Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Четене на Epub формат в IE.

ivailolom
 Сподели

Препоръчан отговор

След 28.10.2019 г. в един от ъпдейтите на Microsoft в Windows 10 бе премахната опцията за отваряне е-книги в epub формат за четене браузъра IE. Как да си го поправя или възстановя тази функция без да връщам актуализации. Имам програмки за четене но ме интересува IE.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За протокола, IE не умря ли преди няколко години, заменен от Edge?

ПС. Ако сте гледали тези програмки, доколкото мога да чета, те са приложения към браузера и се ползват в него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок приемам забележката.

Да се четете в Edge.

Запознат съм с раширенията за Edge за четете на е-книги.

Но въпроса ми е друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, ivailolom написа:

Ок приемам забележката.

Да се четете в Edge.

Запознат съм с раширенията за Edge за четете на е-книги.

Но въпроса ми е друг.

Този въпрос ще трябва да зададете на майкрософт, очевидно е, че са имали причини да направят това, което са направили и намеса, която да промени направените от тях действия, според мен не е законна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:
Или ползвате старо издание на Windows без актуализации или ползвате външно приложение за четене на книги.
А защо държите да четете .epub в Edge?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съпругата чете.

По-лесно и е.

Щом трябва ще свикне и с друга програмка за четене.

Ок. Благодаря Ви.

Да считаме темата за приключена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ivailolom написа:

Съпругата чете.

По-лесно и е.

Щом трябва ще свикне и с друга програмка за четене.

Ок. Благодаря Ви.

Да считаме темата за приключена.

Въобще не е нужен браузер, има си отделни програми, в това число напълно безплатни, които четат и показват всички по-разпространени файлови формати, с които могат да се намерят съхранени в електронен вид книгите. Да не споменавам, че някои от тях има варианти на графично оформление на прозореца, да изглежда като истинска книга.

maxresdefault.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване