Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Теорията на конспирацията - истина!

Препоръчан отговор

преди 19 минути, Дингири Банда написа:

За тези, които не знаят: причината евреите да искат забраняване на Вагнер, е че той е бил любим композитор на Хитлер.

Други причини няма. 

И Снежанка му е била любима приказка на Хитлер, но не е забранена или искат да я забранят.

image.gif.8aebcca59e1eef6bd2ca54a4b2eae7bc.gif

Хитлер е евреин и австриец. Спонсориран от Ротшилд изповядващ каталоческите, йезуититски догми. Да не забравяме кой снима или откъде черпим информация единствено през втората световна война. От така наречените победители, които оснаваха НАТО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Anne написа:

Само дето съюзниците разбиват кода на "Енигма", а Ме - 262 не става за летене, има ред технически неизправности. "Фау" - 1 ги прихващат и взривяват във въздуха, а атомната им програма е буквално смешка. Много неща са сбъркали и зле преценили, така е, като те пришпорват.

И не разбрах как така ме смятате за еврейка? Кое ми е еврейското? Сто пъти ви повторих, че съм българка и източноправославна вярваща. Кръщелното свидетелство ми ли искате? Кръстен съм именно по време на омразния ви социализъм, през 1986, когато съм била на две годинки. Даже ням да повярвате, но си помня кръщенето.:shy11:

Айде пак си ги писала едни, Ме 262 е нормално да е имало проблеми с него все пак е бил нещо ново по онова време, все едно с ИЛ 2 всичко е било цветя и рози или пък със Спийтфайтър. Къде твърдя че Съюзниците не са разбили щифъра на Енигма? Баш на тази тема не трябваше да ме бараш ама засега само ще ти подскажа две думи "Колос" и "Бомбата" без гуглене се сети  какво са и  каква е ролята   им, смешната атомна програма на нацистите принуди Съпротивата в Норвегия да направи чудеса да я саботира и се радвай че не е сработила иначе сега да пишеш ей така:

Guten tag ich bin Anne und ich spreche deutsch.........

Е ми ти не спря да лееш крокодилски сълзи за евреите и после не си била еврейка.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

Уж си умно момиче пък те затрудняват някакви си торенти и търсене в тях. :) 

Не съм сваляла много отдавна от "Замунда", от 2010 година, а братовчед ми е в Германия и няма кой да ми помага а аз не разбирам нищо от компютри, конкретно от торенти. Имам само един Ъп торент, но и той не ще да свали филма и да работи, а торента е на английски, а не знам езика и не разбирам къде е проблема. Да, знам, че звуча така, сякаш използвам братовчед си, ама като не разбирам нищо от компютри............

Иначе тъпата ви демокрация, дето ударно ревеше "Сега има свобода и сте свободни да правите каквото си искате", същата тази свобода ме излъга, че имам право да уча какъвто език пожелая, в случая - английски. Е, в училище на два пъти - в трети и в пети клас не ми позволиха да уча английски. Само защото завърших начално с петица, трябваше да избирам между руски и немски. Избрах немския, защото на руски мога малко да чета, а и немския е западен език. Но го учех с нежелание, никога не съм искала да уча немски, макар че всъщност се справях добре, докато в седми клас съучениците ми по немски още сричаха. Но не се гордеех, че ми се отдава езика.

Поне във второто училище ми позволиха да уча френски.

И аз бях наивна и вярвах в сините и демократичните идеи, докато накрая не осъзнах с времето, че те са пълна лъжа и илюзия.

преди 6 часа, Дингири Банда написа:

За тези, които не знаят: причината евреите да искат забраняване на Вагнер, е че той е бил любим композитор на Хитлер.

Други причини няма.

НЕ Е ВЯРНО. Вагнер освен за това, е бил забранен и заради това, че всичките му произведения са на тема германски и скандинавски митове - основата на нацистките и расовите идеи.

преди 5 часа, acnekt написа:

И Снежанка му е била любима приказка на Хитлер, но не е забранена или искат да я забранят.

image.gif.8aebcca59e1eef6bd2ca54a4b2eae7bc.gif

Хитлер е евреин и австриец. Спонсориран от Ротшилд изповядващ каталоческите, йезуититски догми. Да не забравяме кой снима или откъде черпим информация единствено през втората световна война. От така наречените победители, които оснаваха НАТО

Мъж да харесва Снежанка?:no-no:

Е, то на запад.............. Лично аз като дете не познавах момчета, които да харесват момичешки приказки. Неееееееееее, всички харесваха приказките за пирати и разбойници, за съкровища и приключения,  за борби със змейове и други чудовища.

Май ще излезе вярно, че Хитлер е хомосексуалист. Ева Браун явно е била само прикритие, горкичката.

Е, Сталин поне е бил нормален, баща на 4 деца, 3 собствени и 1 осиновено.

