Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 13 часа, valkiria1 написа:

Изобщо не се притеснявай. Продължавай , както си знаеш. Един ден, ако реализираш замисленото , рано или късно ще работиш за евреите. Те прилапаха банката на Ватикана, та  с теб ще се церемонят. Ще си плащаш 10-тъка, като едното нищо.:lol6::lol6:

Аз преди пуснах обява ,че търся инвеститори ,за учението ми ,което преди беше религия,и съм сигурен ,че са я прегледали ,но чакат да се поутвърдя .Иначе с мен ще са си добре (спазваш държавните закони и обичаи в зависимост в коя държава живееш,и за пръв път ще имат възможността да се възползват свободно от ,,Удоволствията" ,защото според моето учение ,,удоволствията са дар от Бога" и когато се възползваш от удоволствията предлагани в нашия свят, според моето учение значи ,че си благословен/а,а не както при другите -удоволствията били,,Грях " -,,Его" и такива постулати,,които трябвало да премахнеш.)

преди 15 часа, niam-niam написа:

И като сме почнали да се повтаряме... И какво от това? Сети се късно, че си избрал различно кофти име за сектата си ли?

Най ми е арно като те чета и срещна неща от рода "ажем-жотем-тотем, бла-бла-бла, е предимно, когато правите добро". С други думи се случва ажем (синоним за сектантско жумолене) да е и когато правиш зло. Евала, как го измисли?

,,Ажем" не е име на учението ми ,а ако ,,Грях "-те отдалечава от Бога ,то ,,Ажем"-те приближава до Бога.

Редактирано от Anjel Dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anjel Dimitrov написа:

Аз преди пуснах обява ,че търся инвеститори ,за учението ми ,което преди беше религия,и съм сигурен ,че са я прегледали ,но чакат да се поутвърдя .Иначе с мен ще са си добре (спазваш държавните закони и обичаи в зависимост в коя държава живееш,и за пръв път ще имат възможността да се възползват свободно от ,,Удоволствията" ,защото според моето учение ,,удоволствията са дар от Бога" и когато се възползваш от удоволствията предлагани в нашия свят, според моето учение значи ,че си благословен/а,а не както при другите -удоволствията били,,Грях " -,,Его" и такива постулати,,които трябвало да премахнеш.)

Защо е нужно някой с някаква религия да казва да прави човек това което прави по принцип като такъв? Кой човек не иска да се възполва от удоволстия и кой няма да го направи?! Или може би без да му бъде дадено разрешение от някое учение, религия или каквото и да е човек няма да си доставя удоволствие ли? На всеки нормален човек му е ясно, че трябва да спазва законите на страната в която живее, ако не го направи ще понесе последствията от това, мислиш ли че това няма да се случи ако не е изповядано от учението ти? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Anjel Dimitrov написа:

Аз преди пуснах обява ,че търся инвеститори ,за учението ми

дали да не пусна и аз една обява за моето учение, Дръндютизъм - дрънкане на празни приказки
ама няма да е в този раздел на форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

дали да не пусна и аз една обява за моето учение, Дръндютизъм - дрънкане на празни приказки
ама няма да е в този раздел на форума

Пусни, но ако няма ядене и пиене не очаквай последователи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, valkiria1 написа:

Други източници:Най-стария пълен текст  е така наречения Ленинградски В19а , защото се съхранява в библиотеката в Ленинград. Текста е послужил за основа на днешната Еврейска Библия.

Има някаква ирония на съдбата, че е останал под името на Ленин. Даже градът е преименуван, а кодексът няма как.

Офтопик, разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Anjel Dimitrov написа:

според моето учение ,,удоволствията са дар от Бога" и когато се възползваш от удоволствията предлагани в нашия свят, според моето учение значи ,че си благословен/а,а не както при другите -удоволствията били,,Грях "

Това не е твое учение. Нарича се хедонизъм, повтарям ти го от няколко страници.

преди 13 часа, Anjel Dimitrov написа:

,,Ажем"-те приближава до Бога

И след като заяви, че ажем е обикновено добро, излиза че в необичайните си моменти това ажем е зло, което те доближава до Бога. Титан! Титан на мисълта!

