Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Купих си BenQ Zowie XL2411P монитор но ми трябва по-хубава видеокарта от моята да го ползвам.Спрял съм се на две карти https://desktop.bg/desktop_video_cards-nvidia-GeForce_GTX_1050_Ti-gigabyte_geforce_gtx_1050_ti_d5_4g#characteristics     https://desktop.bg/desktop_video_cards-nvidia-GeForce_GTX_1050-gigabyte_geforce_gtx_1050_d5_2g#characteristics коя ще е съвместима с моята кутия и моето захрaнване и няма да имам проблем при ползването на една от двете карти  http://shop.sbs.bg/parts/cases/kompjut-rna-kutija-case-vline-k101-450p-s-sata-12cm-fan.html това е кутията ми и 450W захранване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точен модел на захранването? Какъв ти е процесора и бюджета?

Както и каква е сегашната видеокарта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И модела на процесора е, модела на захранването...?

На какви игри ще се набляга. Принципно 1050 ti, е карта от 2016 г. И с 144 mhz монитор не е добре положението.

Ако говорим за 1080p 60Hz, да кажем може. Една RX 570 е много по производителна от нея.

Погледни gtx 1650 ti, или най-добре gtx 1060/1660 (ако ти стига бюджета).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще играя предимно League of legends и бюджета ми е този до 290 лева макс.информацията която имам за захранването е само това старата ми видеокарта беше Palit gt 1030 но я продадох защото нямаше displayport а този монитор потдържа 144hz само с displayport за това искам да си взема нещо до тези пари защото другите компоненти на компа не са кой знае какви Intel s.1151 Pentium Core™2 - G4560 - 3.5GHz/3MB/Core 2+4/BOX това е процесора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с видеокарта няма да стане. Процесора също ще те спъва, особено в по-натоварените моменти на играта. С тези 2 ядра, дори и с HT, си за никъде вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Милен Решовски написа:

Принципно RX 560 е по-добрата карта, при някой заглавия.

Да се взима карта през 2019, която има само 2 GB VRAM е престъпление.

Но без да знаем захранването не мога да препоръчам нищо.

Която и да вземеш, не очаквай чудеса с нея, процесора и монитора на 144 hz.

Пример с друг процесор (който е малко по слаб от твоя):

AMD Radeon RX 560 -- AMD Athlon 200GE -- League of Legends LOL FPS Test

League of Legends GTX 1050 Laptop Gameplay FPS Test

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми захранването е това http://shop.sbs.bg/parts/cases/kompjut-rna-kutija-case-vline-k101-450p-s-sata-12cm-fan.html# atx 450w така го взех кутията+захранване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването ще да е кофти, а и с този процесор... Принципно около 300лв се намират RX 570 8 GB / RX 580 4GB, но нямаш добри условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук го питах момчето, но не ми отговори тогава...

преди 23 минути, PANOV написа:

Захранването ще да е кофти, а и с този процесор... Принципно около 300лв се намират RX 570 8 GB / RX 580 4GB, но нямаш добри условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове на мен ми трябва просто видеокарта с дисплейпорт за да си включа монитора на 144хз и ще играя само лига,на този комп с palit gt 1030 нямах никви ядове с лаг фпс и такива работи просто нямаше дисплейпорт не ми трябва кои знае какво за това питах за gtx 1050 дали е съвместима с компа който написах че имам неискам кой знае какво :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Милен Решовски написа:

Пичове на мен ми трябва просто видеокарта с дисплейпорт за да си включа монитора на 144хз и ще играя само лига,на този комп с palit gt 1030 нямах никви ядове с лаг фпс и такива работи просто нямаше дисплейпорт не ми трябва кои знае какво за това питах за gtx 1050 дали е съвместима с компа който написах че имам неискам кой знае какво :D

Ти може да не искаш кой знае какво. Но евтината карта, свързана към този монитор, и  при използване на твоя процесор, не можеш да използваш потенциал на монитора,

Защото кадрите могат да "паднат" под 100, да не кажа 60-70  fps.(при натоварените сцени). И смисъла от бързото опресняване на монитора (144 Hz) ще клони към нула.

(по горе ако си видял линковете с виде-та които пуснах)

Да не говорим, че и захранването, ако идва с кутията и тя струва около 50 лв (заедно с него), не бих поставил нито един компонент, ако е така.

Пак не се знае какво е захранването. Отваряш кутията и направи една снимка на лепенката/стикера му, в случай че не знаеш модела му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...