Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Анжелизъм

Възстановявам темата за анжелизъма поради проявения интерес към темата.

Учението ,,Анжелизъм" е основано на моята опитност защото бях в отвъдното пред Господ и Той ми каза ,че имам най - правилно разбиране относно Него ,и ще дам отговори на въпроси касаещи Господ и Божията промисъл.

1- ,,какво представлява Господ?"-Господ е Висш Разум ,Ум подобен на нашия,но има свръх възможности.Примерно както ние фантазираме ,така Господ може да създава реалности и нови светове в един миг,дори може да създаде вселена като нашата за секунди.

2-,,какво иска Господ?"-Основно ,,Компания" ,да Господ иска ,,приятели" а не слуги.Господ иска ,,Уважение"-(и това уважение може да бъде проявено с ходене на храм,или когато постигнете нещо голямо да споменете Божията намеса и да благодарите на Бог за това постижение).Най- добре е ,когато отидете до някой храм да се молите като конструирате молитвата така ,,Обръщение към Господ,след това вашата молба към Него,след това да обещаете нещо да правите което ви е по силите".

Господ също иска и да се уважаваме взаимно,,Човек-човека",защото така преценява кой какъв е ,не по отношението към Него а по отношението към себеподобните си,и отношението към Него е важно разбирасе,но също така е важно и отношението към тези ,които са по-нисши от нас.

3- ,,Какво следва след смъртта?"-След смъртта следва ,,Вечност"за праведните,които ще отидат в рая(рая е образно казано там ,където ще се чувстваме вечно в блаженство,и в зависимост от това колко сле били праведни толкова мечти ще ни се изпълнят и колкото по праведни сме били толкова повече възможности и умения ще имаме),а за неправедните най -вероятно ще се върнат тук в земния живот да се поправят.

4-,,как изглежда Господ?"image.png.97a257db8e391f9220c050f3ca606146.png-това е найблизкото изображение (но без силуета),което намерих в нета.Така видях Господ когато се озовах в отвъдното пред Него.

Или така:image.png.108aefb0f636aa0a3b92cb77b7946824.png  Така видях Господ ,когато се разкри за втори път(когато хората разправяха ,че небето се е отворило)

Това са най-представителните форми на Господ.Не изглежда по наше подобие,защото ние сме създания на Господ и се различаваме по форма от Него но откъм Ум и разум сме подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, и доказателства за повишения интерес към проповядване на сектата да покажете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Аха, и доказателства за повишения интерес към проповядване на сектата да покажете?

Това не е секта ,а учение на базата на моята опитност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехе странната секта възкръсна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате някакви съществени въпроси ,задавайте ги ,а не само да спамите по темите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anjel Dimitrov написа:

Ако имате някакви съществени въпроси ,задавайте ги ,а не само да спамите по темите.

Колко ти е тарифата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anjel Dimitrov написа:

Висшия разум не би следавало да има форма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Така видях Господ

Все не мога да разбера, как разбирате, че сте видели бог, като никога не сте го виждали? И как не се усещате, че по сделките е Дявола и как па очаквате точно той да не ви каже "Аз съм твоя Господ Бог, вервайте ми!".

преди 44 минути, sliderum написа:

В момента си прави селфи и ще ти го прати на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се обадиха от отвъдното и твърдят, че за теб и последователите ти е определен интересен отсек в Ада. Ай сега наддумай ме. Аз също се базирам на нещо, което ми е станало в главата, или с душата, не съм сигурен и, доказателствата ми са една кръгла нула, също като твоите..

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За заинтересованите, има промоция - може днес и само днес да приемете две религии на цената на една. Просто анжелизма е платена, а будализма е безплатна. Но и двете ще ви струват много haha.png

Къде се е дянала тая тема с будализма? Някой има ли представа? Това е дискриминативно, все пак е религията с най-много последователи по света.

А, ето я милата, избутана три страници назад от спамъра публикувал подред в 50 теми за да си рекламира бизнеса с човешките страдания:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niam-niam написа:

Все не мога да разбера, как разбирате, че сте видели бог, като никога не сте го виждали? 

Тук Го видях за първи път.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anjel Dimitrov написа:

Във фантазиите на човек?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф ,все първи спамерите дето не отбират нищо....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anjel Dimitrov написа:

Оф ,все първи спамерите дето не отбират нищо....

Задавам ти сериозен въпрос, формулиран ясно и кратко: След като никога не си виждал Бог и си нямаш представа как изглежда, как разбра, че съществото, което си видял е Бог, че е точно тоя или оня Бог и че не е бил самия Дявол? Къде видя спам в това?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niam-niam написа:

Задавам ти сериозен въпрос, формулиран ясно и кратко: След като никога не си виждал Бог и си нямаш представа как изглежда, как разбра, че съществото, което си видял е Бог, че е точно тоя или оня Бог и че не е бил самия Дявол? Къде видя спам в това?

