Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,приятели!Ще ви помоля за малко помощ.Става въпрос за китайска навигация Outad с операционна система Windows CE 6.0.Работи с iGO.
На навигацията няма нито една качена карта,а единственият файл е gpsnvm(iso file).Ще ви бъда много благодарна,ако ми кажете откъде да си сваля карти и да ми обясните малко повече как да ги инасталирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отникъде. Поне преди 5-6 години спрях да намирам из нета ъпдейти на картите за WindowsCE. 

Хвърли го това чудо на боклука, и си вземи навигация с Андроид. Ако не ти се дават пари - сложи си един софтуер на телефона, върши перфектна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,май сте прав.Все пак искам да си кача карти,колкото и да са стари,ще свършат работа на мой познат.Изтеглих от 2018,но пак не ми ги разпознава,,че даже и сателити не намира и т.н.Някакво предложение какво трябва да направя за да намира местоположение поне?Може и да не са на iGo,просто ми трябва нещо,което работи на WinCe.Благодаря Ви за отговора! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Deni2 написа:

Да,май сте прав.Все пак искам да си кача карти,колкото и да са стари,ще свършат работа на мой познат.Изтеглих от 2018,но пак не ми ги разпознава,,че даже и сателити не намира и т.н.Някакво предложение какво трябва да направя за да намира местоположение поне?Може и да не са на iGo,просто ми трябва нещо,което работи на WinCe.Благодаря Ви за отговора! :)

Не става! И да намериш стари карти никакъв смисъл от тях. Ако на твоя познат му трябва навигазция да си закупи таква или за телефон ( таблет) има готови приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам картите на Гугъл на телефона.За България и за Германия и Холандия миналата година се справят перфектно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има при руснаците Q2'19

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Отникъде. Поне преди 5-6 години спрях да намирам из нета ъпдейти на картите за WindowsCE. 

Хвърли го това чудо на боклука, и си вземи навигация с Андроид. Ако не ти се дават пари - сложи си един софтуер на телефона, върши перфектна работа.

преди 29 минути, Емил Костов написа:

Не става! И да намериш стари карти никакъв смисъл от тях. Ако на твоя познат му трябва навигазция да си закупи таква или за телефон ( таблет) има готови приложения.

Айде веднага не става. Как да не става, като моята навигация е с Windows CE 5.0 на повече от 10 години и прекрасно си работи с iGO (и то iGO8) и най-новите карти към момента - Q2 2019.  Както каза колегата над мен - има всичко при руснаците (и не само и при Румънците има), както софтуер, така и карти. Иска малко ровене и четене.

Deni2, вероятно навигацията иска настройки и може би подмяна на софтуера или поне да се направи да чете нови карти. Разрови се в гугъл за карти и софтуер за iGO.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!Намерих карти,но софтуер не намирам

Бих помолила някой да ми даде повече указания за инсталацията и качването на картите,ако има свободно време и не е прекалено нахално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картите за каква версия на iGo са - за WindowsCE, или за Android? Форматите са различни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@RudeBoy, към кого е въпросът? Говорим, все пак, за Windows CE.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е към поста над него:

преди 11 часа, Deni2 написа:

Намерих карти,но софтуер не намирам

И колко модератора трябва да се включат в темата, за да задействат т. 2.10 от правилата?... Мадамата иска да ѝ предоставим платен софтуер, и платени карти за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.2.10 се задейства при нарушение в пост. До тук - няма такъв. Т.е. не е публикувана връзка към съдържание, нарушаващо точката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...