Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

halek

Препоръчайте програма за запис на екрана

Препоръчан отговор

Да записва видео и звук с добро качество. Предпочитам безплатна, но може и да е платена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FlashBack Express - the best free screen recorder

Ако трябва да бъда честен, не съм я ползвал, защото ползвам платената  "BB FlashBack Pro 5 Recorder - версия 5.4.0.3442 " , а за тази даже не знаех че съществува.

Предполагам обаче че е също така добра като тази която ползвам аз. (И на сегашната ми машина, както и преди на един лаптоп все записва с 10 FPS, ако го направя с повече май имаше проблеми... имаше и други методи за записване, но не съм си играл много с тях.) Има си и вграден Editor/редактор за след записа.

Последната версия на моя вариант гледам сега че е " 5.39.0.4506 " но аз ползвам тази поради едната причина "каквото работи - не го поправяй", а за другата може да се сетиш... просто най-вероятно няма "(на)крайник" /"лекарство" все още за най-новата, ама не ми и трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, halek написа:

Да записва видео и звук с добро качество. Предпочитам безплатна, но може и да е платена.

Програмата не е една, а са ТРИ!
За бързо правене първата. За изпипан урок втората. За запис на игри или филми третата. @Димитър 59 да се поправи, защото Studio много отдавна няма! Ако толкова държиш да пълниш името - казва се Screen Recorder. Ако още по-дълго ти трябва - Screen Recorder and Video Editor. Иначе говориш за несъществуващ продукт.

- FastStone Capture
- Camtasia
- Bandicam

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Бонбон с катран! написа:

. @Димитър 59 да се поправи, защото Studio много отдавна няма! Ако толкова държиш да пълниш името - казва се Screen Recorder. Ако още по-дълго ти трябва - Screen Recorder and Video Editor. Иначе говориш за несъществуващ продукт.

Camtasia Studio

2019 г. 19.0.7.5034

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Camtasia Studio

2019 г. 19.0.7.5034

Тази програма ти ли си я писал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига сте се джафкали. Свърших работа с

преди 7 часа, grizly написа:

FastStone Capture

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да спомена и за други качествени безплатни програми от които съм доста доволен:

MSIAfterBurner и nVidia ShadowPlay в GeForce Experience.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, halek написа:

на първо място трябва да се знае какво точно ще се записва, за да може да се препоръча правилната програма.
иначе към момента най добрата е Fast stone.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай тази програма https://obsproject.com/ това за мен е най доброто, което може  да съществува служи и за стрийм, но може и само екрана да си записваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...