преди 11 часа, AAUUXX написа:

Защо е нужно някой с някаква религия да казва

За да прави пачка.

преди 10 часа, AAUUXX написа:

Пусни, но ако няма ядене и пиене не очаквай последователи :D

Вярно, че така събираше съмишленици. Канеше на ядене и пиене... за собствена сметка. Христос пак е взел наготово, ама е и дал после хляба и виното. Аа, сега разбирам защо Анжел не иска да уважаваме Христос.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, niam-niam написа:

За да прави пачка.

И каква пачка ще направи тоя хухавел?!?

Това са си някакви фантасмагории на които няма да клъвнат и 0,01% от населението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, halek написа:

И каква пачка ще направи тоя хухавел?!?

Това са си някакви фантасмагории на които няма да клъвнат и 0,01% от населението.

Точните термини ползваш, а не виждаш резултата. Пуска захранка, зарибява, и изобщо не държи да се спуснат 100 души. Няколко будали му трябват. Наскоро на служебните пощи пак шефовете наплашени и стресирани - искат им пари за направата на нещо спешно и важно. Нито е важно, нито е спешно. Обаче това е разпратено на няколко хиляди абоната. Парите, които искат са големи. Хванат ли вяра 10 души, стават генерални спонсори. А Анжелчо говори за спонсори, не за масови поклонения и кръстоносни походи.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, niam-niam написа:

А Анжелчо говори за спонсори, не за масови поклонения и кръстоносни походи.

анжелчо пише глупости, които всеки здравомислещ човек ще подмине с усмивка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, niam-niam написа:

Това не е твое учение. Нарича се хедонизъм, повтарям ти го от няколко страници.

. Аа, сега разбирам защо Анжел не иска да уважаваме Христос.

Моето учение е различно от хедонизма ,защото в анжелизма се поставя в култ най-Висшата Вселенска Сила -Господ и учи как да постигнете ,чрез ажем благословията на Господ и то не само за земния живот ,но и за вечността.

Това е твоето лично мнение.

преди 12 часа, halek написа:

анжелчо пише глупости, които всеки здравомислещ човек ще подмине с усмивка.

По скоро всеки глупак ще подмине с усмивка,а умния човек ще стане поне отчасти ажелист,защото моето учение е базирано на опитност и твърда убеденост в това ,което съм видял и изпитал,както никой друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Anjel Dimitrov написа:

Това е твоето лично мнение.

Че то и целия Анжелизъм си е твое лично мнение и виждане. 

По твоята логика религиите са толкова, колкото са и хората на земята. Каква ще стане тя, ако всеки уповавайки се на своята си опитност, създаде и проповядва своя си религия? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Моето учение е различно от хедонизма ,защото в анжелизма се поставя в култ най-Висшата Вселенска Сила -Господ

Нищо такова! Господ е спуснал само 10 заповеди, за разлика от еврейския, където Валкирия пише, че са 613, а ти и тях отричаш. И сина му отричаш. И църквата отричаш.

Искаш да отцепиш християните от християнството, докато обясняваш, че служиш на техния бог.

преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

твърда убеденост в това ,което съм видял и изпитал,както никой друг

Всеки трезвомислещ трябва да е наясно, че не би могъл да прави такива заявления, т.к. повтаряната от теб опитност я нямаш и не си опитал живота на настоящите 7,5 млрд. живота, нито на предходните. Едва тогава би могъл да заявиш, че от опит заявяваш, че останалите 7,5 млрд. души не са изпитали твоя сън.

преди 57 минути, Meri Meri написа:

Каква ще стане тя, ако всеки уповавайки се на своята си опитност, създаде и проповядва своя си религия? 

Дайте му спонсори и ще видите. Иначе само ще съжаляваме, че сме изпуснали да видим.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Meri Meri написа:

Че то и целия Анжелизъм си е твое лично мнение и виждане. 

По твоята логика религиите са толкова, колкото са и хората на земята. Каква ще стане тя, ако всеки уповавайки се на своята си опитност, създаде и проповядва своя си религия? 

