Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хора, пращам ми някакви глупави имейли от време на време и то винаги в абв. Обикновено е спам, но до сега не бях получавал такъв. Разбира се, не се вързах, но споделяйте дали имате подобни случки ? 

Untitled.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чупи гипса,нищо сериозно ;) 
Имат ти мейла от изтекла база данни на друг сайт,в който си регистриран с този мейл.Стандартно.
ПС:Не се учудвай ако получаваш мейла от собствения си адрес,тва е най-лесното и стряскащо за обикновенния потребител.Нищо не ти е хакнато.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блокирай и не се занимавай. Постоянно вървят подобни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива имейли дори не си правя труда да ги отварям - директно се трият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не им обръщай внимание изобщо- аз ако получа такива или подобни не ги отварям изобщо, още повече че някои от тях съдържат и зловредни връзки дори, само като им видя заглавието и подателя и веднага ми е ясно за какво става въпрос.

Директно го маркирам като спам и плюс това в черния списък го добавям, и след това направо в коша - по-този начин имам гаранция че този адрес никога повече няма да ме безопкои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, grizly написа:

Директно го маркирам като спам и плюс това в черния списък го добавям, и след това направо в коша - по-този начин имам гаранция че този адрес никога повече няма да ме безопкои.

Този адрес е собствената му поща. Не четете haha.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Антоан Вичев
      И така, с Айфон Х-ка съм, взех си я началото на 2018, с нагласата че от Епъл най-сетне са се престрашили да излязат от зоната си на комфорта и заменят консервативният, семпъл дизайн, който беше във всички модели от 6-цата та чак до 8 Plus. Преди Х-ката бях с 7-ца плюска, нямат база за сравнение, Х-ката бие навсякъде. За съжаление обаче от няколко дена, предната камера нещо даде фира, снимките са "аут ъф фокус", рамазани, портретния режим изобщо не бачка и Face ID-то не работи също. От няколко приятелчета разбрах че единствения вариант е пълна смяна на всичко отпред, сензори, камери, и т.н.
      Въпросът ми е, дали TrueDepth сензора е виновен дето му е станало нещо (съборих си телефона на земята, отново) и нужно ли е да се дават 80 лева за пълна подмяна на ВСИЧКО отпред

• от shizzaw
      Здравейте, 
      една приятелка го е закъсала с агресивен съпруг посяга да я бие, пиещ редовно алкохол, кръшкащ. Тя досега май не е подавала жалба, а търпи, но иска да е подготвена при последващият развод и да е в нейна полза. Иска да си инсталира скрита камера в една от стаите, за се заснеме какво се случва вкъщи евентуален бой, психически тормоз или изневяра. Имат и малко детенце.
      Препоръчайте скрити камери и как да стане работата без той да разбере, че е монтирана. Тя се притеснява как ще се зарежда камерата и да не я намери и дали може и от мобилен телефон да гледа какво се случва. Той и е разбил всички интернет регистрации и следи всичко предполагам с кейлогър
      В съда важат ли такива записи по дела за развод?
    • от [email protected]
      Здравейте, не намерих такава тема и реших че си заслужава да пусна подобна.

Търся си достатъчно читав, здрав и не на последно място - висок статив за моите камери. Искам да е поне 2 метра !
      Ето, намерих една обява, но тези стативи са не за камери/фотоапарати, а за други цели... даже звънях на човека, каза ми че ми трябвала някаква приставка за целта, но той няма такава. Също така, останали са му били само от тези по 3 метра които са, но те май са по около метър дълги в сгънато положение...
      Намирам разни например 170 см или по повече, но са прекалено скъпи... тази обява по горе е в границите на до 50 лева.
      Някой ако знае нещо по въпроса - например има такава приставка или още по-добре - висок статив за продан, нека сподели, все пак може и на лична дискусия.
      П.С: Също така бих искал към статива да има и глава.
      Благодаря !
    • от Мимето К.
      Здравейте
      .Наскоро си купих лаптоп втора употреба Acer aspire 5315, Теглих драйвери но без успех постоянно изписва,че няма открита камера.Възможно ли е да е повредена и имали някакъв шанс да я оправя?
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• Дарение

• Добави ново...