Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Теорията на конспирацията - истина!

Препоръчан отговор

преди 10 минути, Anne написа:

Забавлява ме как се опитвате да ме принизите и изкарате тъп и проста. Най - големите патриоти тук се оказаха всъщност чуждопоклонници, а реват, че днешните деца не знаели Вазов.:lol6:

Анке,  както съм ти казвал,  обикновено от първото изречение във всеки свой пост сама се издаваш дали си ТЪП и ПРОСТА,  или не си.

И този пост не прави изключение.  

Само ми е чудно, защо смяташ, че когато някой признае достиженията на един народ или държава, задължително е чуждопоклонник.  Аз пък искам българския народ да има германска дисциплина,  японски морал. Добрите качества са си добри качества,  да ги отричаш означава да лъжеш.  Ама такива като тебе и Радул ги знаем,  като Ви харесва истината сте склонни да стискате лъжата като удавник сламка.  

току-що, _Belial_ написа:

Словения, Словакия.... тези думи говорят ли ти нещо? След като толкова много хора се самоопределят като славяни, кой беше ти артефакте, че не те запомних...

Те и днешните гърци претендират, че са наследници на древните елини,  но само завършен идиот би повярвал че са такива. 

Пък и кой как се определя не ме касае, още повече чужди държави. 

Попитах те, как може славянското море да не остави след себе си два камъка един върху друг,  при положение че са били толкова велики,  че са заличили народ като траките. 

Как може,  хем генетично румънците да са ни най близкия съсед,  хем ние да сме славяни,  а те да не са.  

И най вече,  при толкова източници от средновековието наричащи директно българите мизи,  ти да вярваш че сме славяни,  нямайки един източник който да го твърди?  

За това ти казвам, че си дървен философ,  като щраус си си заровил главата в пясъка и отказваш да погледнеш фактите.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи това на гърците - и гледай бързо да им избягаш, че ще те убият!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Michigan111 написа:

Попитах те, как може славянското море да не остави след себе си два камъка един върху друг,  при положение че са били толкова велики,  че са заличили народ като траките. 

Аз му посочвам цели държави, то ми дръмкоти за некви камъни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5 СТРАНИЦИ!?? 5 страници изписани от вчера, за да припомни прероденото в българка еврейче Ане Франк, че немците са тъпанари. Заслужава ли си?

преди 6 часа, Anne написа:

НЕ Е ВЯРНО. Вагнер освен за това, е бил забранен и заради това, че всичките му произведения са на тема германски и скандинавски митове - основата на нацистките и расовите идеи.

Абе не ми обяснявай на патило. В библиотеката имаше Вагнер. Нямаше Гершуин, защото беше носител на капиталистическа идеология. Ти нямаш едно твърдение, проверено от теб, и все заемаш погрешната позиция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе, вие тука за какво спорите ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

И като те гледам, не си никакъв българин, нещо май те е срам, че пишеш на български, а не на немски език, що ли? Комплекси за малоценност?

Я не ме обиждай по голям българин съм от тебе префънцена еврейка такава, това че мога да чета и пиша на два западни езика и един кирилски език неме прави по лош българин от теб, аз не виждам никъде да пишеш за българите през ВСВ ама за евреите лееш ред сълзи ред сополи.......... Като знаеш за "Колос" и "Бомбата" тогава би оценила ефекта на "Енигма" ама май нищо не знаеш... Пак ти казвам радвай се че немските ядрени физици НЕ са били на ниво иначе ти показах как щеше да пишеш днес....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, _Belial_ написа:

Аз му посочвам цели държави, то ми дръмкоти за некви камъни...

Абе какво ме интересуват Словения и Словакия, а и ти от къде знаеш какво влагат те в името си.  Словени са наричали хора с език,  имащи слово, а такива които са нямали свой - немци.  Защо днес наричаме така германците за мен е загадка.  

Мен ме интересува защо няма следи от славяни на територията на България.  Не говоря само за камъни,  може и предмети... нещо. Цяло море са били пък нищо не оставили. 

Покажи някакъв надпис от наш цар поне, да пише че е цар на българи и славяни.  

Айде сега ми обясни, че и царете ни са били пренаписвачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, malosi написа:

А бе, вие тука за какво спорите ? 

За ланския сняг май

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Anne написа:

Кажи това на гърците - и гледай бързо да им избягаш, че ще те убият!:lol6:

Анке,  казвал съм. Имам познати гърци и веднъж говорихме на тая тема обилно.  Само един луд националист имаше и чак другите му се подхилкваха. 

Ама скоро и такива ще млъкнат, понеже като заговорят гените и философите замълчават.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Абе какво ме интересуват Словения и Словакия, а и ти от къде знаеш какво влагат те в името си. 

Питал съм ги. И не само тях... Значи половин Европа се сметат за славяни, наш Мунчо вика че такова жуотно нема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

радвай се че немските ядрени физици НЕ са били на ниво иначе ти показах как щеше да пишеш днес....

Абе и това не е много сигурно. Има теория, че просто не са успели да вкарат главата във Фау ‐2, а да ги транспортират със самолети е било невъзможно.  И са изтъргували оръжието с американците,  за сметка на свободата на определени хора. 

А знаейки развитието по това време никак не е невъзможно германците да са финиширали първи.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, haidukpikaso написа:

Пепито ти е женен, нека да те е яд пък, никога няма да е твой хахаха

Е недей й бърка в раната де, малко ли глупости е изписала в темата та още да изглупее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _Belial_ написа:

Питал съм ги. И не само тях... Значи половин Европа се сметат за славяни, наш Мунчо вика че такова жуотно нема...

Е, повярвах ти 😂  

И защо например Словакия се казва така, ко разправят местните? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Е недей й бърка в раната де, малко ли глупости е изписала в темата та още да изглупее

Айдука нали ги има много, та се присмя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Абе и това не е много сигурно. Има теория, че просто не са успели да вкарат главата във Фау ‐2, а да ги транспортират със самолети е било невъзможно.  И са изтъргували оръжието с американците,  за сметка на свободата на определени хора. 

А знаейки развитието по това време никак не е невъзможно германците да са финиширали първи.  

Е то има много теории ама като няма факти става кат заглавието на темата и пълним главата на  ядрената физичка Анне с глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Е, повярвах ти 😂  

И защо например Словакия се казва така, ко разправят местните? 

Разправят че за нищо не ставаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Belial_ написа:

Айдука нали ги има много, та се присмя...

Е не знам ама Анне ръси глупост след глупост и за капак ме обижда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, _Belial_ написа:

Разправят че за нищо не ставаш.

Така разправят,  щото със словенци и словаци си говорил само по гугъл изображения 😂 

И даже и да си измислиш нещо по въпроса не смееш,  щото знаеш че пак ще те направя смешен  😎

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Michigan111 написа:

Така разправят,  щото със словенци и словаци си говорил само по гугъл изображения 😂 

И даже и да си измислиш нещо по въпроса не смееш,  щото знаеш че пак ще те направя смешен  😎

https://bg.wikipedia.org/wiki/Перун

Ето ти нещо. Да започнеш от някъде. Нали искаше камъни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, _Belial_ написа:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Перун

Ето ти нещо. Да започнеш от някъде. Нали искаше камъни...

Браво Радуле,  опита се. 

Обаче:

Първо- това е в Украйна 

Второ -  В старобългарската литература не е засвидетелстван. (Копирано е от линка)

и Трето - виж какво пише под снимката на камъка "предполага се " 

По същия начин ни набеждават, че сме вярвали в Тангра,  понеже под мадарския конник е намерена колона с надпис и един умник е предположил, че може би пишело Тангра. 

