Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Теорията на конспирацията - истина!

Препоръчан отговор

Айде псевдоисторичката Анне блесна с поредната тема за любимия си нацисзъм, я  кажи за командния състав на РККА  в началото на войната? Българите вече дори не са и траки 500 сме се мешали с османците, а теорията за славяните е създадена в Русия за да отрече приноса на българите към руската култура

преди 12 минути, A.com написа:

О, ти имаш преки впечатления от случващото се в Белене през цялата му 45 годишна история. Там все здрави и прави дисиденти са влизали и все здрави и прави и без рани са излизали. Не знаех, че си чак толкова осведомена.

Ти лично уважаваш ли нацията, която се отрече от Димитър Талев? М?

Ааа тя помни нацистките зверства ти с Белене я плашиш:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Ако се разходиш по археологическите музеи из страната, ще ги видиш. Аз ходя по такива музеи и ги виждам, наред със тракийски, римски, гръцки и български артефакти от различните епохи.

Който кисне по музеи, научава много.:wink12:

Другите ти глупости не ми се коментират.

Така и не спомена "славянски" .

Що така ?

Цитат

Другите ти глупости не ми се коментират.

Кои ? Цитирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Няма какво да уважавам нация, която още мълчи какви точно неща са ставали в "Берген - Белзен"!

Ами който е взел архивите да ги извади.  Как германците да покажат нещо, което нямат. 

Архива на Аушвиц например беше обявен от болшевиките да унищожен от немците.  Борис Елцин призна, че си е целокупен в подземията на Кремъл.  Що не го покажат за да докажат германските зверства там? Защото немските пари към Израел ще спрат.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Така и не спомена "славянски" .

Що така ?

Щото ги немаааааааааа, аз си чакам отговора за РККА

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Ами който е взел архивите да ги извади.  Как германците да покажат нещо, което нямат. 

Архива на Аушвиц например беше обявен от болшевиките да унищожен от немците.  Борис Елцин призна, че си е целокупен в подземията на Кремъл.  Що не го покажат за да докажат германските зверства там? Защото немските пари към Израел ще спрат.  

Оставете архивите, тя и други интересни теории развива за Йосиф Сталин които ме събориха от хилеж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ги бе, как ще ги няма:

Славяните, които живеели в равнините или сред вражески племена, се събирали в по-големи общности и строели добре укрепени селища. Такива обаче не са открити на територията на съвременна България. 

Физическият облик на славяните е трудноустановим по археологически път, тъй като те са горели своите мъртви

Като извънземните са, всички ги знаят, никой не ги е виждал 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Има ги бе, как ще ги няма:

Славяните, които живеели в равнините или сред вражески племена, се събирали в по-големи общности и строели добре укрепени селища. Такива обаче не са открити на територията на съвременна България. 

Физическият облик на славяните е трудноустановим по археологически път, тъй като те са горели своите мъртви

Като извънземните са, всички ги знаят, никой не ги е виждал 😂

Неее, като умната блодинка са а не кат извъземните, тях все пак са ги виждали питай калдатския физик Сергеев, той и си говори с тях:D

преди 12 часа, Дингири Банда написа:

Идеята за обща Европа се оказва национал-социалистическа? Не съм изследвал въпроса, но – надали те първи са се сетили (не четох статията на социалистите).

А тя идеята е още от древен Рим ма Анне нека си пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Michigan111 написа:

Плямпаш глупости.

На пияницата Елцин човек не може да има вяра.

А "Берген - Белзен" се намира на територията на Западна Германия. Не знам какво от архива е оцеляло. Но не могат да ме убедят, че това е било само лагер за болни. Голяма грижа за болните, няма що.

А Желю Желев за дисидент си изглеждаше в перфектно здраве. Сълзливи истории разказват дисидентите, но без грам доказателства.

Съжалявам, на крокодилски сълзи хич не вярвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Съжалявам, на крокодилски сълзи хич не вярвам.

