Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хакнаха ми пощата , на която имам регистрирани 2 скайпа. Сега не ми дава да вляза в скайп без да се верифицирам с имейл. Само на телефона го отварям без проблем все още и не ми иска нищо. Пощата ми е в mail.bg и не мога да я възстановя. До колкото помня скайп е на микрософт вече.  Явно ако намеря някой добър човек в микрософт българия може би ще ми съдейства. Или в mail.bg Моля за съвети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Gangosa написа:

Здравейте хакнаха ми пощата , на която имам регистрирани 2 скайпа. Сега не ми дава да вляза в скайп без да се верифицирам с имейл. Само на телефона го отварям без проблем все още и не ми иска нищо. Пощата ми е в mail.bg и не мога да я възстановя. До колкото помня скайп е на микрософт вече.  Явно ако намеря някой добър човек в микрософт българия може би ще ми съдейства. Или в mail.bg Моля за съвети.

А поради каква причина не можеш да си възстановиш пощата? Ето линк.  Никой няма как да ти съдейства или да променя нещо, само защото го молиш. Особено пък след като влезе в сила GDPR.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз си бях сложил фалшив телефон и егн и сега съм доникъде. Нали гледам да пазя анонимност колкото мога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Gangosa написа:

Ами аз си бях сложил фалшив телефон и егн и сега съм доникъде. Нали гледам да пазя анонимност колкото мога.

Ами нямаш шанс тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че има възможност , но не знам ще видим какво ще стане. Защото реално ако ме накарат да им докажа , че е моя акаунта мога да им го докажа веднага , като си отворя профила от телефона. Само че молбата ми е да ми сменят имейла , защото аз не мога от мобилното им приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Gangosa написа:

Аз си мисля че има възможност , но не знам ще видим какво ще стане. Защото реално ако ме накарат да им докажа , че е моя акаунта мога да им го докажа веднага , като си отворя профила от телефона. Само че молбата ми е да ми сменят имейла , защото аз не мога от мобилното им приложение.

Пробвай, но видят ли, че си използваш фалшиви телефони, адреси или имена ще ти откажат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:offtopic_s:

преди 5 часа, Gangosa написа:

Има една приказка - Гяволите на баламите вода носят.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎31‎.‎10‎.‎2019‎ г. в 20:17, Gangosa написа:

Само на телефона го отварям без проблем все още и не ми иска нищо.

През телефона си направи нови настройки за възстановяване на забравена парола тогава. Служи си актуален номер и т.н. Забрави за пощата си в mail.bg...

Попаднал си в ситуация от приказката за лъжливото овчарче... Кой мислиш, че ще ти повярва вече, след като си излъгал  веднъж ...  и друго ... хм ... май ми намерисва на приказката "Болен здрав носи". ;) Като се правиш на лисица, то поне бъди истински хищник ... а не анонимен. ;) 

п.п. Навремето имах проблем с паролата в един профил. В последствие разбрах, че понеже паролата ми била по-дълга и някой я е съкратил до определения брой символи. "Нацелих" правилния брой останали символи от въпросната парола и си влезнах в профила. Промених си паролата и всичко си стана нормално. Това е от личен опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ДИоNД написа:

През телефона си направи нови настройки за възстановяване на забравена парола тогава. Служи си актуален номер и т.н. Забрави за пощата си в mail.bg...

Попаднал си в ситуация от приказката за лъжливото овчарче... Кой мислиш, че ще ти повярва вече, след като си излъгал  веднъж ...  и друго ... хм ... май ми намерисва на приказката "Болен здрав носи". ;) Като се правиш на лисица, то поне бъди истински хищник ... а не анонимен. ;) 

п.п. Навремето имах проблем с паролата в един профил. В последствие разбрах, че понеже паролата ми била по-дълга и някой я е съкратил до определения брой символи. "Нацелих" правилния брой останали символи от въпросната парола и си влезнах в профила. Промених си паролата и всичко си стана нормално. Това е от личен опит.

Точно това е тъпото , че през тела както си ми е логнат скайп не мога да намеря никаква настройка за смяна на парола или имейл.

Това е на андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Gangosa написа:

Това е на андроид.

Сега, хм ... т.е. не можеш да боравиш с телефона си ли?!

Влезни в сайта на скайп и прочети малко ... как се борави с въпросния под Андроид. Моля!

Казах, пробвай да си влезеш в профила с някакъв ограничен брой символи от сложната ти парола. Мисля, че точно скайп "окастриха" паролата. но въпреки това си влезнах във въпросния профил, а същото може да се отнася и за mail.bg ...

Не всичко тук може да ти даваме на готово, т.е. да сме физически в твоето тяло. Помисли, виж, пробвай и т.н. прояви малко хъс...

Успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паролата я знам помня я но на пс не ми дава да вляза. Иска ми да потвърдя с имейл. А нямам достъп до имейла както казах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с алтернативен мейл и/или тел. №

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря DarkEdge  стана , като добавих друг имейл , но нещо трябвало да мине 1 месец не знам си кво за да имам пълни права как да е благодарение на теб се справих чак днес обаче. Днеска намерих всички дълбоки опции във скайп и разгледах абсолютно всичко. Много странно , защо днес ги намерих преди като обърнах всичките настройки търсех и преглеждах и пробвах всичко не ми се показваха а днес като магия се справих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...