Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Хранителни добавки?

Препоръчан отговор

Тренирам вече от 4 месеца. Мисля да си купя някакви добавки да пия, понеже повечето ми приятели пият - я протеин, я креатин, други витамини, омега 3... Не ми се дават много пари и искам да си взема само най-важното. Вие какво пиете? Дайте някой съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на твое място задължително бих се консултирал с лекар преди да започна да приемам тези и подобни добавки, има такива от тях да не кажа повечето са си нож с 2 остриета, за едно ти помагат но ти вредят за друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв спорт или просто фитнес?

На колко години си? Ако е спорт си имаш треньори - те ще кажат.

За фитнеса  - не гледай другите. Добавки взимат предимно мъже за мускулна маса. Няма нужда "защото другите взимат".  Няикои се зобат с анаболи и други подобни. Няма нужда.

Както ти казаха - консултирай се с лекар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За момиче не знам. Както колегата каза, момчетата пият повече такива работи. Ама като иска нека си вземе някакви дейли витамини, магнезий, калциз, омега3. Нешо такова би било полезно не само за тренирашите но и за всеки един човек :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря! Реших го. Ще си поръчам омега 3 и калций+магнезий :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама те добавките се пият с определена цел и предназначение, а не защото другите вземали - толкова ли няма за какво да си похарчиш парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Съгласявам се с мнението на колегите, че хранителните добавки се взимат с точно определена цел и разбира се желан резултат. Има и добавки, които са препоръчителни да се приемат от всеки, в зависимост от възраст, здравословни проблеми и т.н. Определено идеята "защото другите" не е най- добрата. 

Прецени за какво искаш да взимаш тези добавки, консултирай се с лекар, а може би с човек, който е в тази сфера ще ти даде най- добрия отговор.

Успрех, поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване