Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

George S

Проблем с гугъл карти и местоположение

Препоръчан отговор

Здравейте,имам въпрос свързан с гугъл карти и местоположение.Възможно ли е при включена локация накрая на деня да ми даде в хронологията половината ден че съм бил на друг адрес с четири преки по далече от истинското ми положение.а следващата половина от деня да ми показва точно.Благодаря предварително.

ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се напълно възможно ако има сянка на сателита или смущение и точно там го пресичате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност става въпрос от 9 сутринта до 6 вечерта ....и после си показва нормално ..праща ме на адес по далече четири преки и то един и същ адрес с прекъсване от час който си беше реален..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е и причините е възможно да са много като например прелитане на боен самолет със сателитозаглушител бъг в самия сателит или забавяне с няколко секунди или отклоняване на сигнала , вирус във вашия навигатор или счупен файл или устройството ви да дава заето за малко време от претоварване абе изобщо възможности много може да се гадае само , но за да се разгадае трябва да се експериментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е много време да не показва точно почти цял ден ...става въпрос от 9 до 18 ч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, George S написа:

Възможно ли е при включена локация

Това без интернет или с?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре да ви помоля да пробвате с друга навигация ако и тя дава бъгове на същото място направо си вземате металотърсач сканирате на мястото и ако извлечете ценен метал се надявам да ми преведете прилична сума за помоща ми за забогатяването ви. Късмет в начинанието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...