Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Понятие си нямам от телевизори, лично аз не съм гледал телевизия от 2014 сигурно, но се налага да купя телевизор за мои близки.

Искам да попитам до около 700 лева максимум ( не ми се дават повече просто, надали си и струва) има ли качествени телевизори,

които да поддържат добра резолюция и да имат интернет връзка, за да се browse-ва в youtube.

Струва ли си да се купува телевизор с 4к резолюция, ако само ще се гледат телевизионни канали, понякога филми и ще се 

browse-ва в youtube? 

Коя е най-добрата марка телевизори в момента и за тези пари има ли читави телевизори изобщо?

пс : бюджета е 700 лева, може и малко повече, ако си струва разбира се.

пс2 : До 43 инча (109-110 cm) максимален размер се налага да бъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.11.2019 г. в 13:15, crowbar- написа:

Понятие си нямам от телевизори, лично аз не съм гледал телевизия от 2014 сигурно, но се налага да купя телевизор за мои близки.

Искам да попитам до около 700 лева максимум ( не ми се дават повече просто, надали си и струва) има ли качествени телевизори,

които да поддържат добра резолюция и да имат интернет връзка, за да се browse-ва в youtube.

Струва ли си да се купува телевизор с 4к резолюция, ако само ще се гледат телевизионни канали, понякога филми и ще се 

browse-ва в youtube? 

Коя е най-добрата марка телевизори в момента и за тези пари има ли читави телевизори изобщо?

пс : бюджета е 700 лева, може и малко повече, ако си струва разбира се.

пс2 : До 43 инча (109-110 cm) максимален размер се налага да бъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...