Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравеите имам телефон LENOVO K6  дето вобще не вклучва дори когато е на зарядното оставихго да зарежда цели 12 часа и никакъв резолтат зарядното ми е 2 ампера къкв може дае проблема според вас аз се чудя данеби оти дисплея мие спукан та затова да не се вклучва това е телефона

DSC05565.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да прости. Сигурно батерията се е споминала щом за 12 часа не попива никакъв ток. Аз имам един телефон друга марка , но с подобен проблем , но извадих батерията и се е подула. Вие вашата гледали ли сте я за за подутини или цицини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Gangosa написа:

Бог да прости. Сигурно батерията се е споминала щом за 12 часа не попива никакъв ток. Аз имам един телефон друга марка , но с подобен проблем , но извадих батерията и се е подула. Вие вашата гледали ли сте я за за подутини или цицини.

Ако се е подула, направо в боклука. И да се купи нова със същия ампераж, а след това да се зарежда само с подходящо зарядно (оригиналното). Проблемът не е от дисплея със сигурност. А що се отнася до автора - четейки начинът му на писане, вероятно е злоупотребил с чашката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 несъм злоупотребил с чашката просто от бързина та такасе получи и 2 нема как да видя дали е подута защо то е вградена батерия  

а ако му е изгоряла платката дали си струва ремонта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко време е ползван тел. без да се сменя батерията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rosen4o написа:

1 несъм злоупотребил с чашката просто от бързина та такасе получи и 2 нема как да видя дали е подута защо то е вградена батерия  

а ако му е изгоряла платката дали си струва ремонта 

"Господин пиян, не съм полицай". :giggle1:

Води го на сервиз и ще се разбере. Така от разстояние малко трудно, а и лекичко се съмнявам сам да се оправиш. Нищо лично, нали.

преди 1 минута, rosen4o написа:

4 години

Много е за тези телефони. Проектирани са да изкарват до 1 - максимум 2 години и батисват. Особено по-евтините. Първо заминава батерията, после започва и други дефекти да проявява. Така е, за да си купиш нов и да върви бизнеса. Купи си нов или го води този в сервиз, макар че според мен не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носете в сервиз където да разпечатат батерията. А в същност където да установят проблема,  но аз залагам на батерията. После ще ви помоля да пишете тук за резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Gangosa написа:

Носете в сервиз където да разпечатат батерията. А в същност където да установят проблема,  но аз залагам на батерията. После ще ви помоля да пишете тук за резултата.

ок когато го занеса на сервиз щеви пиша какво сами казали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да се наси в сервиз пробван ли е телефона да бъде зареден с друго зарядно? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и не само с друго зарядно пробвах и даго зареда и от компиутърът и от телевизорът 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятен проблем с батерията или power chip,  ремонта ще е около 30-40лв в сервиз. Ако се сменя и дисплея не си заслужава инвестицията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за дисплея имам друг здрав дисплеи и него щего дам дамиго сложът а какво представлява power chip 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, rosen4o написа:

за дисплея имам друг здрав дисплеи и него щего дам дамиго сложът а какво представлява power chip 

ИС които са IC PMI8952, PMI8937 не знам с какво ще е от помощ тази информация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, rosen4o написа:

преди 3 минути, AAUUXX написа:

ИС които са IC PMI8952, PMI8937 не знам с какво ще е от помощ тази информация. 

С две думи жълти стотинки , но за труда ще ви одерът кожата сигурно

https://www.alibaba.com/product-detail/PMI8952-power-IC-PM8952_60825976884.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Gangosa написа:

С две думи жълти стотинки , но за труда ще ви одерът кожата сигурно

https://www.alibaba.com/product-detail/PMI8952-power-IC-PM8952_60825976884.html

Винаги може да направи диагностика в къщи, да смени чипа и да спести парите за труд в сервиз, с уговорката че разбира каквото прави. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите телефона ми е готов проблема беше изгорял дисплеи ремонта ми излезна 50 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...