Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Питам за тази тема:

Знам, че детската мечта на Алгор е да ме види нещастен, но аз не виждам нищо лошо в това да поискам да видя себе си в очите на другите, като пиша в раздела за Психология. Смятам, че форумът като форма за комуникация, е идеалното място за това. Не ми бе посочена причина, като изключим личното отношение, което е ясно, и аз искам да знам какво правило съм нарушил, за да не постъпвам повече по такъв грешен начин. И не ми се четат спекулации какво е щяло да стане и свободни разсъждения на тема конспирации.

И ако ме лиши лично Алгор от престорена вежливост, ще оценя и това. Предпочитам зряло отношение. И ако може да не споменава капути и акота, защото обикновено сваля сериозните теми на тоалетна комуникация. Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да посочвам причина?
Да изредя една по една точките в правилата за ваше доволство ли?

Надали!
Това ваша милост нарича "тема"?
Желанието и "поканата" към Валкирия от другата тема да ви последна в това подобие на тема и...образно казано да си ги "мерите" там двамата?
Да давам ли линкове към постовете на ваша чест от другата тема или да не се хабя?!?!

Причина да съм посочвал...

И защо не писахте на Калин едно ЛС, а трябваше отново да блеснете в нарочна тема?
Та на всички е ясно, че няма как да ви забележат, ако пишете ЛС на администратора и там няма трибуна, видима от всички...

Това достатъчно ли е като посочена причина?

пп. Не на последно място да питам от колко акаунта ще пишете в този форум или и това е моята конспирация спрямо ваша чест?!?!

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Да посочвам причина?
Да изредя една по една точките в правилата за ваше доволство ли?

Надали!
Това ваша милост нарича "тема"?
Желането и "поканата" към Валкирия от другата тема да ви последна в това подобие на тема и...образно казано да си ги "мерите" там двамата?
Да давам ли линкове към постовете на ваша чест от другата тема или да не се хабя?!?!

Причина да съм посочвал...

И защо не писахте на Калин едно ЛС, а трябваше отново да блеснете в нарочна тема?
Та на всички е ясно, че няма как да ви забележат, ако пишете ЛС на администратора и там няма трибуна, видима от всички...

Това достатъчно ли е като посочена причина?

пп. Не на последно място да питам от колко акаунта ще пишете в този форум или и това е моята конспирация спрямо ваша чест?!?!

Темата, която си затворил не е съдържала покана. А, ако ще сиговорим за покана, тя бе формулирана в темата Анжелизъм и бе кратка и ясна: "Нека не спамим тази тема". Я, това май е по правилата? И след като открих нещо интересно за мен, обърни внимание, Алгор, НЯМА нужда да е интересно и за теб, аз ще се възползвам от свободата на словото в България и от възможностите да създавам теми, каквито се рекламират във форумните правила, за да споделям и да ми бъде споделяно. Това е идеята на форумите като цяло, а не меренето на пишки, както в случая. Защото усещам, че това за теб е въпрос на реваншизъм.

"Блясването в тема" е точно нещото, за което писах на Калин. Ти наистина не може да понесеш някой да е по-интересен от теб. Но това, което на мен не ми е харесвало в теб през всичките години е явната ти дискриминация и двоен стандарт. От такива като теб интернет обществото няма нужда, повярвай ми.

ПП: Само да отбележа: ти причина до момента НЕ си посочил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, niam-niam написа:

Kуца работа...тъкмо си помислих,че ще има къде да те "дъвча" на воля... ама нейсе :D (много си тъп между другото-хем знаеш че ше те окастрят,хем се пънеш) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес да имаш много акаунти е предимство за собствениците на сайтове, игри и така нататък. Отчита се бройка.  Аз примерно си направих 4 акаунта в играта, дето играя 2 години, щото просто ми трябва бройка  ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Кико написа:

Аз примерно си направих 4 акаунта в играта, дето играя 2 години, щото просто ми трябва бройка  ;) 

Така, де, всеки гони неговите си игри с многото акаунти, еле пък юнака по-горе.
Лошото е, че той се опитва да ме въвлече в неговите...подобия на игри, да ги наречем, ама освен с мерак да ме окаля и да ме оцапа, друго до момента не постига. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, niam-niam написа:

Не ми бе посочена причина,

хъ, хъ
явно причината е била да те поставят на мястото ти, което сам си поискал в темата
:lol6:
уф, голем смех, не мога да спра да се хиля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си пускаш теми за себе си, значи си егаси егоиста. Освен, ако разбира се е тема, в която искаш помощ, защото имаш нужда, или просто се изповядваш, в съответните секции за такива теми. Ти помощ не искаш, а да се самоизтъкваш само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да взема отношение, което този път няма да е на страната на Администрацията. Не че не са се грижили за комфортния ми престой тук и не са се отзовавали на докладите, недоволствата ми и просто въпросите, но ... да кажем, че е честно да има баланс и поне малко справедливост.

