Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Каква нова кола бихте ми купили за 72-80К лв.

Препоръчан отговор

VW Пасат 4х4!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ДИоNД написа:

VW Пасат 4х4!!!

Моля слагайте картинки!

Искам да си ги избирам по цвят, грайфер и други важни за мен компоненти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, niam-niam написа:

Е т`ва е въпроса.

Какъв цвят искаш да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, halek написа:

Какъв цвят искаш да е?

Изненадай ме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niam-niam написа:

Изненадай ме.

Аз да не съм дядо коледа, че да те изненадвам. Ако не кажеш какъв цвят искаш, ще видиш кола през крив макарон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, halek написа:

Аз да не съм дядо коледа, че да те изненадвам. Ако не кажеш какъв цвят искаш, ще видиш кола през крив макарон.

Да си ходи със зелено и синьо. Обаче да не е зелена, освен ако не е хубаво зелено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, niam-niam написа:

Моля слагайте картинки!

Новият Golf Alltrack

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДИоNД написа:

Новият Golf Alltrack

А червената тоалетна включена ли е в цената? Не искам да се плаща допълнително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niam-niam написа:

А червената тоалетна включена ли е в цената? Не искам да се плаща допълнително.

Това не е "гримьорна" ... :) Това е да правите с девойката други неща ... ;) 

:) и определено не е в цената ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДИоNД написа:

Това не е "гримьорна" ... :)

Какво е гримьорна с кавички?

Добре, тая кола може ли да я карам по черни пътища и колко компота стандартен формат могат да се поберат в багажника, ако ги уплътнявам да не тракат със зелен праз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето я твоята кола Wartburg_311_(1963)_02.jpg

В момента не мога да ти я купя, но скоро очаквам голяма печалба от тотото. Няма вътрешна или външна тоалетна, но можеш да си носиш подходящ съд. Багажника е голям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, halek написа:

Ето я твоята кола Wartburg_311_(1963)_02.jpg

В момента не мога да ти я купя, но скоро очаквам голяма печалба от тотото. Няма вътрешна или външна тоалетна, но можеш да си носиш подходящ съд. Багажника е голям.

Харесва ми дизайнът. Но ще помисля за спойлери.

Кажи ми само багажникът отпред или отзад е, защото не мога да се ориентирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

А защо пък на теб трябва да купувам кола и то за такива баснословни суми? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, niam-niam написа:

Какво е гримьорна с кавички?

Сутрин рано отиваш във въпросната по голяма нужда, т.е. да си оправиш физиологията и не се срамиш на какво изглеждаш. ;) 

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, niam-niam написа:

Кажи ми само багажникът отпред или отзад е, защото не мога да се ориентирам.

преди 51 минути, niam-niam написа:

Изненадай ме.

Това ще бъде изненадата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма файда да взимаш нова кола поради следните причини:

1. Пазарната й цена пада бързо.

2. Дилъра ти диктува правилата на играта - кога да сменяш маслото и т.н. за което ти си плащаш. Не го ли спазваш, отпада гаранцията.

3. Данъците са по-скъпи, за разлика от старите коли, което не е нормално. На запад е точно обратно.

И после искат в БГ да се карат нови коли. Нито заплатите са високи, нито стандартът на живот, а цените в магазините са високи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Eclipse2G написа:

2. Дилъра ти диктува правилата на играта - кога да сменяш маслото и т.н. за което ти си плащаш. Не го ли спазваш, отпада гаранцията.

3. Данъците са по-скъпи, за разлика от старите коли, което не е нормално. На запад е точно обратно.

Не съм съгласен!

1. Пазарната цена в този диапазон на нова кола 72-80 пада след 4 години, т.е. винаги може да "издебнеш' момента и да си купиш новия модел и де факто в един момент да имаш последен модел на една добра кола която ще те надживее.

2. Точно при тях е "далаверата", т.е. ... изкупуват ти я на добра цена до 4г. обаче ... ;) 

3. Хм - няма такова нещо ... не спори с мен! Дай конкретни факти, а не измислени от теб или твой приятел, т.е. посочи ми достоверен източник на това твърдение!!!

Обоснови се младежо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеш ли да караш кола безаварийно? Щото много хора дето не могат се самозаблуждават, че могат, и като седнат зад волана става мазало. По новините само за това говорят. С тези ПТП-та е нещо страшно.

Защо вместо в една тема да изразяваш своята необуздана форумна активност, ти за всяко едно нещо създаваш нова такава? И не - не съм домашният любимец на администраторите и модераторите, просто ти се чудя на спамерския акъл дето имаш. Откакто се регистрирах днес следобед (вече вчера), ти отвори 2-3 нови теми за празни приказки. Кой знае колко главоболия създаваш на другите тук. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запорожец за 0.05к, останалите до 80к за мен, че като те гледам, веднага ще се съгласиш. 

