Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми лаптоп, който да ме изкара колкото се може повече време, ще се ползва предимно за интернет, филми, работа и отдалечен достъп, да реагира бързо общо взето SSD 500GB, 8GB+ RAM нещо такова...горе-долу читав процесор и тнт. За игри няма да се ползва...не знам към коя марка да се насоча и кои са по-издържливи. До сега бях с един измислен DigiMAX 1562 и ме изкара 7 години, но сега нещо дисплея и кво ли не му се прецака и няма смисъл да го оправям искам да си взема нещо по-съвременно и бързо. 15+ инча и да има читава камера ако можe/но не е задължително/. 1000лв ми е максималният бюджет.  Искам да направя дългосрочна инвестиция и да не се занимавам поне 10 години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Galin Ivanov написа:

Искам да направя дългосрочна инвестиция и да не се занимавам поне 10 години...

С този бюджет няма как инвестицията да е чак толкова дългосрочна. Иначе,  Vostro го има и във вариант с 500GB SSD за 1000лв с някои разлики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, woobu написа:

на тоя какво му има

Inspirion е най-ниския клас на Dell и са бюджетната им серия, докато Vostro са среден клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ги сравниш двата единственото по добро на вострото е една клетка на батерията повече другото няма смисъл да коментираме

а за интернет по добре това

Asus VivoBook 15 X512DA-EJ389

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и доста сериозни машини втора ръка с гаранция -> http://alphacom-bg.com/product/1761/fujitsu-celsius-h730-i7-4810mq-16gb-256gb-s-razshirena-tsifrova-klaviatura.html

преди 13 минути, woobu написа:

а за интернет по добре това

Asus VivoBook 15 X512DA-EJ389

преди 42 минути, Galin Ivanov написа:

1000лв ми е максималният бюджет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе никой ли не погледна, че давам за пример лаптоп с IPS екран?... :angry: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, RudeBoy написа:

А бе никой ли не погледна, че давам за пример лаптоп с IPS екран?... :angry: 

иии какво от това?

няма да му трябват очила заради синята гама??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай втора ръка някой workstation - Zbook или ThinkPad W . Всичко ново под 2 бона е пълен та*ак, изключая маковете - те са си  скъпи сапунерки by default.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Понеже и аз имам сходно търсене за лаптоп, не исках да спамя с отварянето на нова тема.

Търся си лаптоп за около 1000 лв. Ще се ползва основно за интернет, филми и музика. Гейминг може да се пробва, но ще е много малко и ще е нещо от сорта на игри като Дота и ЦС.

Засега съм се спрял на Vostro 3580, като съм се спрял на този вариянт, и то дори има и включена операционна система в комплекта.

Моля за мнение дали този ще ми свърши добра работа, или да се насоча към друг вариянт?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Infection123 написа:

Здравейте,

Понеже и аз имам сходно търсене за лаптоп, не исках да спамя с отварянето на нова тема.

Търся си лаптоп за около 1000 лв. Ще се ползва основно за интернет, филми и музика. Гейминг може да се пробва, но ще е много малко и ще е нещо от сорта на игри като Дота и ЦС.

Засега съм се спрял на Vostro 3580, като съм се спрял на този вариянт, и то дори има и включена операционна система в комплекта.

Моля за мнение дали този ще ми свърши добра работа, или да се насоча към друг вариянт?

Благодаря предварително!

С 3 години гаранция, ще свърши работа за посочените задачи. Имай впредвид обаче че като изработка, охлаждане, материали, шаси, клавиатура и др. ще е пестено -понеже Vostro серията на Dell е най-ниския им клас от много години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, rosko написа:

понеже Vostro серията на Dell е най-ниския им клас от много години

...а Inspirion е от детската градина на Dell...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ново под 1000 е умрела работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...