Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, препоръчайте ми какъв лаптоп да си взема до 1000 макс 1100.Ще се ползва за браузване и една игра :Д(league of legends).Знам, че парите са малко за лаптоп за игри, но пък това е лига и не е много тежка.Важно за мен е лигата да върви перфе на медиум настройки и да не прегрява лоптопа.Изискванията ми: размер на дисплей над или 15.6, SSD 240GB(може и  без HDD, 240 на ссд ми стигат), матов дисплей, батерията и теглото НЕ СА ОТ ЗНАЧЕНИЕ. Нищо не разбирам от процесори и видеокарти, затова се допитвам до вас.Пак казвам важно е лаптопът да не прегрява и лигата да върви гладко!! Ако парите са малко може компромиси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако графиката те вълнува може да потърсиш някоя промоция на лаптоп с Ryzen 7 2700U който е с RX Vega 10 (издухва HD 620 ).

За съжаление не намирам вариант само със SSD а само с HDD - https://laptop.bg/laptops-asus-Vivobook_15_X505-asus_vivobook_15_x505zabq298

п.с. Между другото по-оферта е да се закупи отделно SSD понеже цените им са двойно по-евтини.

250GB не са 150 лв. а около 70 лв. и дори 500GB би било по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще проверя, а относно от кой  ще ми  препоръчате да си взема лаптопа ? От лаптоп.бг  съм въждал обяви на лаптопи с разрушена опаковка, което не ми харесва много.Пласико как е ? Един приятел си  купи лаптоп от там и е доволен за цена=качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш законово право да върнеш без обяснение онлайн покупка в срок от две седмици така че пазарувай от където ти е по-изгодно.

п.с. Именно заради подобни права може опаковката да е била нарушена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за информацията.Ще взема asus vivobook  като му добавя още 4гб рам за 49лв  и ще е перфе  

последен въпрос :)  на този линукс ще мога ли да цъкам или  ще трябва да го преинсталирам ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ще можеш, ако си настроиш PlayOnLinux и Wine. Аз не бих взела никога лаптоп за игри, трудно се охлаждат и са скъпи . За игри по-добре настолна машина или конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...