И ние не вярваме на твоите кркокодилски сълзи за евреите освен ако не си еврейка

Москва на сълзи не вярва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, petie1 написа:

Неее, като умната блодинка са а не кат извъземните, тях все пак са ги виждали питай калдатския физик Сергеев, той и си говори с тях:D

Склонен съм да се съглася.  Извънземни (Или приличащи на тях) поне ги има на древни рисунки,  докато славяни и на рисунки няма 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

А и германците много мразят Франция и френската култура, не могат да преглътнат, че нямат такъв красив град като Париж, нито такава опера като "Пале Гарние". И френските дворци са много по - красиви от немските. Обожавам Франция и френската култура.:inlove1:

Сигурно знаеш, че комунизмът възниква във Франция. Свобода, братство, равенство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Плямпаш глупости.

На пияницата Елцин човек не може да има вяра.

А Желю Желев за дисидент си изглеждаше в перфектно здраве. 

Анке,  Борис Елцин беше президент на Русия, и нещата които каза никой не ги опроверга.  Напомням на такива като тебе, че тогава призна и за Катинското клане,  което до тогава беше на дебелата сметка на германците. 

А Желю дисидента си беше марксист и член на БКП от 1960та,  че е бил дисидент вярват само такива като тебе  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Склонен съм да се съглася.  Извънземни (Или приличащи на тях) поне ги има на древни рисунки,  докато славяни и на рисунки няма 😂

Е аз нямам навик да разказвам псевдоистория като някои хора, дето уж Германия нищо не била постигнала, един факт благодарение на Хитлер днес си имаме Южна Добружда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един факт за Франция.
С договора от Вердюн внуците на Карл Велики († 814), синовете на Лудвиг Благочестиви: Лотар I, Карл II Плешиви и Лудвиг II Немски: приключват борбата за трона на Франкската империя. Лотар получава централната, Карл западната, а Лудвиг източната част на империята, тоест на изток от река Рейн, която е най-изостанала в своето развитие. През 936 г. Отон I става крал на източната държава и разширява териториите ѝ до невиждани дотогава размери. Под негово водачество Източното франкско кралство постига значителна победа над маджарите в битката на Лехското поле. Кралството се превръща в приемник и продължител на римското държавно и политическо наследство. То стои в основите на бъдеща Германия.

https://istoriaicivilizacia.alle.bg/разпадането-на-франкската-империя/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напомням на такива като тебе, че тогава призна и за Катинското клане,  което до тогава беше на дебелата сметка на германците. 

Абе аз го казах и в предишната тема не бива всичко да се пише на сметката на немците, щот и руснаци и американци не са цвете  за мирисане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

Анке,  Борис Елцин беше президент на Русия, и нещата които каза никой не ги опроверга.  Напомням на такива като тебе, че тогава призна и за Катинското клане,  което до тогава беше на дебелата сметка на германците. 

А Желю дисидента си беше марксист и член на БКП от 1960та,  че е бил дисидент вярват само такива като тебе  ;)

Борис Елцин е казал нещо свързано? Верват само имбецили. А славяни се разхождат до самия теб и са много лесни за разпознаване. Разбира се за целта е нужна работеща нервна система, както и мозък.

Ракажи сега как българите- арийци сме станали християни преди христа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Още един факт за Франция.
С договора от Вердюн внуците на Карл Велики († 814), синовете на Лудвиг Благочестиви: Лотар I, Карл II Плешиви и Лудвиг II Немски: приключват борбата за трона на Франкската империя. Лотар получава централната, Карл западната, а Лудвиг източната част на империята, тоест на изток от река Рейн, която е най-изостанала в своето развитие. През 936 г. Отон I става крал на източната държава и разширява териториите ѝ до невиждани дотогава размери. Под негово водачество Източното франкско кралство постига значителна победа над маджарите в битката на Лехското поле. Кралството се превръща в приемник и продължител на римското държавно и политическо наследство. То стои в основите на бъдеща Германия.

https://istoriaicivilizacia.alle.bg/разпадането-на-франкската-империя/

Е за Анне всичко започва от 1934 когато Хитлер идва на власт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Е аз нямам навик да разказвам псевдоистория като някои хора, дето уж Германия нищо не била постигнала, един факт благодарение на Хитлер днес си имаме Южна Добружда

Да, тогава Хитлер е силната личност в Европа.  Но за връщането на Южна Добруджа, за мен, най силната роля изиграва Царя и българската дипломация.  Всъщност последната гениална дипломатическа програма проведена от българския кабинет. Успяват да направят така, че всички Велики сили, включително Великобритания и Франция да подкрепят българското искане,  а някои от тях и да поставят ултиматум на румънците. 