Аз ти отговорих,но не ти се гледа филмчето,и пак спамиш...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anjel Dimitrov написа:

Аз ти отговорих,но не ти се гледа филмчето,и пак спамиш...

Тук е форум, а не видео блог, в който трябва да гледам като отговор по половин час видео, създадено по поръчка на сектанти, които искат да промиват детските мозъчета с анимирани истории от Библията.

Но, ако така ще си говорим, моля ВИЖ ВЪПРОСА МИ В ТОВА ВИДЕО:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се вижда нещо което е без форма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, petie1 написа:

Как се вижда нещо което е без форма?

Гледа се като разпльокан силикон ....примерно (то пък пак с форма - разпльокано :)). Пък кой какво вижда в разпльоканото - негова си работа . .....:nono:

...............................

Сериозно !

Гледа се съдържанието - то определя формата , включително тази която и през ум не ни минава...:nono:

Като говорим за Бог като за съдържание - обяснение на това което не се знае . Формите може да са и съвсем измислени.....както повечето тук писано от кой ли не .....форми на "не се знае !" .  

преди 2 часа, Anjel Dimitrov написа:

Учението ,,Анжелизъм" е основано на моята опитност

Твоите измислици никакво значение нямат....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

Гледа се като разпльокан силикон ....примерно (то пък пак с форма - разпльокано :)). Пък кой какво вижда в разпльоканото - негова си работа . .....:nono:

...............................

Сериозно !

Гледа се съдържанието - то определя формата , включително тази която и през ум не ни минава...:nono:

Като говорим за Бог като за съдържание - обяснение на това което не се знае . Формите може да са и съвсем измислени.....както повечето тук писано от кой ли не .....форми на "не се знае !" .  

Каква е целта на удебеляването и подчертаването в постовете ти? Обикновено първото се ползва за открояване на важното, но при теб всяка втора дума изглежда трябва да се открои, а второто - за хиперлинк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, niam-niam написа:

Каква е целта на удебеляването и подчертаването в постовете ти? Обикновено първото се ползва за открояване на важното, но при теб всяка втора дума изглежда трябва да се открои, а второто - за хиперлинк.

Точно така ! Прихващаш и търсиш в Гугъл за първоначално знание . Задълбоченото изучаване не е за ден-два.....

Непознати за четящите основни понятия , на които следва да обърнат сериозно внимание .......ако искат да знаят и разбират , вместо един другиму да си мучат и ръмжат безкрайно....

Действително ! Всяка дума е важна - за смислово овладяване на казаното....

.................................

Употребявам и много емотикони , защото проявяваното невежество ми е забавно....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и Той ми каза ,че имам най - правилно разбиране относно Него

По какъв начин комуникирахте с Него? И защо Господ се безпокои от това, дали простосмъртните имат "правилно разбиране" за Него?

Моля за отговор с текст, а не с анимационни филмчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, niam-niam написа:

Тук е форум, а не видео блог, в който трябва да гледам като отговор по половин час видео

Добре от 5.55 до 6.3 имаш 8 секунди гледане за да разбереш ,как съм Го видял за пръв път.

преди 3 минути, baitexpo написа:

По какъв начин комуникирахте с Него? И защо Господ се безпокои от това, дали простосмъртните имат "правилно разбиране" за Него?

Като нормален разговор ,и като телепатия.Колкото е по -правилно разбирането за него ,толкова повече ще има по-близки до Него и толкова повече ще се възползват от блаженството във вечността и компанията ще е по-голяма и забавленията ще са повече,изобщо доброто ще е повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Снощи и аз сънувах , че съм Велик Месия . И всички ми викаха " Браво ! " .......после се събудих......Ти кога ще се събудиш ?:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Anjel Dimitrov написа:

Добре от 5.55 до 6.3 имаш 8 секунди гледане за да разбереш ,как съм Го видял за пръв път.

Всъщност са по-малко от 7 секунди. Всъщност е една картинка, която се зуумва. Значи признаваш, че си ми изпратил видео, от което 99,9% не касае твоя отговор.

И сега да си повторя въпроса, защото не е достигнал до теб. Попитах те как си разбрал, че това, което си видял е Бог? Питам те, от картинки в детски филмчета ли, демек нечия представа на нает да рисува художник ли? И сега разбирам - да. От деЦки ти е инфото за Всевишния.

ПП: Ако някой не Го е виждал, по думите на Анжел, ето го - Слънцето пече през шумата:

1336597870_.jpg.d916c692151cbb1f6b6d95d920f6c048.jpg

преди 15 минути, baitexpo написа:

Ти не си му в пазарната ниша. Дикиш ще му хванат точно тези, които ще седнат да гледат детски филмчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неправедните най -вероятно ще се върнат тук в земния живот да се поправят.

Кой определя кой е праведен и кой - не?
Какво значи най-вероятно? Нали всичко се знаело, защото е предначертано? Или минаваме в зоната на алабалистиката?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...