  с питане до Цариград се сттига

Благодаря за сайта, съдейки по домейна не ми се струва никак сериозно.

Отделно лененото масло гранясва , а това е последното нещо с което бихте искали да импрегнирате дърво. 😉

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах "с питане до Цартиград се стига" - има телефон за контакт. Чуваш се, устройва те - работите. Не те устройва - има червена слушалка за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...