Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Eagle

Сайт за сваляне на игри

Препоръчан отговор

Здравейте всички! Препоръчайте ми някой сайт за сваляне на игри, освен Замунда. Най-вече търся Diablo 3 Че в Замунда я няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети правилата на форума, или по точно:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, oic написа:

Прочети правилата на форума, или по точно:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Извинявам се ако съм нарушил правилата. Ще ги прочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази игра можеш да я свалиш само от официалните сайтове. Има безплатна демо версия, в която можеш да тестваш играта до някое ниво, след това си я купуваш ако искаш. Няма как да се кракне, понеже се играе само онлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kalin Eagle написа:

Здравейте всички! Препоръчайте ми някой сайт за сваляне на игри, освен Замунда. Най-вече търся Diablo 3 Че в Замунда я няма.

Diablo 3 от маймунда върви само на разни бъгави емулатори дето нямат нищо общо с реалната игра.

Можеш да го свалиш от сайта на Blizzard . но без лицензен код ще ти върви само като демо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Kalin Eagle написа:

Пич, все едно играеш Farm Heroes Saga - играе се онлайн и ти иска парите за да ти пусне гювеч, минути за игра. Заключва се и ти позволява да играеш от дъжд на вятър. Всичко се записва на сървъра - той дава, той коли, той беси. Никой не е писал офлайн игра нелимитирана, трябва да си от екипа на авторите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се затваря, изчерпана и в разрез с правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...