Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не знам защо никой не иска да обяви, че живеем в пълна диктатура. ГЕРБ са навсякъде и това ви се вижда демократично и нормално? За такава демокрация ли скачахте по площадите през 90 - те? Чакам отговори. Себе си не включвам, била съм малка тогава, родена съм 1984 година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Не знам защо никой не иска да обяви, че живеем в пълна диктатура. ГЕРБ са навсякъде и това ви се вижда демократично и нормално? За такава демокрация ли скачахте по площадите през 90 - те? Чакам отговори. Себе си не включвам, била съм малка тогава, родена съм 1984 година.

В България никога не е имало декомкрация Анне. Но си гледай болестите и не се ядосвай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш под диктатурата на БКП хм..... Ето затова не се занимавам с политика

преди 1 минута, Емил Костов написа:

В България никога не е имало декомкрация Анне. Но си гледай болестите и не се ядосвай!

Така е било винаги не само сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Казваш под диктатурата на БКП хм..... Ето затова не се занимавам с политика

Не сме под диктатура. Всичко е оставено на самотек. Българите се джафкат един друг за простотии, а правителствата си богатеят. Ето ти едно клипче, дано не го санкционират:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не сме под диктатура. Всичко е оставено на самотек. Българите се джафкат един друг за простотии, а правителствата си богатеят. Ето ти едно клипче, дано не го санкционират:

Дет се вика има ли пилот в самолета? Те пък едни правителства...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Дет се вика има ли пилот в самолета? Те пък едни правителства...........

Правителствата ни не са виновни. Те са наше отражение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Правителствата ни не са виновни. Те са наше отражение.

Да така е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откачена работа.. как па един познат нямам дето да гласува за Фандъкова? И пак ми води с 5% ааааа пфффф... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Но си гледай болестите и не се ядосвай!

Тъпо. Много тъпо. Да се подиграваш с болен човек. Не знам какви проблеми има Anne, но твоето отношение е отвратително. Засрами се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 минути, Jorge написа:

Тъпо. Много тъпо. Да се подиграваш с болен човек. Не знам какви проблеми има Anne, но твоето отношение е отвратително. Засрами се.

Няма нищо тъпо, ако си ми следил коментарите. Анне се подиграва сама със себе си. Провокирам я постоянно да се замисли. Никога не се подогравам на човек, след като знам моето положение какво е.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Няма нищо тъпо, ако си ми следил коментарите. Анне се подиграва сама със себе си. Провокирам я постоянно да се замисли. Никога не се подогравам на човек, след като знам моето положение какво е.

Не знам какво провокираш, но подигравката със здравето на човек си е подигравка и нечовечно.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Jorge написа:

Не знам какво провокираш, но подигравката със здравето на човек си е подигравка и нечовечно.

Лека вечер!

И къде се подиграх със здравето на дадения човек??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Bai Kolio написа:

Откачена работа.. как па един познат нямам дето да гласува за Фандъкова? И пак ми води с 5% ааааа пфффф... 

Нали знаеш за броенето на бюлетините?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

161 909 са гласували за Йорданка от 1165955.  Един млн глас къде е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В моя град всички са гласували под строй за ГЕРБ, иначе остават без работа. Нищо, че точно ГЕРБ ще свети маслото на болницата, към която отдавна имат апетити за закриване. А, да, и  наивните младежи без капка житейски опит, които не знаят на нас какво ни беше при СДС.

Всички искат да са европейци, никой не иска да е българин.................Западът успешно продължава да ни тъпче самочувствието. Много ни мразят нещо, много! Е, и аз ги мразя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Anne написа:

Не си видяла какво е диктатура.

Можеш и в съвремието да погледнем. Приятно ли ще ти е, ако "вожда" го посрещат със маскирани фасади с изкуствени платнища с нарисувани прозорци и "красиви" стени ?

Или с прясно боядисани  /от едната страна/  сгради,

или улица, напреки на която има банер с нарисуван красив проспект-"продължение"  ? Или да засаждат  "красиви " паркчета с изкуствени елхички набодени на тръби ?

А цялата държава да е ограбвана от една шепа милиардери ?

Има и сега такава държава.