преди 4 часа, petie1 написа:

Айде пак си ги писала едни, Ме 262 е нормално да е имало проблеми с него все пак е бил нещо ново по онова време, все едно с ИЛ 2 всичко е било цветя и рози или пък със Спийтфайтър. Къде твърдя че Съюзниците не са разбили щифъра на Енигма? Баш на тази тема не трябваше да ме бараш ама засега само ще ти подскажа две думи "Колос" и "Бомбата" без гуглене се сети  какво са и  каква е ролята   им, смешната атомна програма на нацистите принуди Съпротивата в Норвегия да направи чудеса да я саботира и се радвай че не е сработила иначе сега да пишеш ей така:

Guten tag ich bin Anne und ich spreche deutsch.........

Е ми ти не спря да лееш крокодилски сълзи за евреите и после не си била еврейка.......

Знам за "Колос" и "Бомбата".

Колкотото до акцията във Веморк............... Да ти подскажа само, че тежката вода не се използва само за ядрени оръжия, това го открих точно с търсене в нета.

И вярвай ми, разбирам туй - онуй от ядрени оръжия и като съпоставим двата ядрени проекта - този на нацистите е целият сбъркан от самото начало. Със или без тежка вода той нямаше да тръгне. Вернер Хайзенберг не е на висотата на Алберт Айнщайн, Енрико Ферми, Нилс Бор...................Колкото и да те е яд................

И като те гледам, не си никакъв българин, нещо май те е срам, че пишеш на български, а не на немски език, що ли? Комплекси за малоценност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До преди десет години за Вагнер в България никой не бил чувал, Гьоте е нацистки писател, а концлагера в Белене бил почивна станция - спрях да чета до тук, че ме заболя главата от глупоч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен ме боли главата от вашата глупоч - че всеки, който съчувства на евреите е също евреин.

Евреин е човек, който изповядва еврейската вяра. Аз не изповядвам тази вяра.

И има разлика между национална и религиозна идентичност. Национална идентичност евреин няма. Има религиозна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе важното е, че "разбираш туй- онуй от ядрени оръжия", другото бял кахър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sound написа:

Бе важното е, че "разбираш туй- онуй от ядрени оръжия", другото бял кахър.

Разбирам достатъчно, за да не изпадна в глупава паника, като стане ядрена авария някъде.

Не знам сещате ли се, че дишаме не само радиацията на Хирошима, Нагасаки, Чернобил и Фукушима, но и на поне 200 ядрени опита на САЩ, Русия, Великобритания, Франция, Индия, Северна Корея..............  Да не забравяме и американския обеднен уран, хвърлен над Сърбия от добро сърце..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Anne написа:

Разбирам достатъчно, за да не изпадна в глупава паника, като стане ядрена авария някъде.

Не знам сещате ли се, че дишаме не само радиацията на Хирошима, Нагасаки, Чернобил и Фукушима, но и на поне 200 ядрени опита на САЩ, Русия, Великобритания, Франция, Индия, Северна Корея..............  Да не забравяме и американския обеднен уран, хвърлен над Сърбия от добро сърце..........

Глупости, никакъв уран или бомби не са хвърляни над Сърбия. И няма никакви ядрени опити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

братовчед ми е в Германия 

И какво прави братовчед ти в Германия?  Анка тука плюе немците,  а родата се възползва от немските икономически достижения, това ако не е наглост не знам какво е.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

И какво прави братовчед ти в Германия?  Анка тука плюе немците,  а родата се възползва от немските икономически достижения, това ако не е наглост не знам какво е.  

Работи.

Аз не се възползвам. Не искам нищо от Германия, не ми е носил нищо, и не искам де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

....

То туй по Сталинов образец, ма в ню ейдж стил - да плюеш срещу онези, на които сам се натискаш да работиш. Малко а ла шизофренично, ма карай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Работи.

Аз не се възползвам. Не искам нищо от Германия, не ми е носил нищо, и не искам де.

Преди да ръсиш простотии и жлъч срещу Германия, пита ли го дали тези вицове са верни, където го пишеш.

Питай го и къде изчезна златото на Германия след така наречената война? Можеш да го питаш и за голямата инфлация в Германия и колко марки е струвал един хляб и благодарение на Хитлер какво до днес ползваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Евреин е човек, който изповядва еврейската вяра. Аз не изповядвам тази вяра.

Евреина си е евреин.  Каквато и религия да изповядва,  християнство, ислям,  си остава Евреин.  

Точно това е казал омразния ти Вагнер на Менделсон : Мислиш ли, че като говориш немски,  обличаш се като германец и си кръстен в църква си германец? Не, не си германец,  евреин си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Michigan111 написа:

Евреина си е евреин.  Каквато и религия да изповядва,  християнство, ислям,  си остава Евреин.  

Точно това е казал омразния ти Вагнер на Менделсон : Мислиш ли, че като говориш немски,  обличаш се като германец и си кръстен в църква си германец? Не, не си германец,  евреин си. 

Евреин е жител предимно на държавата Израел. В Израел голям процент са юдеисти. Това е религия и се нарича Юдаизъм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Това са пълни глупости.

Вагнер явно много е завиждал на Менделсон, нищо чудно - нали точно неговият "Сватбен марш" звучи на сватбените церемонии а не неговите простотии..............

