Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Magenta Riddim написа:

Всъщност сега погледанах резултатите за София - в много райони яко протестен вот срещу ГЕРБ, особено в районите със скандали от типа "Апартаментгейт". Истината е, че сгромолясването на ГЕРБ може да започне точно от София

И би започнало ако се появи реална алтернатива . Както правилно спомена в предния пост - алтернатива засега просто няма а да ходим от едни на други само може да ни удовлетвори желанието да накажем сегашните за калпавото им управление като изберем също толкава а не дай боже и по калпаво. Затова не гласувам и предполагам и доста хора не ходят да гласуват именно за това. Да знам че това устройва ГЕРБ пък и останалите играчи от масовката но какво да се прави - изпекли са си добре нещата и не допускат да се появи реална алтернатива - засега надявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички с по едно паве под всяка мишница, със засилка към парламента, и може и да видим демокрация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

И би започнало ако се появи реална алтернатива . Както правилно спомена в предния пост - алтернатива засега просто няма а да ходим от едни на други само може да ни удовлетвори желанието да накажем сегашните за калпавото им управление като изберем също толкава а не дай боже и по калпаво. Затова не гласувам и предполагам и доста хора не ходят да гласуват именно за това. Да знам че това устройва ГЕРБ пък и останалите играчи от масовката но какво да се прави - изпекли са си добре нещата и не допускат да се появи реална алтернатива - засега надявам се.

Има и нещо друго. Ние хубаво си ги тричаме ГЕРБ, но те са ЕДИНСТВЕНАТА българска партия (изключая ДПС), която работи с малцинствата. Имат структури в смесените райони, в които си членуват малцинствата. ДБ са над тия неща, за тях Хасан и Орхан от Кърджалийско не са важни, те не подкрепят конвенции, гей-бракова и не пият соево мляко с латето. А и миришат на кър и оборска тор, не са за изисканите жълто-паветни носове. БСП още си носи позора от възродителния процес. А другите партии ги няма никакви там, пак добре, че не се получи уйдурмата с Местан, че да се пръкнат едни фенове на Ердоган и Давутоглу.

преди 1 час, killchain написа:

Всички с по едно паве под всяка мишница, със засилка към парламента, и може и да видим демокрация.

И после следващите, дето влязат, ще са корумпират и те. Нали влязоха "нови" лица с "Царя" и к'во - крадец до крадеца, барабар със самия "Цар" :)

Гледай го Слави сега, като вземе да влезе - ще стане същия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Anne написа:

Не знам защо никой не иска да обяви, че живеем в пълна диктатура.

Чувала си и ти за диктатура, еле па пълна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, insec написа:

Чувала си и ти за диктатура, еле па пълна.

Прочела е във Фейса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото е диктатура, толкова е и демокрация. Най-близо може би е олигархичен феодализъм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам нещо да се промени, докато Борисов не умре. Което значи още 20 - 30 години герберско управление.

Каква алтернатива очаквате? От сегашните младежи, облъчени яко със западна пропаганда, не видели война, криза и трудности? Тези знаят само моловете, модните парцалки, купоните и правата на всякакви малцинства и прокарване на западни идеи. Те ще си гласуват винаги за ГЕРБ, просто защото те не са научени да мислят. Нямат критично мислене. Какво очаквате от тях? Аз не очаквам нищо, за мен те са едно пропаднало поколение, което си мисли, че ще отнесе парите в гроба...................

Промяна няма да има, докато народа не избеснее  и не се реши на истинска и кървава революция. По мирен път нищо не става. Не съм жадна за кръв, но живите врагове са много по - опасни от мъртвите!  Само кървава революция с ликвидиране на близките на враговете, за да няма кой да отмъщава за тях и да не попаднем в омагьосан кръг, само това ще ни спаси! Смелост трябва, смелост! Какво сте се изплашили от едни палки и бабаити? Какво? Събудете се бе, ядосайте се бе! Това е вашата земя, вашата родина, а те я унищожават, провеждат цивилизован геноцид! Спрете го! Така ще спрете и опростачването на нацията! Или ви е страх от натовските ракети? Нека, нека направят война тук, съвсем близо до Русия, ще гризнат дръвцето! Нека глезенките да видят истинското лице на САЩ и НАТО. Нека! Та да се отвратят, да проумеят истината, да започнат да мислят.................... Не ме е страх от война вече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Аз не вярвам нещо да се промени, докато Борисов не умре. Което значи още 20 - 30 години герберско управление.