Не е лично мнение ,а Анжелизма е основан на опитност и свидетелства.

Принципно има над 5200 официално регистрирани религии и има поне още толкова неофициални учения,но разликата е там ,че аз съм виждал Господ и съм разговарял с Него и съм с най-правилно разбиране относно Господ и това,,какво трябва да се прави за да сме в рая за цяла вечност и то с много повече възможности и придобивки от другите?".Надали ще стане нещо ,защото Господ се е разкрил на мацина като мен ,те повечето са виждали светци и други подчинени на Господ ,докато аз съм виждал и общувал със Самия Господ,такаче надругите не е дадено да правят учение за Него ,защото самите те не са открили истината ,та камоли да я проповядват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anjel Dimitrov написа:

аз съм виждал Господ и съм разговарял с Него

Разговарял си със Сатаната и проповядваш неговите идеи. Не може да кажеш, че служиш на Господ и да отричаш религията му, съставяйки си своя, в която наричаш черното бяло, както в случая греховете ги наричаш едва ли не добродетели, защото и с тях ще бъдеш възнаграден с вечен живот в Рая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, niam-niam написа:

Разговарял си със Сатаната и проповядваш неговите идеи. Не може да кажеш, че служиш на Господ и да отричаш религията му, съставяйки си своя, в която наричаш черното бяло, както в случая греховете ги наричаш едва ли не добродетели, защото и с тях ще бъдеш възнаграден с вечен живот в Рая.

Не съм разговарял със Сатаната ,а с Господ.И коя е неговата религия ,освен Анжелизма ,че не ми стана ясно?И никога не съм нарекъл греховете добродетели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anjel Dimitrov написа:

има над 5200 официално регистрирани религии и има поне още толкова неофициални учения,но разликата е там ,че

Не ти се дават кинти за да регистрираш петте реда, които си измислил, че греховете вече не са грехове, за религия.

Само да ти кажа, че докато не регистрираш вероизповеданието си, нарушаваш закона, ако извършиш търговска дейност. И не само.

току-що, Anjel Dimitrov написа:

Не съм разговарял със Сатаната ,а с Господ.

Чети внимателно:

на 5.11.2019 г. в 17:19, niam-niam написа:

Надали Господ му е казал да се чука с чужди жени и че това не е грях и че синът му не е Христос и че Новия завет е булшит, а след 10 минути и Новия завет и той. Ако не можеш да стоплиш кой ги диктува тези неща, добре дошъл в новата религия:

Анжелчо, ти май си официално повишен в будалист! Честито, това е религия с милиони последователи по целия свят, за разлика от твоите объркани 5 реда, на които и сам не вярваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, niam-niam написа:

Само да ти кажа, че докато не регистрираш вероизповеданието си, нарушаваш закона, ако извършиш търговска дейност. И не само.

Аз не извършвам търговска дейност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Anjel Dimitrov написа:

защото самите те не са открили истината

Не знам за другите, аз своята съм си я открила, и тя не се нарича Анжелизъм. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anjel Dimitrov написа:

Аз не извършвам търговска дейност.

Тъй ли? Аз останах с впечатлението, че продаваш своите божествени умения срещу заплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Meri Meri написа:

Не знам за другите, аз своята съм си я открила, и тя не се нарича Анджелизъм. 

Анджелизъм или Анжелизъм ?

преди 3 минути, niam-niam написа:

Тъй ли? Аз останах с впечатлението, че продаваш своите божествени умения срещу заплащане.

Ако визираш окултизма съм на споделено счетоводство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анжелизъм да. За мен е все тая с "Д" или без.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anjel Dimitrov написа:

Ако визираш окултизма съм на споделено счетоводство.

Ще получа ли фактура, ако говориш с умрялата ми котка?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лек ден ви желая ,че имам да гоня задачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, кога стана гуру и откри и регистрира сектата си, кога почна и да я продаваш("търся инвеститори"). Това да не е търговско дружество с цел печалба и да караш майбах. Бог, ще те накаже, стига да вярваш в Него.  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.10.2019 г. в 11:15, niam-niam написа:

Колко ти е тарифата?

Стига сте се заяждали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...