Крайовската спогодба наистина е резултат от много интересни дипломатически ходове, има филмчета в тубата, човек лесно може да направи разликата между царските дипломати и днешните.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

Борис Елцин е казал нещо свързано? Верват само имбецили. А славяни се разхождат до самия теб и са много лесни за разпознаване. Разбира се за целта е нужна работеща нервна система, както и мозък.

Я кажи да чуем как се разпознават славяните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Я кажи да чуем как се разпознават славяните?

Лесно! Ти имаш нещо затрудняващо ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, тогава Хитлер е силната личност в Европа.  Но за връщането на Южна Добруджа, за мен, най силната роля изиграва Царя и българската дипломация.  Всъщност последната гениална дипломатическа програма проведена от българския кабинет. Успяват да направят така, че всички Велики сили, включително Великобритания и Франция да подкрепят българското искане,  а някои от тях и да поставят ултиматум на румънците. 

Крайовската спогодба наистина е резултат от много интересни дипломатически ходове, има филмчета в тубата, човек лесно може да направи разликата между царските дипломати и днешните.  

Аз на Борис 3 шапка му свалям не само затова а и за това че успява да опази България почти през цялата ВСВ

преди 1 минута, _Belial_ написа:

Лесно! Ти имаш нещо затрудняващо ли?

Да ако можеш да ни просветлиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Belial_ написа:

Радуле,  безсмислено е да те питам дали можеш да подкрепиш думите си с факти.... най малкото, че самите т.нар. учени признават че трудно могат да направят портрет на славянина, защото нямат нищо останало от тях.  А след като има от римляни, траки, българи,  а от славяни няма е близко до акъла, че няма,  защото и славяни няма.  Абе човече,  не се ли замисляш,  от славянското море един скелет няма,  един град няма, нито има съкровище.  Нищо. 

А за българите не помня да съм твърдял, че са арийци,  ама ти явно помниш.  Ако искаш покажи ми.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

Радуле,  безсмислено е да те питам дали можеш да подкрепиш думите си с факти.... най малкото, че самите т.нар. учени признават че трудно могат да направят портрет на славянина, защото нямат нищо останало от тях.  А след като има от римляни, траки, българи,  а от славяни няма е близко до акъла, че няма,  защото и славяни няма.  Абе човече,  не се ли замисляш,  от славянското море един скелет няма,  един град няма, нито има съкровище.  Нищо. 

А за българите не помня да съм твърдял, че са арийци,  ама ти явно помниш.  Ако искаш покажи ми.. 

Мисля че някъде бях чел че славяни наричат едно от тракийските племена образували се след разпадането на Одритското цартство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Мисля че някъде бях чел че славяни наричат едно от тракийските племена образували се след разпадането на Одритското цартство

Ами те нашите учени използват 5-6 различни названия от изворите и ги представят за славяни, нищо че ромеите използват различни думи.  Няма да е чудно да говорят за някое от тракийските племена,  защото траките са се наричали по имената на племената си, никога траки.  

Само че пък тогава теорията за дошлячеството ще отиде на вятъра. Макар че дефакто тя вече си е там,  ама още упорстват бетонните ни славянофрендли професори. Въпрос на време е да се сурне,  заедно с танграта.  

Славянството е по трудна работа,  свещената крава на българската лъжеистория.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Славянството е по трудна работа,  свещената крава на българската лъжеистория.  

По точно съветската а не българската, ама чакай чакай тя Анне се възхищава на Съветите и ей сега ще ме обяви за гаден нацист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

По точно съветската а не българската, ама чакай чакай тя Анне се възхищава на Съветите и ей сега ще ме обяви за гаден нацист

Панславизма като геополитика започва още от времето на Екатерина Велика,  която за ужас на наша Анка,  макар и руска императрица е етническа германка  😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...