Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

За Бащите

О дете на бащата на светлината има няколко състояния в  които можеш да бъдеш

Първото състояние в което ти можеш да бъдеш е да си неосъзнато и невежо и да вършиш зло и мрак на себе си или на другите Второто състояние в което можеш да бъдеш е да си осъзнато и да вършиш добро и светлина на себе си и на другите Но и да искаш и те да ти отвръщат с добро и светлина Но има още едно състояние в което ти можеш да бъдеш Това е състояние на пълно осъзнаване Когато изпаднеш в това състояние Ти ще вършиш добри и светли дела за себе си и за другите деца на Бащата на светлината безвъзмездно няма да искаш от другите непременно да ти отвръщат със добро и светлина но ще се радваш и гордееш ако това стане  В това състояние ти вече няма да бъдеш дете на Бащата на светлината а ти ще се превърнеш от дете в баща Ти вече ще си един вид родител  един вид баща И когато срещнеш другите деца и другите  бащи ти вече ще разпознаваш децата от бащите  Децата винаги са по неосъзнати  дори да са по стари на възраст от теб  Дори да са по стари това няма никакво значение децата си остават винаги по неосъзнати от бащите Ти веднага ще разпознаеш едно дете на Бащата на светлината от един  баща на дете на Бащата на светлината Бащите са по зрели по осъзнати те винаги правят добро и светлина и не искат нищо в замяна  Това се нарича да бъдеш баща да правиш добро и светлина безвъзмездно О деца учете се от Бащите си правете добро и светлина на другите Превърнете се от деца в Бащи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките тези еднотипни твое лично творчество ли са? Защото ми приличат на машинен превод на сектански материали. Ако е така да ги местим в другия раздел за фантасмагории? Където земята е плоска и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мое лично творчество е но просто не са редактирани добре има още много работа по тях знам че е натрапливо и набиващо се в главата това повтаряне постоянно на Бащата на светлината и на децата на Бащата на светлината но това не е толкова важно важно е посланието но все пак вие решавате дали ще ги местите или изтриете просто исках да споделя с хората това което мисля надявам се скоро да да завърша започнатото и дори ако някой ми обърне внимание да се издаде на книга така ще е най тобре ще стигне до читатели които искат и ги вълнува подобен жарн тогава ако това стане сам ще ви помоля да ги свалите от форума но до тогава нека ако може си останат тук все пак на някой може да му хареса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Човек трябва да използва думите си за три цели: да лекува, да благославя и помага.

А не трябва ли първо да попита, дали тая помощ е желана?

П.П. Не може за всяко изречение, щукнало в нечия глава да се пуска отделна тема, още повече, ако става въпрос за една и съща тематика. Ако решат колегите, да обединят няколкото теми, за бащинията на бащата на тъмнината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.10.2019 г. в 14:18, Филипов написа:

Всичките тези еднотипни твое лично творчество ли са? Защото ми приличат на машинен превод на сектански материали. Ако е така да ги местим в другия раздел за фантасмагории? Където земята е плоска и т.н.

Ако искаш изтрий ги всичките теми и да ги обединим в една понеже видях че на последната която съм публикувал имам бутон редактирай сигурно ще мога в една тема да ги пусна всичките 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...