Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хей! Първо да ви кажа, че съм 15. Никога не съм имала гадже, но това е, защото съм срамежлива пък и честно казано никой не ми е грабвал вниманието. Може да ви струва странно, ама е така. 😁 Затова моля, не ме съдете, че си нямам идея как се държат влюбените момчета. 

А самата история е:

Преди няколко месеца аз и семейството ми се преместихме в Белгия. Сега тук уча езика в специална група заедно с други деца от целия свят. Самия проблем обаче е, че има едно момче от Италия, което аз много си харесвам. Звучи странно, знам, обаче той е толкова сладък и умен и всичко в него ми се вижда перфектно.😍

И така сега, естествено почнах да се питам дали и той ме харесва. Много често ми се е случвало по време на час да го погледна и той да ме гледа, но веднага да си отмести погледа. Също така погледите ни са се засичали и се е случвало да се гледаме в очите.😁 Тоест има моменти в, които не си мести погледа. 

Освен това, не знам защо сякаш ме копира. Например, ако аз си кръстосам кракато и той го прави. 

Случвало ми се е един-два пъти да ми се усмихва. Също се държи много мило с мен. И не знам защо когато работим в групи по двама, учителите все ме слагат в една група с него. И всеки път, когато това се случва приятелите му му правят някакви знаци. Макар, че това сигурно не е важно и не осначава нищо. 🤷

Сега въпросът ми е:

Дали ме харесва, или просто се държи любезно с мен. (между другото, не мисля, че го прави с другите.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не си отмята погледа, те харесва сигурно.

Но явно изчаква ти да направиш първата стъпка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако мъж и жена се гледат в очите повече от минута - или е на секс, или на бой.

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, baitexpo написа:

За първото е рано на този етап, а второто не е желателно да се случва изобщо. Тези дни гледах по "Канал 3" статистика, която сочи, че българските тинейджъри са най-развратни в ЕС. Препоръчвам да се изгледа това предаване, защото специалисти дават обективни мнения по този проблем - какви са причините, какви са последствията и как да се предотвратят. Желателно е да се възприеме и от тинейджърите, и от родителите, защото това е ключов етап от развитието на човека и е хубаво да се подходи правилно, за да няма проблеми за в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Скараб написа:

Тези дни гледах по "Канал 3" статистика, която сочи, че българските тинейджъри са най-развратни в ЕС.

Сбъркали са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледат някакви статистики за ранни раждания и т.д. и от там си си правят някакви си заключения. Абсолютно субективно.

Иначе, ако вярно има чак толкова развратни тинейджърки - свиркай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ncl написа:

Иначе, ако вярно има чак толкова развратни тинейджърки - свиркай.

То хубаво ама нещо попадаш под ударите на закона:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, baitexpo написа:

А що не и двете хм....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм от най-дъртите, тъй че няма страшно поне за мен. От 14 вкл. нагоре е законно, но се иска разрешение от родителите, ако се живее на семейни начала. Май така беше по закон, не съм 100% сигурен. Ако някой е наясно, нека каже.

Сега е модерно батковци/чичковци да бръмчат с млади непълнолетни гаджета златотърсачки. Често срещана практика е. Имаше една песничка на Руслан Мъйнов, която е точно за този случай. :)

Хората не приемат особено радушно такъв тип връзки обаче и може да станат някои проблеми. Такива... лолитки (нека така да ги наречем) понякога са доста опасни и също могат да създадат големи бъркотии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ncl написа:

Законът го промениха отдавна.

Верно ли? Нали не е само за шведите?

преди 1 минута, Скараб написа:

Не съм от най-дъртите, тъй че няма страшно поне за мен. От 14 вкл. нагоре е законно, но се иска разрешение от родителите, ако се живее на семейни начала. Май така беше по закон, не съм 100% сигурен. Ако някой е наясно, нека каже.

Сега е модерно батковци/чичковци да бръмчат с млади непълнолетни гаджета златотърсачки. Често срещана практика е. Имаше една песничка на Руслан Мъйнов, която е точно за този случай. :)

Хората не приемат особено радушно такъв тип връзки обаче и може да станат някои проблеми. Такива... лолитки (нека така да ги наречем) понякога са доста опасни и могат да създадат големи бъркотии.

Ама имай предвид че за шведите не важи(нашите си шведи)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Сега не ми се търси, но над 14 вече е законно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ncl написа:

Не. Сега не ми се търси, но над 14 вече е законно.

Уауу:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз предпочитам суит сикстийн, но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

"Лолита, светлина за живота ми, огън за слабините ми. Мой грях, моя душа."

Ах, Лолита, Лолита... :)

Офтопик: Много коткарски потребители сме се навъдили в този форум. Само в тази тема 4 от общо 6 души сме с аватари на котка. 66.67% за Котешката партия, направо разгром на "изборите". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Скараб написа:

Ах, Лолита, Лолита... :)

Офтопик: Много коткарски потребители сме се навъдили в този форум. Само в тази тема 4 от общо 6 души сме с аватари на котка. 66.67% за Котешката партия, направо разгром на "изборите". :)

То и аз бях с котешки аватар, ама го махнах, защото постоянно ми лайкваха мненията заради аватара, а не заради мен самия :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм снимал нашата котка. А тази от аватара на Скараб прилича на предишната ни, Бог да я прости...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия са се надървили при мисълта за 14 и 16 годишни момичета.

И не ги е срам да си признавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ncl написа:

Аз съм снимал нашата котка. А тази от аватара на Скараб прилича на предишната ни, Бог да я прости...

И аз имам котарак, ама не съм го снимал него. Този черният е от нета. Имам слабост към черни котки.

Все тая, това не е по темата. Авторката пък изчезна някъде. Пусна темата и се скри. Често се случва това по форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...