Много ми е интересно, какви ли точно са били сватбените церемонии в нацистка Германия? Взе заемки от другде, сигурно. С изключение на музиката. Виждала съм само една такава церемония - тази на Гретел Брун и мъжа и. Кратка, тъпа и скучна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Евреин е жител предимно на държавата Израел. В Израел голям процент са юдеисти. Това е религия и се нарича Юдаизъм. 

Извън Израел са всъщност повече,  от близо 14 милиона около 6 са там,  горе долу толкова са в Щатите. А реално са сигурно повече от 14М,  евреите броят за евреи и децата от смесени бракове,  а те по принцип знаят как да приобщават.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Anne написа:

Много ми е интересно, какви ли точно са били сватбените церемонии в нацистка Германия? Взе заемки от другде, сигурно. С изключение на музиката. Виждала съм само една такава церемония - тази на Гретел Брун и мъжа и. Кратка, тъпа и скучна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, acnekt написа:

Преди да ръсиш простотии и жлъч срещу Германия, пита ли го дали тези вицове са верни, където го пишеш.

Питай го и къде изчезна златото на Германия след така наречената война? Можеш да го питаш и за голямата инфлация в Германия и колко марки е струвал един хляб и благодарение на Хитлер какво до днес ползваме.

Един варел с марки май беше хляба в Германия след инфлацията. А Фолксваген, на които разчитаме да строят завод и да пораздвижат жалката ни икономика е от времето на Райха. 

Но германците са народ,  от 45та до 62ра година се превърнаха от една срината държава до първа икономическа сила в Европа,  за 17 години! Иначе Анка разправя не ставали.  Ние,  дето търпим такива като Боко да ни наричат матрял,   сигурно по ставаме.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ги аз нацистите колко големи християни са.:lol6:

Мда, Германия не е страна за пример. Страна, избила милиони невинни. Ние поне това не сме правили и то е повод за гордост. Нито сме строили концентрационни лагери, нито сме тормозили и избивали евреи.

За германската икономика, възродена в западнта си част със заеми, които има да връща, не ми пука.

А германските коли колко са добри стана ясно след един куп скандали и гафове.

Не ни трябват германските огризки, можем да минем и без немски фирми тук.

Тази страна два пъти ни е въвличала в национални катастрофи.

Мерси съм.

Виж, по бих се радвала у нас сериозно да инвестираха Русия и Франция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

Мъж да харесва Снежанка?:no-no:

И що не ? :)  Особенно полово зрелите мъже именно Снежанки  харесват  . В случай че не знаеш :) 

преди 10 минути, Anne написа:

А германските коли колко са добри стана ясно след един куп скандали и гафове.

Не ни трябват германските огризки, можем да минем и без немски фирми тук.

Да наричаш огризки най голямата в Европа индустрия е... леко наивно.

Скандалите със замазването на изгорелите газове е друга тема. И защото именно че имат контрол и прецизно качество, световно признато.

Що не питаш една руска Уазка какви емисии изхвърля ?

Ах да.. те дори не ги мерят такива неща :) :)  

преди 13 минути, Anne написа:

Виж, по бих се радвала у нас сериозно да инвестираха Русия и Франция.

Малко ли ти е руския суровинен монопол ?

Какво могат да ти предложи РФ  като заводи и инвестиции ??

Радваш се на нещо което те нямат, и което по принцип, внасят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Michigan111 написа:

Някакво разумно обяснение на феномена с липсата на следи от славянското море?

Eдинствената липса е тази на мозък в черепните ви кухини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавлява ме как се опитвате да ме принизите и изкарате тъп и проста. Най - големите патриоти тук се оказаха всъщност чуждопоклонници, а реват, че днешните деца не знаели Вазов.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Най - големите патриоти тук се оказаха всъщност чуждопоклонници, а реват, че днешните деца не знаели Вазов.

Казано от човек, който отрича конц. лагерите, в които са малтретирани и избивани българи, звучи всъщност много жалко и тъжно. И ти, като онзи пъпеш - който не обичал русия, не бил никакъв българин и патриот, а чуждопоклонник. Мда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Belial_ написа:

Eдинствената липса е тази на мозък в черепните ви кухини.

Радуле,  ти си един обикновен дървен философ,  като папагал повтаряш едни и същи заучени фрази, нищичко съдържателно не каза и във всичките си изпразнени от смисъл коментари не показа и един славянски артефакт. Но пък упорството, с което държиш на лъжата за славянството показва че ината ти е силен точно колкото невежеството ти.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

Радуле,  ти си един обикновен дървен философ,  като папагал повтаряш едни и същи заучени фрази, нищичко съдържателно не каза и във всичките си изпразнени от смисъл коментари не показа и един славянски артефакт. Но пък упорството, с което държиш на лъжата за славянството показва че ината ти е силен точно колкото невежеството ти.  

Словения, Словакия.... тези думи говорят ли ти нещо? След като толкова много хора се самоопределят като славяни, кой беше ти артефакте, че не те запомних...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...