Каква алтернатива очаквате? От сегашните младежи, облъчени яко със западна пропаганда, не видели война, криза и трудности? Тези знаят само моловете, модните парцалки, купоните и правата на всякакви малцинства и прокарване на западни идеи. Те ще си гласуват винаги за ГЕРБ, просто защото те не са научени да мислят. Нямат критично мислене. Какво очаквате от тях? Аз не очаквам нищо, за мен те са едно пропаднало поколение, което си мисли, че ще отнесе парите в гроба...................

Промяна няма да има, докато народа не избеснее  и не се реши на истинска и кървава революция. По мирен път нищо не става. Не съм жадна за кръв, но живите врагове са много по - опасни от мъртвите!  Само кървава революция с ликвидиране на близките на враговете, за да няма кой да отмъщава за тях и да не попаднем в омагьосан кръг, само това ще ни спаси! Смелост трябва, смелост! Какво сте се изплашили от едни палки и бабаити? Какво? Събудете се бе, ядосайте се бе! Това е вашата земя, вашата родина, а те я унищожават, провеждат цивилизован геноцид! Спрете го! Така ще спрете и опростачването на нацията! Или ви е страх от натовските ракети? Нека, нека направят война тук, съвсем близо до Русия, ще гризнат дръвцето! Нека глезенките да видят истинското лице на САЩ и НАТО. Нека! Та да се отвратят, да проумеят истината, да започнат да мислят.................... Не ме е страх от война вече!

Момиче пий си редовно лекарствата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ncl написа:

Най-близо може би е олигархичен феодализъм.

Някои по близки и по далечни страни са вече в такъв строй. За добро или лошо не знам, по скоро за лошо.

да, знам че в момента е "мътна вода" в която се лови "на шаран", но ... може и това е най демократичното време , което сме видели.

Като веднага правя уговорка че най демократично, да не се бърка с най добро за живеене , време.

Молете се да не доживеем да арестуват и глобяват за критика към управляващите, както е фАКТ в момента в някои други страни.

Да ви е цензуриран половината интернет свят, а много социални услуги да са забранени или само такива които водят стриктен лог и запис.

Да са ви постоянно на запис телефонните разговори с две годишен срок за съхранение от операторите, и няколко месечен за трафични интернет данни.

КАкто е в "матушката" , например.

За Турция не говоря дори....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, признаваш най - сетне, че Турция е диктатура!

За Русия ще те разочаровам - не е диктатура, а опазване на националната сигурност! Опазване на крехките детски умове от зловредното гейско влияние!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, miro20 написа:

Молете се да не доживеем да арестуват и глобяват за критика към управляващите, както е фАКТ в момента в някои други страни.

Да ви е цензуриран половината интернет свят, а много социални услуги да са забранени или само такива които водят стриктен лог и запис.Да са ви постоянно на запис телефонните разговори с две годишен срок за съхранение от операторите, и няколко месечен за трафични интернет данни.

Мирчев, да не си се регистрирал в някой гей сайт? Или търгуваш с марихуана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, gagodrago написа:

Не, сините идеи са му размътили мозъка, още живее в 90 - те! Ей такива хора са ми най - противни - нафталинените! Наживяхме се на това време, изгладувах я вашата демокрация, тя ми отне детството - мерси съм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 51 минути, Anne написа:

А, признаваш най - сетне, че Турция е диктатура!

За Русия ще те разочаровам - не е диктатура, а опазване на националната сигурност! Опазване на крехките детски умове от зловредното гейско влияние!

Кога съм спорил че в Турция не е диктатура ???

