Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dimitar Vladimirov

Проблем с температурата на Predator helios 300

Препоръчан отговор

Здравейте чисто нов лаптоп Helios 300 и дори без да играя нищо държи тази температура, какъв може да е проблема ?? Благодаря ви image.png.64ca140af824ec4b0f4efaeeaf9ba5d8.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Щом е нов, значи е в гаранция! Занасяйте го в сервиз! Може да са много работи!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Барб, може да си права, ама викам да мине през спец раздела за да проверят за криптокопач
тъй де, на  такова ми мяза

пп

за този раздел става въпрос

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Криптовирус не вдига температурите. Той е просто обикновена криптираща програма, на която не се знае ключът. Или на лаптопа вървят Updates на 10  ( и докато не се инсталираш сестемата е натоварена) или си е дефектен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Криптовирус не вдига температурите.

ами, като гледам натоварването на GPU, си мисля, че бая изчислителна мощ е заета
но, нека да  има предвид, че аз не съм спец
пп
имам предвид, "копаене" на валута

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз смятам че е криптовирус ... Остави програмата пусната и пусни таск манаджера ако паднат % заети от gpu значи е криптовирус ... Повечето така сс ги направили че като отвориш таск манаджера да спрат за да не видиш от къде товари. Свали си и malwarebytes и виш там какво ще ти излезне дали има някакви злонамерени присъствия.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лепнал си нещо от свалянето на игри в нета, така предполагам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха аз свалям игри от както се помня ... Слагай ad blocker на браузърите и внимавай какво инсталираш

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, дръндю написа:

Барб, може да си права, ама викам да мине през спец раздела за да проверят за криптокопач
тъй де, на  такова ми мяза

С нов лаптоп, ако е гаранционен , експерименти не се правят. Тука ще чуе 300 мнения, но ако все пак стигне до сервиз и нещо е станало междувременно, от сервиза любезно ще му се извинят, че гаранцията е заминала! 

За мен трябва да мине през сервиз. Гаранционните сервизи са за това! Ако е прецакан хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

За мен трябва да мине през сервиз. Гаранционните сервизи са за това! Ако е прецакан хардуер?

Тоя лаптоп има софтуер. В краен случай първо се преинсталира и ако няма резултат тогава на сервиз. Иначе и в сервиза ше му го преинсталират но ше чака един месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Pig написа:

Тоя лаптоп има софтуер.

точно така
за това предложих да мине през спец раздела за да установят, софтуерна ли е причината за това положение

преди 4 минути, Dimitar Vladimirov написа:

Ето какво ми показа таск мениджъра а в момента нищо не съм включил освен Хром 

няма да гадая, защото при търсене в нета:

https://www.google.bg/search?source=hp&ei=ury-Xbi9GNGf6ATC_LyADw&q=command+line+precompressor&oq=comand+line&gs_l=psy-ab.1.1.0i10l10.3595.19942..23774...10.0..0.127.2232.10j12......0....1..gws-wiz.....0..0i131j0j0i30j0i10i30j0i13j0i5i30j0i22i30j0i22i10i30i19i42j33i160.ytP-9iPHlEE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, дръндю написа:

точно така
за това предложих да мине през спец раздела за да установят, софтуерна ли е причината за това положение

няма да гадая, защото при търсене в нета:

https://www.google.bg/search?source=hp&ei=ury-Xbi9GNGf6ATC_LyADw&q=command+line+precompressor&oq=comand+line&gs_l=psy-ab.1.1.0i10l10.3595.19942..23774...10.0..0.127.2232.10j12......0....1..gws-wiz.....0..0i131j0j0i30j0i10i30j0i13j0i5i30j0i22i30j0i22i10i30i19i42j33i160.ytP-9iPHlEE

Много ти Благодаря, изобщо не се сетих да погледна в нета за това, помогна много :) Иначе да гаранция има но в Швеция, сега съм си в България , а го купих преди 3 седмици затова ми беше странно все пак не е евтин :) Още веднъж благодаря image.png.0d41572fc9e2ce8b42194d3ffcf674f8.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Dimitar Vladimirov написа:

Още веднъж благодаря 

това благодаря е за всички участвали в темата
всеки се е постарал да ти помогне по някакъв начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни си тема в антивирусния раздел за всеки случай, може да ти е заразен лаптопа и след рестарт или известно време този процес да се стартира и да почне да ползва GPU.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...