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Bai Kolio написа:

Ами ясно - в много лоша среда се движиш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не се сещам за нито един мой познат, дето да симпатизира на ГЕРБ. Колкото до демокрацията, тя никъде не съществува. За колко страни се сещате, чиято политика се е изменила кардинално след избори? Аз лично не се сещам за нито една. Изборите са един голям цирк, който ви залъгва, че имате парва, и че от вас зависи нещо. На практика политиката се води от задкулисни олигархични елити. Бойко ако не слушка, господарите му ще го изметат заедно с партийката му за по-малко от седмица. 
Историята е показала, че властта се сменя само с оръжие. Освобождението от османското иго идва на щиковете на руската армия и българските опълченци. След това, дори цар като Борис III, който твърдо е бил против България да участва, в каквито и да е било бойни действия се принуждава да вземе страна през ВСВ, а след загубата комунизма ни е докаран със съветските танкове. Самоунищожи се СССР, малките държави изгубиха защитата на ВД и бяха принудително анексирани от НАТО, или иначе казано зоната на влияние на САЩ. Това е положението, от 1989 си е все същата, а колко правителства се смениха? Бяха на власт БСП, след това СДС, след това НДСВ на Кобурготски, който уж бе ново лице в българската политика, след това дойде ГЕРБ, а значителна промяна виждате ли, защото аз не? Вярно преди да дойдат ГЕРБ с румънците бяхме на едно ниво, а сега ще ни трябват поне още едно десетилетие за да ги догоним. 

Някой пътувал ли е скоро време по Румъния? Реално разликата е очевадна, и като пътища, и като цялостна визия на градовете. Обичам родният си град София, но признавам Букурещ е много по красив, докато София е останала някъде в 90-те. Даже по центъра има дупки, крив паваж, тротоари в отвратително състояние. 

И да вметна нещо кратко, по време на румънските политически промени имаше, както разстреляни, така и вкарани в затвора. Когато в България има наказани, тогава ще се появи елит, който ще се страхува да краде така крупно и нагло като сегашния. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пичове, ще се изненадате, но има много хора, които си гласуват за ГЕРБ и то не сано циганите.

Но да погледнем какви са им алтернативите:

БСП - абсолютно жалки, но от стар партиен другар какво очакваш. Колко бонуси във вид на издънки на ГЕРБ получиха тази година и колко ополотвориха - НИТО ЕДНА !!!

ДПС - те са ясни, играят си подмолно с  ГЕРБ и ги бОли "фара"

ВМРО си гонят техни цли и си играят с ГЕРБ

ДБ - тия са абсолютни покемони, не може дневният ти ред да е права на гейове, малцинства, чужденци убили българи, когато сме на дъното на всякакви класации в ЕС

другите партии даже нямам намерение да ги коментирам, че са един файтон хора

Е, как няма да печели ГЕРБ при това положение? НЯМА ХОРА, РАЗБЕРИ ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма. И в склада няма, и руснаците спреха да пращат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност сега погледанах резултатите за София - в много райони яко протестен вот срещу ГЕРБ, особено в районите със скандали от типа "Апартаментгейт". Истината е, че сгромолясването на ГЕРБ може да започне точно от София

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Magenta Riddim написа:

Всъщност сега погледанах резултатите за София - в много райони яко протестен вот срещу ГЕРБ, особено в районите със скандали от типа "Апартаментгейт". Истината е, че сгромолясването на ГЕРБ може да започне точно от София

И да ги сменят, системата е прогнила. Мислите ли, че определена партия ще инвестира във Вас, билборди, реклами, плакати, участия в крупни медийни дебати, купуване на гласове и така нататък такива колосални суми, просто от добро сърце? Борбата за кметските места е важна, защото те са основен доход на партиите. Сега и държавните партийни субсидии спряха в услуга на крупните партии, като ГЕРБ, ДПС и БСП. Всеки подобен кмет е длъжен да върти далавери, примерно 80% от доходите да отиват в партията, а останалите 20 да си ги прибира в джоба. Пък и случаен независим кандидат, ако вземе по някаква случайност да спечели в крупен град, какво точно ще го мотивира да работи за благото на града, при положение че му е ясно, че в България корупцията е напълно безнаказана и през този си мандат може да подсигури финансово и внуците си? 

Докато няма наказани, докато няма контрол всеки ще си прави, каквото иска. Агресия трябва, трябва политическия елит да го е страх от народа, а не обратното, народа да се страхува да излезе даже на протест за да не го пребие полицията. Докато българския народ не покаже на политические си елит, че те са му слуги, а не обратното, който и да се избира все по старо ще си я караме. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ncl написа:

Не може, а трябва да почне от там.

Няма да стане, поне след тези избори. Много се залагаше да спечели Мая Манолова, ама не се получи. Ако беше спечелила, определени партии щяха да гракнат, как видите ли народа иска промяна и да предизвикат предсрочни парламентарни избори. Не се получи схемата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се получи, но разликата между двете е малка - 20 000 гласа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...