Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте дайте някакъв съвет в съответната ситуация в която съм 

имам емейл в mail.bg на на който дъм му забравил паролата и не съм влизал от 2-3 год а самия ми емейл е от сигурно 5 давам на забравена парола а от като въведа съответните неща накрая ми изписва че не съм си въвел егн-то при регистрация и ми казва да пиша на подръжката на сайта добре пиша им и от там ми казват да им кажа датата на раждане коята съм въвел казвам им моята дата и те ми казват че данните не съвпадат с тия в пощата и до там така вече 1 год постоянно им пиша и дори и не ми отговарят вече а имам достанеща в пощата и мога да им докажа че е моята обаче те казват че несъотведстват данните който им казвам с тия в пощата и това е проблема някой ако е имал такъв проблем да сподели какво може да се направи ако имат някакъв огис да се отиде да им покажа документи и профили с тази регистрация дали ще помогне и тяка някой ако има какво да каже ще съм му благодарен .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да направиш. Само от поддръжката зависи да ти възстановят паролата. Щом те ти отказват поради разминаване на данни никой не може да ти помогне. Особено след като се прие и GDPR.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо провери дали е свободен като се опиташ да си направиш нова регистрация със съответния е-маил. Ако не е свободена и е някакъв вървежен и елементарен (напр. [email protected]) има много голям шанс пощата да ти се е дропила (самоизтрила поради неползване) и след това някой друг да я е регистрирал. В тази ситуация никой и нищо не може да ти помогне. Имена, ЕГН, дата на раждане и т.н., ще бъдат на съответния собственик. Ест, няма и смисъл да се опитваш да си я върнеш.

"не сте влизали от 3 месеца (ако не ползвате адреса по-добре да го освободим за друг); "

преди 35 минути, Yordan97 написа:

не съм влизал от 2-3 год

Със сигурност е дропен. Въпросът е дали е свободен сега и ако е, ще е празен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е взет от друг той е сложен емейл с букви с цифри проверих още съществува лошото е че не помня като съм правил регистрацията каква дата на раждане съм въвел а мога да им докажа че е мой всички акаунти са ми с него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как си сигурен, че друг не го е регистрирал щом съществува??

Впрочем, да са ти крали регистрации? По игри, Фейсбук и т.н. през последните 2-3 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми незнам как да разбера пък и ме съмнява той е много сложен 

Нищо не са ми крали просто емейла ми е стар и може като сам си го правил като лапе да съм се излигавил нещо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, пиши на супорта с ясен и най-вече вежлив тон. Дай им да разберат, че си допуснал грешка, не ги виниш и знаеш, че този имеил може въобще да не е твоят. За да докажеш евентуалното съдържание, опиши всичко извесно и то максимално. (не нови, а тези, които са били в пощата допреди 2-3г) От кои изпращачи има пощи вътре, най-вече лични. Колкото повече инфо, толкова по-добре. Да разберат, че ти наистина си ползвал този е-маил. Също, не знам тогава как е било, но няма да е зле да им разшсниш и поради какви прияини не можеш да си достъпиш пощата чрез Забравена парола.На първо място изпрати от друг емаил на съответния извинение и искане за потвърждение, че се ползва. Ест, трябва да го напишеш кратко и сърцераздирателно, та да му стане грях на новия собственик да ти изтрие съобщението без да ти отговори и да не си губи времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да им обясня че вътре има съобщения от фб имена и т.н

от игри от активаций на други работи ?

пощата не мога да си я върна защото при регистрацията не съм въвел егнто си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, да. Е, това със ФБ не е най-удачното, защото днес всеки има ФБ. Просто им дай да разберат, че знаеш горе-долу какво е съдържанието на пощата. Да са сигурни, че е твоята, а не на някой друг. Ако си сигурен, че не е изисквано ЕГН по време на регистрацията, пиши им, че това е причината да не можеш да си ресетнеш паролата. Най-важното е да ги накараш да разберат, че не си някой, който се представя за теб и иска да ти открадне пощата. Ама наблегни на тона. Тез хора са ти предоставили поща с безплатна поддръжка, ти не си сколасал да ш използваш и сега им губиш времето. Все пак услугата не е платена и са напълно свободни нито да ти отговарят, нито да се занимават със случая ти. Та, обмисли много внимателно стила на съобщението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Yordan97 написа:

просто емейла ми е стар и може като сам си го правил като лапе да съм се излигавил нещо 

Нали не очакваш, администраторите на mail.bg да проучват всяко лапе което някога се е излигавило при регистрацията и да му възстановяват пощата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не очаквам да проучват всяко хлапе ясно ми е ама когато си на 12-13 не го осъзнаваш

Мога също да им кажа всички документи от кой и кога са пращани и регистаций в игри и фб инстаграми и т н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах им поне 5 пъти никой не ми отговаря а съм напълно сигурен че всичко което им пратих съотведства на данните в пощата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново от 1 месец им пиша от всякакви емейла сигурно съм им пратил 500 емеила Пратих им и снимки какво има вътре от кой имам пращани писма и не и не...никои не ми отговаря само един път ми казаха че няма как да издадат нова парола при несъотведствие на данни та въпроса ми е дали ще се получи нещо ако отида в огиса им там централата на mail.bg и им покажа цялата информация на телефона ми че е с този емеил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yordan97 написа:

Дайте съвет

Аз ти казах още по-горе, че няма да ти съдействат поради разминаване на данните. Пиши и 1000 пъти все тая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Yordan97 написа:

А ако отида до офиса им и им покажа всичко

Пробвай. Отиди и помоли да се свържеш с някой от поддръжката. Проблемът е, че още при регистрацията си дал неверни данни и заради това най-много се дърпат. Ето ти и общите условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yordan97 написа:

А случайно да знаеш къде е той (офиса)

Би трябвало да е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това така като гледам на картата е поща на български пощи в някаква изоставена 30-40 годишна сграда 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е пощенска кутия в пощенска станция 1517.

Офис може и да нямат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И дали изобщо на този адрес има нещо защото на картата го гледам че вътре е празно фалирали са сигурно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако има от софия ако е минавал от там или е ходил до там да каже дали изобщо съществува някакъв такъв офис

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...