Всички сме потребители на този форум. Всеки един има различна причина да пише и да се държи по определен начин. Непознати сме повечето. Пиша очевидностите, защото колкото и да искаме, няма как реално да знаем какви са хората отсреща. Но от това, което пишат, можем да си създадем елементарна представа.

Моето впечатление за потребителят известен с никове "am-am" "мен" "niam-niam", е доста добро като ниво на ерудираност, грамотност и сравнителна търпимост и неемоционалност, при изразяване на определено мнение.

Не му правя комплимент, а го отбелязвам като отново се застраховам, че може и да се заблуждавам, но и така да е, му се получава. Въпреки, че това със средноинтелигентното ниво няма как да го "изиграеш". Това са си негови качества, а това, което останалите си създават като впечатление, си е тяхно право, както и свободата им, да участват в темите му, да му отговарят или ако им е неприятен с нещо да го прескачат и игнорират.

Предвид присъствието и участието на потребители, които са ... на абсолютно другата крайност, и като способност на изразяване, и като интелектуално ниво, ментална зрялост и култура на общуване, аз не разбирам с какво темите на този потребител пречат или с нещо са по-несъществени, от тези на всеки друг, който не е легенда, от администрацията или пък ВИП?

Дори да се доверим на личната преценка на Глобален Модератор с достатъчно опит, който днес или вчера нещо не е бил на кеф и е решил малко да се развърти с автомата, си остава правото на потребителя, да е недоволен от това отношение- вече не толкова професионално.

преди 3 минути, sliderum написа:

Да си пускаш теми за себе си, значи си егаси егоиста. Освен, ако разбира се е тема, в която искаш помощ, защото имаш нужда, или просто се изповядваш, в съответните секции за такива теми. Ти помощ не искаш, а да се самоизтъкваш само.

Може би си искал да напишеш "егоцентрик", а не егоист. Макар и с еднакъв корен означават различни неща.

Тази тема "за него самия", всъщност е доста интересно като замисъл и има известна доза молба за "помощ", да си направи саморефлексия и да е самокритичен, за да може сам себе си да усъвършенства, без да е нужно да ходи на сеанси, където самоповярвали си психологчета да се пробват да му дават наклон. А тук все пак пише ДалайРамус- Мастъра на сички джедаи-психолози- и ако от тук не почерпи човек психологични знания, няма от къде ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Maleficient написа:

Тази тема "за него самия", всъщност е доста интересно като замисъл и има известна доза молба за "помощ", да си направи саморефлексия и да е самокритичен, за да може сам себе си да усъвършенства, без да е нужно да ходи на сеанси, където самоповярвали си психологчета да се пробват да му дават наклон. А тук все пак пише ДалайРамус- Мастъра на сички джедаи-психолози- и ако от тук не почерпи човек психологични знания, няма от къде ...

Няма достатъчна разлика, между двете, но има вероятност да си права. Не съм убеден обаче, че колегата може, или реално ще се възползува от евентуалните критики. Но се надявам, в името на израстването му като личност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Maleficient написа:

Може би си искал да напишеш "егоцентрик", а не егоист.

уцели право в десетката

преди 5 минути, sliderum написа:

Няма достатъчна разлика, между двете, но има вероятност да си права

има ве
нещо като егоист на квадрат
:lol6:

Цитат

егоцентрѝзъм

Тълковен речник

м., само ед. Крайна форма в проявата на егоизъм, когато личното аз се поставя над всичко и всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.11.2019 г. в 6:37, algor написа:

Така, де, всеки гони неговите си игри с многото акаунти, еле пък юнака по-горе.
Лошото е, че той се опитва да ме въвлече в неговите...подобия на игри, да ги наречем, ама освен с мерак да ме окаля и да ме оцапа, друго до момента не постига. :wink12:

Приемам отговора ти като самопризнание, че злоупотребяваш за пореден път с правомощията, които имаш. Самият ти имаш няколко акаунта, това никога не е било забранено, а аз пиша от един акаунт и никога не съм крил кой съм, като явно го показвам и с потребителското име и с аватара си и с изказа си и с обръщенията към познатите ми в този форум.

Опита ти да ме оклеветиш, внасяйки заблудата, че имам нещо да крия или пък да правя нещо нередно, е долна постъпка. И разбира се е спам и разбира се нарушава една камара от правилата на този форум, които ползваш за да преследваш личните си цели, които никога не са били в полза на форума и това е видно по упадъка, който внесе навсякъде, където се разпростря. Когато фактите говорят, за теб остава да мълчиш. А въпросът е много прост - защо искаш да ограничаваш хората, които смяташ за по-готини, по-умни и с по-голям уй от теб? Не можеш да посочиш отговор от форумните правила, зад които се криеш като момче зад полата на майка си. Следва да зададеш въпроса на себе си.

Успех с това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...