Та, с "предполага се" не знам дали ще накараш някой нормален човек да ти повярва. 

И айде сега това го съпостави с множеството извори, и наши, и чужди,  които ни свързват с траките. И тук не става въпрос за 2 или 3 извора,  значително повече са. Срещу нито един за някаква славянска връзка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Michigan111 написа:

Браво Радуле,  опита се. 

Обаче:

Първо- това е в Украйна 

Второ -  В старобългарската литература не е засвидетелстван. (Копирано е от линка)

и Трето - виж какво пише под снимката на камъка "предполага се " 

По същия начин ни набеждават, че сме вярвали в Тангра,  понеже под мадарския конник е намерена колона с надпис и един умник е предположил, че може би пишело Тангра. 

Та, с "предполага се" не знам дали ще накараш някой нормален човек да ти повярва. 

И айде сега това го съпостави с множеството извори, и наши, и чужди,  които ни свързват с траките. И тук не става въпрос за 2 или 3 извора,  значително повече са. Срещу нито един за някаква славянска връзка. 

Досега твърдеше, че нямало такова нещо като славяни. Сега друга песен запя- тва било Украйна. Не си струва да се говори с теб, много кънти кухината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аннче  виж сега ,ако ще се представяш за жена преди да постващ мнение, поне го прегледаи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Belial_ написа:

Словения, Словакия.... тези думи говорят ли ти нещо? След като толкова много хора се самоопределят като славяни, кой беше ти артефакте, че не те запомних...

Ти "славянския" принцип по думичките и буквите ли ги определяш ?? :) 

Я погледни на картата бре. Странно защо и двете страни са отделни държави, и забележи  - нямат обща граница.

Забележи че са съседи със съвсем други страни, никога не определящи се като "славяни"

А Чехия ? Защо са отделни държави в момента ?

Що така ??? Странна работа.

Руснаците , които по геном са с корени на угро-фини. И те ли са "славяни" ??? :) 

Българите реално какво общо имаме със Словения / Словакия ?

След като сега сме с тракийско - волжски и други източни смесени корени ?

Големи напъни да обединявате нещо под общ знаменател, което всъщност е в път по различно .

И то подозирам защото се изповядва от руската политика и идеолози . :)

Панславизма е интересна идеология , обаче...

http://istoriata.blog.bg/history/2012/09/15/nachaloto-na-doktrinata-panslavizym.1000103

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

Досега твърдеше, че нямало такова нещо като славяни. Сега друга песен запя- тва било Украйна. Не си струва да се говори с теб, много кънти кухината.

Ами аз не виждам сега да твърдя нещо друго 😂

Ти къде видя славяни там, някакъв идол, където се предполагало че бил изобразен Перунчо 😂

Предполага се, Радуле,  предполага се 

Виж се на какво вярваш 😂

И сам пращаш линк,  в който пише че в българската литература не е засвидетелстван. Чети първо преди да пращаш линкове,  с които сам се опровергаваш 😎

преди 7 минути, miro20 написа:

Ти "славянския" принцип по думичките и буквите ли ги определяш ?? :) 

Опита се Радулчо да се качи на международното хоро със Словения и Словакия, ама бързо се усети че не знае стъпките и ще се осере пак, та бързо бързо измести темата,  пък уж ги разпитвал хората 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

5 СТРАНИЦИ!?? 5 страници изписани от вчера, за да припомни прероденото в българка еврейче Ане Франк, че немците са тъпанари. Заслужава ли си?

Абе не ми обяснявай на патило. В библиотеката имаше Вагнер. Нямаше Гершуин, защото беше носител на капиталистическа идеология. Ти нямаш едно твърдение, проверено от теб, и все заемаш погрешната позиция.

Какъв Вагнер във библиотека?

Не знам за твоето време, но аз, като ученичка през първите години на "демокрацията"  съм учила за Гершуин.

Това, че не знаете каква ни беше програмата, си е ваш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...