Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Minecraft за лаптоп

Evalentinova

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да инсталирам Майнкрафт на лаптоп за сина ми (9 години). Нямам никакъв опит, моля, помогнете ми от къде се сваля играта, как се инсталира, какво трябва да имам предвид...

Възможно ли ще е същата игра (среда, акаунт) да я има и на телефон?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Госпожо, като се регистрирахте, прочетохте ли Правилата на форума и по-специално т.2.10? В този форум няма да намерите линкове към съдържание, нарушаващо ЗАКОНА ЗА АВТОРСКОТО ПРАВО И СРОДНИТЕ МУ ПРАВА.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз иска да купя и инсталирам Майнкрафт.

Наистина, не го написах изрично. Извинете! 

Ще се радвам да ми помогнете. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване