Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Та, има ли начин да се разцъка някоя друга игрица за PS4 през Win-a от България? Защото за нашия регион апликацията казва, че не става да се играе. Че URL-то не съвпада с данните ми и ме праща в Българо - Английския магазин, но такъв явно липсва, защото показва това:

2019-11-05_171520.jpg.a85748727d17de9f9249c12b7d0aa81e.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, [email protected] написа:

VPN - Windscribe ? https://windscribe.com/

През VPN-a най-вероятно ще стане, докато не ме засекат и ми "гръмнат" акаунта. Въпросът е, че имам акаунти, които са почти нон-стоп в нета и които като нищо ще "изгърмят, защото са за печелене на парички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Разни "копачи" ? xD Както и да е, доколкото разбирам явно ще трябва с помощта на друга машина(компютър/лаптоп) да го направиш това. (На която ги нямаш тези акаунти)

Друг вариант е по някакъв начин да изолираш VPN да бъде само за въпросната апликация на PS-то...

Всъщност аз дори въобще не знам как точно стават нещата с PS, просто видях че пишеш "От Win(dows)-ът" и само предполагам че по някакъв начин е вързан към PC-то и от него теглиш игрите и/или го управляваш... или го ползваш като хардуерен емулатор ? Гледам има някакво "PC Remote Play", това предполагам е нещо като Steam Remote Play... :D

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, [email protected] написа:

Всъщност аз дори въобще не знам как точно стават нещата с PS, просто видях че пишеш "От Win(dows)-ът" и само предполагам че по някакъв начин е вързан към PC-то и от него теглиш игрите и/или го управляваш... или го ползваш като хардуерен емулатор ? Гледам има някакво "PC Remote Play", това предполагам е нещо като Steam Remote Play...

Честно казано и на мен не ми е ясно как точно става този номер. Явно е някакъв вид емулация, която става през апликацията, която се инсталира допълнително. Точно това ми беше любопитно, как ще вървят игрите по този начин. А те никак не са малко и постоянно се увеличават в самия PS Now.

Яд ме е, че уж сме в Европа, в ЕС и правоверни атлантици, а всъщност сме в на "коня ауспуха" и пак се проявяват отколешните двойни стандарти и тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...