Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Моля ако някой е имал подобен проблем и е намерил решение да сподели дадоха ми лаптоп, който има черна хоризонтална лента, но няма изгоряли пикели просто картината е по тъмна на това място и не мога да си го обясня :D
Може да ме сметнете за луд, но пробвах с вендуза да  го дръпна малко лентата позеленя/почервеня на места избледня някакви идеи :D :D ако го нагрея малко дали ще стане или ще навредя повече ?
Извинявам се ако не пиша в правилния раздел или съществува подобна тема не е като да не съм търсил :)

11.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е проблем с матрицата/дисплея.

Този лаптопа модел няма ли си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда по-като пречупен лентов кабел, но проблемът е хардуерен. Занесете го в сервиз и в самата матрица да е проблема ремонта няма да е кой знае колко скъп. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като е изключен на мястото остава една черта изглежда е имало нещо на него като са го затваряли, както казах монитора работи през чертата се вижда картина просто е странно не съм попадал на подобен проблем досега 🙄
до колкото съм запознат ако беше от кабела щеше да е черно и нямаше да се вижда нищо?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се е получило от много силен натиск - физически са повредили матрицата, без да я счупват. Най-вероятно ще трябва да се смени с нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нова матрица. Ако успееш да намериш втора употреба, с труда ще се включив в 100 лв. за ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

~$50 е матрицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той лаптопа не струва толкова :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...