Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Запознат съм че от интернет може да се печелят пари, но засега не съм попадал на сериозни неща.  Трябва ми някаква работа, която да извършвам онлайн. Бихте ли ми препоръчали някаква? Чувал съм за какви ли не измами, но нищо сериозно. Най- актуални са цъкни и спечели, но там не се печели много. 

Имам опит до известна степен в правенето на сайтове, бих могъл и фейсбуук страница да поддържам. Просто ми трябва нещо което да правя онлайн и да ми донесе допълнителни приходи. Отдава ми се също така и правенето на логота.. Разполагам с доста свободно време и искам да се възползвам от него. Ще се радвам ако някой може да отправи някакво предложение.

onlinecashadvice.com вероятно е поредната измама

•  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи някакви примерни лога и някакви подобни рекламни материали и ги качи. Хората без да видят какво можеш няма как да ти се доверят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво искаш да кажеш.

Да направя блог и да покажа примери. така ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и блог а може и да си отвориш тема и в нея да си направиш кратко представяне, портфолио. Да кажеш мога да правя това и това, правил съм това и това. По този начин хем ще кажеш какво можеш, ще покацеш какво си правил и ще изградиш някакво мнение в теб сред хората. Никои няма да ти възложи някаква задача или работа без да види какви можеш. Ти би ли дал пари на някои който нито знаеш какви може нито си виждал нещо направено от него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. Ще направя каквото мога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Щом ти харесва да създаваш лога и такива, защо не прегледаш малко по-подробно https://www.fiverr.com/. Може да си създадеш профил и да предлагаш своите услуги онлайн. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.fiverr.com/ така като гледам е нещо подобно на българския сайт за фреелансъри. Но имам един проблем - английски не го владея много добре и може да допусна грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да използваш преводач, а ако правиш дребни неща, не ти трябва толкова добър английски език. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...