:)

Естествено ч е е.

Изброих някои неща които са ФАКТ и днес в "матушката" .

Трудно ви е да повярвате, нали :)

Особенно на комуниста гагодраго :)

Това не е "опазване на националната сигурност" . 

"Опазване" има  в някои други демократични държави, но без погазване на личността и свободите му.

Това в 'матушката" си е жива диктатура.  Пример за образец ! Оруел , притворрен в наши дни.

Освен всичко , вашите любимци са и първи  приятели -  Ердоган и Путлер.

Краставите магарета  през 9 планини се подушват  . /поговорка/

преди 37 минути, gagodrago написа:

Това че ти живееш  в приказка наречена "комунист в страната на чудесата" си е твой проблем.

Събуди се най сетне.

преди 25 минути, Anne написа:

Ей такива хора са ми най - противни - нафталинените!

Всъщност, нафталинените сте вие. С вашите илюзии и излъгани мечти . Които още повече се абстрахират от реалността.

Нафталин мирише от вас, яко на нафталин...

а реалностите са малко по различни от виртуалните простотии и цоциалистически илюзии в които живеете.

Нищо лично Ани, разбирам трудния ти живот.. но ... не живей в тези илюзии. Именно те те дърпат в нафталина....  придружено с омразата която демонстрираш.

А омразата и хейта са път към тъмната страна... 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

От сегашните младежи, облъчени яко със западна пропаганда, не видели война, криза и трудности? Тези знаят само моловете, модните парцалки, купоните и правата на всякакви малцинства и прокарване на западни идеи.

И ся какво излезе - "сегашните младежи" си живеят рахат и ти мечтаеш това да се промени. 

Анне - това, което виждам, че те обсебва все повече, ще те съсипе момиче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Специално за гагодраго и Ани , закон , действащ вече 2 години :

Цитат

В апреле правительство утвердило правила для операторов связи: они должны хранить переговоры и текстовые сообщения абонентов полгода. При этом правительство дало отсрочку для операторов в части хранения пользовательского интернет-трафика: сообщения пользователей через интернет предписано хранить 30 дней. Емкость хранилищ интернет-трафика операторы ежегодно должны увеличивать на 15% в течение пяти лет. Данные можно хранить на серверах других операторов, но по предварительному согласованию с ФСБ. Операторы обязаны начинать хранить интернет-трафик с 1 октября 2018 г.

Разъяснения для интернет-компаний правительство опубликовало только за пять дней до вступления в силу закона: записи переговоров в интернете, текстовые сообщения, видео- и иной контент, пересылаемый их клиентами, должен храниться полгода. Это касается данных пользователей, зарегистрировавшихся и авторизующихся с российских IP-адресов, указавших при регистрации российский номер телефона, паспорт или иной документ государственного образца. Также предписано записывать и хранить электронную переписку пользователей, о нахождении которых в России онлайн-сервисам сообщат правоохранительные органы.

https://www.vedomosti.ru/technology/news/2018/07/01/774266-zakon-yarovoi

Няма съдебни разрешения, търсене на основания за това, процедури и адвокатски увъртания. Искаш не искаш всичко ти се записва.

Преведете си го с гугъл транслейт и помедитирайте къде е въдворен Биг Брадъра на Оруел

преди 4 минути, insec написа:

И ся какво излезе - "сегашните младежи" си живеят рахат и ти мечтаеш това да се промени. 

А де ? Точно казано  :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Anne написа:

Не, сините идеи са му размътили мозъка, още живее в 90 - те! Ей такива хора са ми най - противни - нафталинените! Наживяхме се на това време, изгладувах я вашата демокрация, тя ми отне детството - мерси съм!

Anne е бъдещата Грета Тунберг: HOW DARE YOU, GERB !!! 😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Magenta Riddim написа:

Anne е бъдещата Грета Тунберг: HOW DARE YOU, GERB !!! 😄

Я не ме сравнявай с това умопомрачено нещо!:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че тя Грета е майка Тереза в сравнение с радикалната Анни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...