Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daylight Dancer

Смяна на предно стъкло на J320 ?

Препоръчан отговор

Ако успея да сваля успешно предното стъкло после мога ли просто отстрани по рамката да залепя новото предно стъкло, ще реагира ли тъчът ?

мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Daylight Dancer написа:

Ако успея да сваля успешно предното стъкло после мога ли просто отстрани по рамката да залепя новото предно стъкло, ще реагира ли тъчът ?

мерси!

Ето ти клипчета

линк1

линк2

Ако мислиш, че ще се справиш! Аз не бих рискувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм си сервиз, просто нямам ламинатор мисля че се води, но онзи ден смених едно предно стъкло на един таблет без да правя нещо конкретно за да има физически контакт между него и тъч и си е на 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...