Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам един iphone 6 но за съжаление му забравих паролата на icloud , онзи ден тръгнах да връщам заводски настройки като си мислех че имам записан някъде icloud-а , и сега телефона не може да се ползва 

Някой знае ли някакъв начин да бъде премахнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще се изредят дузина хакери и разбиращи материята, които ще сурнат видео материали и кви ли не шамански материали, но да ви кажа да не се мъчите - нямате вариант за премахването на iCloud.
Звънете на телефон на съпорта на Apple и си поговорете с тях на тази тема - ще ви е от полза да го разберете от първоизточника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин да се махне колега, освен ако не си намериш или спомниш регистрацията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, algor написа:

Сега ще се изредят дузина хакери и разбиращи материята, които ще сурнат видео материали и кви ли не шамански материали, но да ви кажа да не се мъчите - нямате вариант за премахването на iCloud.
Звънете на телефон на съпорта на Apple и си поговорете с тях на тази тема - ще ви е от полза да го разберете от първоизточника.

Е ти сега не искаш младите хакери да се развиват ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, роско царев написа:

Здравейте имам един iphone 6 но за съжаление му забравих паролата на icloud , онзи ден тръгнах да връщам заводски настройки като си мислех че имам записан някъде icloud-а , и сега телефона не може да се ползва 

Някой знае ли някакъв начин да бъде премахнат

Друг път при подобни операции, първо се уверете че имате паролата, а не "мислех, че имам записан някъде". Напъни си сивите клетки за паролата, иначе няма оправия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Eclipse2G написа:

Друг път при подобни операции, първо се уверете че имате паролата, а не "мислех, че имам записан някъде". Напъни си сивите клетки за паролата, иначе няма оправия.

Хакерите ще го оправят. Виж сега и ти колко си лош ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Хакерите ще го оправят. Виж сега и ти колко си лош ;)

Да не му хареса. От това се тревожа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съпортът може да ти съдейства. Аз имах много сходен случай и ми "ресетнаха акаунта" сполучливо!

Тел.: 00800 60027753  - съпорт на Ейпъл за България

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, zdravkos написа:

Съпортът може да ти съдейства. Аз имах много сходен случай и ми "ресетнаха акаунта" сполучливо!

Успех

Ще ресетнат акаунта ако наистина е твой. Но ако телефонът е купен ( под масата) чакай от умрял писмо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, zdravkos написа:

Успех

Аха мерси , утре ще им звънна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...