Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да добавя 8гб рам към тази конфигурация въпросът ми е има ли значение каква рам взимам знам че трябва да е 2400 mh на adata спрял съм се на този варянт https://www.pazaruvaj.com/ram-pamet-c3577/adata/8gb-ddr4-2400mhz-ad4u240038g17-b-p345225002/?gclid=Cj0KCQiA2b7uBRDsARIsAEE9XpG3I7Xk4VegnZONtKz36LwQ1q8bt8jfg7Bs8EodCYyHLCe0YP_kwbwaAvw3EALw_wcB

CPU: Intel Core i3-8100 - 71.5%

GPU: Nvidia GTX 1060-3GB - 51.9%

SSD: Samsung 850 Evo 250GB - 93.5%

HDD: Seagate Barracuda 2TB (2018) - 99.5%

RAM: Adata 1x8GB - 41.4%

MBD: Asus PRIME B360M-K

ram 8gb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е DDR4 очевидно и да не е за лаптоп разбира се...

Не не трябва да е на 2400MHz просто дори да е на по-високи честоти ще работи на колкото е съществуващата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Какви настройки се правят в biosa  за да тръгне новата рам памет взех си 8 гб рам адата 2400 mhrza изключих компютъра поставих новата рам но ми показва че имам само 8гб а трябваше да е 16 гб.Помогнете че не знам ето параметрите на компа.

CPU: Intel Core i3-8100 - 71.5%

GPU: Nvidia GTX 1060-3GB - 51.9%

SSD: Samsung 850 Evo 250GB - 93.5%

HDD: Seagate Barracuda 2TB (2018) - 99.5%

RAM: Adata 1x8GB - 41.4%

MBD: Asus PRIME B360M-K

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показва ти колко имаш на слота а не общо тоест всичко е точно.

п.с. И смени програмата ако искаш коректно инфо. От много години името и беше сменено на AIDA64 и не е ясно доколко точно разпознава актуален хардуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ти е наред, но хайде да е малко по-подробно:

Какво казва BIOS-a?

Какво брои в началото на черния екран? Ако е изключено - включи го.

Какво казва уина (какъв ти е уина?)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване