Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Belhor

Някой има ли представа, каква порода е тази прелест?

Препоръчан отговор

Или поне на каква ви прилича?

1572379593097.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Прилича на улична превъзходна.

И на мен на такава ми прилича, но все пак нямах предвид това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв мелез е тва освен тва в тялото е кат джак ръсел териер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Прилича на улична превъзходна.

Може и да се окаже селска превъзходна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още е малко като го гледам. Не се знае колко височко ще израсне. 

Сега е обикновено сладко куче. Кво значение имат породите? Бебето на принц Хари от коя раса е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Mediterranean написа:

Още е малко като го гледам. Не се знае колко височко ще израсне. 

Сега е обикновено сладко куче. Кво значение имат породите? Бебето на принц Хари от коя раса е?

Имат, разбира се! Както при различните човешки раси, така и при различните кучешки породи има силни външни и интелектуални различия. Според теб, защо в полицията ползват немски овчарки? А защо за водачи на слепци ползват голдъните? За кучешките битки използват питбули и така нататък. Някак си не върви да вържеш пинчер на двора да ти пази къщата, нали? Още първата зима ще даде фира, или някоя котка ще закуси с него. Ха ха
:emoji_smiley-02:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някаква кръстоска между бяло пастирско куче и вълча порода ...   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

защо в полицията ползват немски овчарки?

Защото нямат белгийски...или по-точни белгийские бавно изместват немските.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miroslavm написа:

Не мен ми прилича на Бухенвалдски Кофстериер.

Това е минало. Сега има нов живот и нова самоличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Soviet Soldier написа:

Имат, разбира се! Както при различните човешки раси, така и при различните кучешки породи има силни външни и интелектуални различия. 

За теб всичко ли опира до това да оползотвориш съжителството си с дадено животно или човек? 

Те не са предназначени за използване, камо ли пък за кучешки боеве. Що за извратено мислене?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Mediterranean написа:

За теб всичко ли опира до това да оползотвориш съжителството си с дадено животно или човек? 

Те не са предназначени за използване, камо ли пък за кучешки боеве. Що за извратено мислене?!?

Тук нещата не опират до мен, просто такива са фактите, кучетата се ползват за много неща, голяма част от които не особено хуманни, но така е устроено човечеството. В много държави кучетата се гледат за  храна. Аз лично ям месо, макар и не кучешко, та би било малко лицемерно да ги критикувам. Все пак човекът е върховен хищник, какво да се прави . . . природа. Дори и хората един ден така силно да се откъснем от природата, (не че не го правим) животните сами се убиват, даже своя биологичен вид много често, без да имат за цел да го ползват като храна. Кучетата са агресивни едно към друго и са склонни да се убиват без повод. Котките са същите, майките като им прищрака си изяждат малките, а мъжките като набарат малки и ги удушават, същото правят и с птици и гризачи, често без да ги ядат, не е от глад просто инстинкт да убиват. Природата е жестока, а ние сме част от нея и не можем да я променим, а трябва да свикваме и да живеем в синхрон с нея.

Някои хора много са се отделили от природата, и всичко което ги заобикаля им е така чуждо, че даже много се самоубиват. Аз лично не се сещам за друг жив организъм, който е склонен към самоубийство. Даже и в размножението човекът е тръгнал масово против природата, едни (доволно голяма част) не създават умишлено ново поколение, други са хомо и биологически не им се получава, а до какво води всичко противоприродно? Природата ли се изменя, или конкретния изчанчен вид се затрива? Май е по-скоро второто . . . 

Като един веган, или един милион вегани спрат да ядат месо, даден биологичен вид спира ли да умира? Спира ли да боледува,  да страда или става вечен (безсмъртен) и щастлив? Май не става, а? А като един хомосексуалист спи само с хора от своя пол изменя ли природата? Ами като милион подобни противоприродни личности го правят, нещо изменя ли се? Мъж от мъж почнал ли е да ражда, или жена да забременява от жена? И тук мисля че отговорът е ясен. 

Да ние хората сме върховен хищник, ние ползваме животните за нашите нужни, та дори и себеподобните си. Кво да се прави . . . природа! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свят ми се зави. Дай направо да се гръмна с тая пушка.

От едно кученце до какви мисловни висоти за първобитността на скапания човек стигнахме.😨

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...