Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

ostavime

ostavime

преди 4 часа, GTI написа:

Човек, докато не се развърти турбото никой няма. Сефте се видях тогава в ситуация да тръгвам на обороти. С другите коли натискаш и колкото повече натиснеш повече върви. Тоя 3 цилиндъра с турбина тръгваш и забива нос. След това се изрязва. Разхода му на бензин е отврат. 20 годишна кошница на газ е 30% по евтина за 400км по магистралата. 

Кое не ти харесва от казаното? 

Разход 10 газ за голф 3 със 140 по магистралата. Тая ламя гореше 7-8 бензин. 1 резервоар за 400км отиваше почти. С икономично каране малко над 3/4

Фикуса толкова нисък че задира на бабунките в града даже. Да отидеш на село или на риба с тая кола ще те остави по пътя. 

Зареждам във Варна примерно и в София съм почти на резерва. А по каталог било познай колко... 

Ти не ми обяснявай на мене, професоре ;) 

Аз такъв Фокус като карах преди повече от 6 години, ти още... сещаш се. Развърташе под 1500 оборота и вървеше перфектно със своите 125 к.с. и турбина. 200 км. можеше да вдигне без особен проблем и доускорението му над 120 беше повече от доволно. На старт, малко коли можеха да му се опрат от светофар до светофар. Разход от Бургас до София по подбалкана ми е давал под 5 на 100. Не ме карай да ровя за снимки, за да ти доказвам. Пишеш глупости за неща, които не разбираш, за коли, които никога не си карал и имал. Карах го две години и го продадох на 45 хил. км. защото ми омаля багажника. Ако беше комби, щеше да го покарам още поне 2 години, защото беше супер. 

Ти с твоя 20+ годишен Пасат и самоделната ти газова уредба, можеш да идеш да се гръмнеш някъде с икономията ти и вървежа ти. :-) 

ostavime

ostavime

преди 4 часа, GTI написа:

Човек, докато не се развърти турбото никой няма. Сефте се видях тогава в ситуация да тръгвам на обороти. С другите коли натискаш и колкото повече натиснеш повече върви. Тоя 3 цилиндъра с турбина тръгваш и забива нос. След това се изрязва. Разхода му на бензин е отврат. 20 годишна кошница на газ е 30% по евтина за 400км по магистралата. 

Кое не ти харесва от казаното? 

Разход 10 газ за голф 3 със 140 по магистралата. Тая ламя гореше 7-8 бензин. 1 резервоар за 400км отиваше почти. С икономично каране малко над 3/4

Фикуса толкова нисък че задира на бабунките в града даже. Да отидеш на село или на риба с тая кола ще те остави по пътя. 

Зареждам във Варна примерно и в София съм почти на резерва. А по каталог било познай колко... 

Ти не ми обяснявай на мене, професоре ;) 

Аз такъв Фокус като карах преди повече от 6 години, ти още... сещаш се. Развърташе под 1500 оборота и вървеше перфектно със своите 125 к.с. и турбина. 200 км. можеше да вдигне без особен проблем и доускорението му над 120 беше повече от доволно. На старт, малко коли можеха да му се опрат от светофар до светофар. Разход от Бургас до София по подбалкана ми е давал 5.5 на 100. Не ме карай да ровя за снимки, за да ти доказвам. Пишеш глупости за неща, които не разбираш, за коли, които никога не си карал и имал. Карах го две години и го продадох на 45 хил. км. защото ми омаля багажника. Ако беше комби, щеше да го покарам още поне 2 години, защото беше супер. 

Ти с твоя 20+ годишен Пасат и самоделната ти газова уредба, можеш да идеш да се гръмнеш някъде с икономията ти и вървежа ти. :-) 

• Добави ново...