преди 5 часа, Eclipse2G написа:

Няма файда да взимаш нова кола поради следните причини:

И после искат в БГ да се карат нови коли. Нито заплатите са високи, нито стандартът на живот, а цените в магазините са високи.

Глупости, както ти казаха. Една нова кола може да я караш като лична примерно 20-25 години, тоест това може и да е единствената нова кола в живота ти. И пак ще е по-добра от 10-те боклука, дето ще си купиш през годините. И накрая като теглиш чертата, ще си дал по-малко пари, но ще си карал първо нова кола, след това добре запазена кола и накрая глезен юнгтаймер, дето като стане олдтаймер на 30 години, ще продадеш на доста добра цена за пенсионирането ти ;) 

преди 5 часа, Belhor написа:

За кво ти е толкова скъпа кола бе? Да та е страх да я одраскаш.

То точно скъпа кола не те е страх да одраскаш, че нали си има автокаско винаги.  Аз дсота пъти съм се възпозлвал от това. Дори при една градушка бе станала на катакомби.  Предната нова кола преди да я продам,  заведох щета заради едно леко одиране на покрива. Може би е минало някое лапе и с гвоздей надрал, може и друго да е, но така ми лъснаха покрива, че заличиха всички концентрични кръгове от автомивката :) Като нова стана, хаха. Това да одереш новата си кола е предимство, че ти я боядисват без пари :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.11.2019 г. в 1:58, Кико написа:

Запорожец за 0.05к, останалите до 80к за мен, че като те гледам, веднага ще се съгласиш. 

Глупости, както ти казаха. Една нова кола може да я караш като лична примерно 20-25 години, тоест това може и да е единствената нова кола в живота ти. И пак ще е по-добра от 10-те боклука, дето ще си купиш през годините. И накрая като теглиш чертата, ще си дал по-малко пари, но ще си карал първо нова кола, след това добре запазена кола и накрая глезен юнгтаймер, дето като стане олдтаймер на 30 години, ще продадеш на доста добра цена за пенсионирането ти ;) 

Глупости, както аз ти казвам. АКо беше така беше така, автопарка на България щеше да е по-нов. Забравяш, че като на сервиз, задължително в оторизиран, от там само за добро утро си  си плащаш 500 лв. Това предимство ли е? А с каското не знаеш каква разправия е.

на 8.11.2019 г. в 1:58, Кико написа:

Това да одереш новата си кола е предимство, че ти я боядисват без пари :P

Без пари няма нищо, ;) Ти дал парите вече, ама не си разбрал. 🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Eclipse2G написа:

Глупости, както аз ти казвам. АКо беше така беше така, автопарка на България щеше да е по-нов. Забравяш, че като на сервиз, задължително в оторизиран, от там само за добро утро си  си плащаш 500 лв. Това предимство ли е? А с каското не знаеш каква разправия е.

Пак глупости пишеш. Моята кара девета година и осемтее години съм и правил автокаско. След петата година никой не ме е задължавал да го правя. Това, че ти и други като теб гледате да измамите дори себе си, е отделен въпрос.  Относно сервиза...аз в друг, освен в оторизиран сервиз не съм ходил. Единственото изключение бе на шестата година, когато направих автокаско в ДЗИ без да прочета малките буквички, а ръководейки се от цената. А с малки буквички пишеше, че не може да се позлва оторизиран сервиз. Тогава оправях малко ламарини в друг сервиз, където между другото носят и колите от оторизирания сервиз. Само че собственика ме мота 3 месеца. Не можех да го намеря 3 месеца, а уж трябваше да се разберем на следващия ден кое как. Накрая мен изкара виновен, че не съм го потърсил толкова време :)  Та това бе единствения ми неоторизиран сервиз и след това винаги като правя автокаско, гледам да има опция за оторизиран сервиз. 

Между другото, поне 10 пъти съм се възползвал от автокаско, ако не и повече. Нямаше никакви разправии. Дори първите години хората от Алианц ми казваха какво да пиша  в протокола. Никога не съм писал истината, щото така ме съветваха служителите ;)  Макар че каквато и да е истината, те винаги признаваха.  Следващите години не се налагаше изобщо да се занимавам със застрахователи, а директно завеждах щетите в Мото Пфое, които бяха иззели функциите и на застрахователя.  Сега мисля пак е така, макар последните две години да не съм се нуждаел от  ремонти.  

Въпросът е, че когато човек иска да лъже и себе си, никой не му пречи да го направи. Като не искаш автокаско, не искаш. Като не искаш да си сменяш ангренажен ремък, не го сменяш. Лично аз не одобрявам тия неща, както и това, да търсиш тънкаж в автосервиз на някой познат. Щото последното е и нож с две остриета, гледам от изпатили си. Влиза в сервиза за един ремонт, то се оказва, че трябва да прави и друг, в крайна сметка уж оправят колата, се появява друг дефект и така.  Ама всеки си знае. Срещу по-малко пари прави колата си, но я кара доста по-малко и доста често в недобро техническо състояние, от там и преразход на гориво, масло и така нататък. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...