Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Малка съм и се чудя имам ли право на заем? Ако да то от кого? За пръв път ще ми е..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ice_lion__01 написа:

Това на снимката, не може да си ти.... Цялата тема мирише на нещо тук...

И защо трябва да е тя на снимката? Може да е сложила снимка на баба си например.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо кажи имаш ли работа доходи , професия и какво можеш после заемите. Заеми се дават на хора ,които могат да ги върнат с доходи /  Дават се и на такива ,които не могат да ги върнат. При последните 'Бързите кредити' за 1000 лв им прибират на горките хорица  апартаментите и  домовете , имоти и всичко до сушка. И ги оставят да живеят посред зима на Улицата така до края на дните им защото някой имал неблагоразумието да вземе заем.Ако си наистина на 19г.  що чиниш още в тая държава и търсиш заеми....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От който ти даде. Родители, познати. Не се забърквайй с бързи кредите че ще изпищите всички. Ясно е че нямаш доходи, но за каква сума става въпрос? И кое му е неотложното че да се търси заем?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заемите бяха на мода преди +10 години, преди кризата. След кризата всички разбраха, че заем не тряба да се взема и лев. Само някои не разбраха. Никакви заеми! Човек е достатъчно добър сам да си изработи парите за месец, 6 или 2-3 години, за да ътрси заеми. Човешкият живот е достатъчно дълъг, за да не се налагат заеми. Животът не свършва на 20, не свършва на 30, а за 80% не свършва и на 70. Тоест, трай си, събери си парички и тегли една майна на банки и подобни институции. Особено на подобията им тегли по една майна. Ако спазваш тия правила, ще си добре десетки години. Ако не ги спазваш, ще мизерстваш и след пенсия, ако я доживееш от главоболия!

НИкакви заеми, това е първото правило на сегашния живот. Имай предивд, че дори от банка заем да вземеш, на година ще трябва да плащаш поне 1000 лева за 5000 лева заем.  Тоест, една заплата ти заминава за банките. Ако си стишнеш гъза 2 години, ще си напред  2 заплати, щото няма да си ги дала на банките. Отделно, че първичните инстинкти за харчене ще се притъпяват и притъпяват. Нека не храним банките. Те на това се надяват!  Животът е достатъчно дълъг и достатъчно бързо тече, за да се затваряме цял живот с дългове. Стискаш си задинка 2-3 години и пари бол! Ще ми благодариш после и ще се сещаш, как някакъв идиот ти е дал ценен съвет, който ти отначало не си оценила. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, ice_lion__01 написа:

На реклама намирисва 😄

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя мадамата хубаво е решила да си вземе заем ако и го дадат изобщо, но нека първо си зададе въпроса има ли възможност когато дойде време да го връща, в какви размери са лихвите които я очакват, и наистина ли има чак толкова спешна нуда от този заем...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, ice_lion__01 написа:

Естествено, че не съм аз... Задължително ли е да е моя снимката? Да не би на вашата снимка тази ръка да е ваша??

преди 15 часа, Филипов написа:

От който ти даде. Родители, познати. Не се забърквайй с бързи кредите че ще изпищите всички. Ясно е че нямаш доходи, но за каква сума става въпрос? И кое му е неотложното че да се търси заем?

Благодаря много за съвета.. Знам че изобщо не е работа с тия заеми мисля, че ще се справя!

преди 6 часа, baitexpo написа:

На реклама намирисва 😄

Съжалявам, че попитах :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, ice_lion__01 написа:

преди 16 часа, halek написа:

И защо трябва да е тя на снимката? Може да е сложила снимка на баба си например.

преди 33 минути, elisavetapankova написа:

Естествено, че не съм аз... Задължително ли е да е моя снимката? Да не би на вашата снимка тази ръка да е ваша??

Олелеееее:speak: От  целия форум, само аз, съм с моя снимка...:wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, elisavetapankova написа:

Не, това няма значение.

Ръката не е моя, имам си причина да държа този стар аватар толкова години.

Малка си за да разбереш. Дори и да си гледала сериалът. Ако въобще се сетиш, че е от сериал....

Дърпай бързи кредити и после се чуди как да ги връщаш двойно като ти е толкова мозъка. Без стабилни доходи да търсиш кредити...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване