Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ми зздравейте, Бандата 

кво мислите по казуса жените днеска м?

ма тез жените могат ли да повлияят на мъжа до тъзи степен че да загубят разсъдъка си, в кво са оказва туй влияние и оставят ли някви следи /травми/ в тяхното съзнание м?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жените днес са си като жените винаги, а правописът ви е .............................................

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

Да и аз така мисля.Женското мислене едва ли се е променило през годините.Пък и защо трябва да са все виновни за лабилните мъже?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Емил Костов написа:

Жените днес са си като жените винаги, а правописът ви е .............................................

ммм жените кви са били винаги, м? Не схващам кво приказваш, Емиляне.

преди 1 час, <------------------ написа:

Да и аз така мисля.Женското мислене едва ли се е променило през годините.Пък и защо трябва да са все виновни за лабилните мъже?!

Ми не не са променя. Женското мислене деградира.. Къде ги тез лабилни мъже м? Ми погледни тоз раздел долу изповеди. Ма що жените трамвират мъжете до тъзи неузнаваемост. Приказваме за неузнаваемоста мъжа да загуби пътя към себе си, да са разпадне като личност и да нама как да сглоби пъзела от разбитите мечти, разбити желания, разбитата си личност.  И са стига до тама че мъжа са самоизяжда. Ммм отпечатъка наречен любовен провал, намирайки са в центъра на тоз цирк мъжа почва да терзае душата си, ми щото жената в сцена 1 била много различна от таз сцена в края.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎23‎.‎11‎.‎2019‎ г. в 12:00, Луд за връзване написа:

ммм жените кви са били винаги, м? Не схващам кво приказваш,

Приказва за това, че техния начин на мислене не се е променял през последните близо 3000 години.... да не говорим, че от близо от 8000 почти няма съществени разлики.

Да говоря за модното течение 40 е новото 20, то предоволно има в женски теми, сайтове и прочие.

В действителност спрямо философията, то въпросната жена не се е ъпдейтнала, т.е. мъжете много, много не се интересуват от въпросната поради факта, че винаги могат да си вземат една жена и ползуват спрямо своите потребности.

п.п. Въпросната еманципация в миналия век не е нещо съществено, а едно прагматично дело - евтина работна ръка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жената си остава същото себично и неморално същество  каквото винаги е било , само взаимоотношенията между жена - мъж се промениха и мъжете си все още си наваксват и разучават новото женско амплоа , което е изчистено от всякакъв романтизъм с който в миналото се гледаше на жените.Днешната жена е практична машина следваща и задоволяваща личния си интерес над всичко в житейски план и използваща всички ресурси които днешното общество предлага ,  това все пак не се харесва на всички...Междуличностните контакти все повече страдат в днешно време , но всичко си има цена в този свят.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.11.2019 г. в 7:21, ДИоNД написа:

Приказва за това, че техния начин на мислене не се е променял през последните близо 3000 години.... да не говорим, че от близо от 8000 почти няма съществени разлики.

Да говоря за модното течение 40 е новото 20....

ми как па че не са е променил м ? Туй течение от къде идва, от мъжете ли кво м? Туй е измислено от тез 40, представящи са за новото 20 .. ужаст 

на 25.11.2019 г. в 7:21, ДИоNД написа:

мъжете много, много не се интересуват от въпросната поради факта, че винаги могат да си вземат една жена и ползуват спрямо своите потребности.

Ми не не не. Туй не е верно. Мъжа си набелязва жерта, ма жената избира кво да му предложи. Жените са тез къде капризничат ммм потребностите на мъжа са еднотипни .

Масовката предполага че жените не са туй което на мъжете им са иска да бъдат м

на 29.11.2019 г. в 13:28, Milkydead написа:

жената си остава същото себично и неморално същество  каквото винаги е било , само взаимоотношенията между жена - мъж се промениха и мъжете си все още си наваксват и разучават новото женско амплоа , което е изчистено от всякакъв романтизъм с който в миналото се гледаше на жените.Днешната жена е практична машина следваща и задоволяваща личния си интерес над всичко в житейски план и използваща всички ресурси които днешното общество предлага ,  това все пак не се харесва на всички...Междуличностните контакти все повече страдат в днешно време , но всичко си има цена в този свят.

Ми браво. Точно и на място. Радвям са че има мъже къде все още на ги е страх и не са притесняват от женското съсловие да изкажат мнението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Луд за връзване написа:

Масовката предполага че жените не са туй което на мъжете им са иска да бъдат м

Совите не са туй което са Бухалите ... :) 

Мъжа стреля, но може и да не уцели. ;) Малцина успяват от първия път. ;) Дадени са му обаче определен брой патрони, ако не успее, му връчват една тояга и да се справя с вироглавата си жена. :) Ако не може да се справи и с тоягата, то трябва да се справи с голи ръце. Е уви, за това се изискват умения, за да не я нараниш. ;) щото всички съвременни жени са отворени и в тоя случай ползват поправката, че са слабия пол. ;) 

Много хитрини съм научил от жените, защото съм бил откровен с тях. ;) Ако един мъж не може да се справи с една жена, то какъв мъж е, а?! :) 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ДИоNД написа:

Мъжа стреля, но може и да не уцели. ;)

ми викаш как ше улучиш тъзи дива коза м ? :D

преди 15 минути, ДИоNД написа:

Много хитрини съм научил от жените, защото съм бил откровен с тях. ;) 

Ми да. Мъжете сме научили много хитрини, като полигамията и туйто. Квото са предлага от жените, туй са търси от мъжете. ма търсене не е точната дума. па жените ни викат лабилни бля бля като госпожата горе м

бе квото и да приказваме и колкот да сме откровени с жените, мъжете сме някво мезе  

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Луд за връзване написа:

някво мезе  

Без които жените не могат. ;) Работи се по въпроса за само женски род, т.е. джендър мъндър, но жените не могат да го измислят, та затова правят джендъри и от мъжки пол. ;) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ДИоNД написа:

Без които жените не могат. ;) Работи се по въпроса за само женски род, т.е. джендър мъндър, но жените не могат да го измислят, та затова правят джендъри и от мъжки пол. ;) 

ма тама са обяснявай на тез жени къде не си били променяли мисленето от там си някъв памти век уф

ми смятай кво деградирало и западнало мислене имат и развиват жените па нарушават тез еволюционирани процеси б*си . Феминизъм чист егоизъм м самодостатъчно бля бля туйто 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Луд за връзване написа:

ма тама са обяснявай на тез жени къде не си били променяли мисленето от там си някъв памти век уф

Ми чи то си още с начале тъка, се ти ко, сега ли го разбираш ... мисля, че не сме в историческия раздел ... :)

Още с начале от де е направена това и е било похотливата мисъл ... ;) Че пръв Бог е направил Мъжо. Не мое тъка ... требе да го наврем в .... цензуръ ... ай миша дупка ... де не изгрява Слънце.... само дето през различните периоди версиите на реброто се менят ... в своята си същност си остават само и единствено ребро ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.11.2019 г. в 11:00, Луд за връзване написа:

..., ми щото жената в сцена 1 била много различна от таз сцена в края. 

Еми на външен вид ще е позастаряла, а иначе ще е понахитряла и ще си е въобразила, че след като са поотраснали дечурлигата е взела окончателно власта.
То за това като си я избираш на около 20-тина лета, гледаш да е много, ама много добра и да  е младолика,  та от добротата ѝ да остане поне парченце след 2 десетилетия и да се не набръчка като тутунджийка след 35 годишна възраст.

А ако не ти трябва жена за да ѝ правиш дете, еми не се жениш, така си живеете като приятелчета, та като се промени в неправилната посока я подканваш да си изнася багажа, ако е в твоя собственост. Ако ти си при нея, еми ти се изнасяш и си търсиш квартира.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Белгиеца написа:

То за това като си я избираш на около 20-тина лета, гледаш да е много, ама много добра и да  е младолика

Казано е, гледай майка ѝ, разбирай се с баща ѝ, и всичко ще е добре дори и след петдесет годишно съжителстване с нея. Простичко, ако майка ѝ е младолика, а баща ѝ е стабилен - успешен семеен живот те очаква.

В тези взаимоотношения не трябва да има компромис. Не е важно какво очаква жената, а какво ще направиш ти. Твоето отношение към жената ще рефлектира някъде в бъдещето. Всички други долни страсти в случая не коментирам, само ще добавя, човешко е да съгрешиш, но си има краен брой пъти. Не се отказвай от първия път.

За девойките: Не му гледайте фасона, а нрава. Това го знам от една матрона, а не мадама. ;) Не винаги под красивото има човек. Не е в природата да се стремите към съвършенството, а да помогнете в изграждането в бъдеще на по-добро от сегашното.

За младежите: Не издирвайте подобие на майка си или на баща си в бъдещата ви съпруга. Гледайте нейните родители да са симпатични. Понякога девойките се увличат по разни подобия на приятелките си и не дават обща представа какви са, затова срещата с родителите ѝ е необходимо, но не задължително условие. Не ползвайте допитване до приятел, т.е. приятел в случая не ще ви помогне, да, може да споделите с него намеренията си, но бъдете пестелив в думите си, защото няма да живеете с него, а с майката на вашето дете.

Това е една мъжка философия за жената и ролята на въпросната в един продължителен съвместен живот.

Едва ли някоя жена ще се осмели да коментира каква е жената днес. Тя има по-важни неща от това да философства, трябва да се занимава с битовизма, защото това тя обича най-много: в какво живее, как живее и заради какво живее. Всичко останало за нея е една суета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига сте поставяли жените под общ знаменател. Да масата ги знаем какви са, но както в програмирането и тук има ексепшъни. Например аз нямам никакви приятелки, защото не ми се слушат кой какви дрехи си купил,  къде пил кафе , какво гадже си е хванал етц. Не мога да понасям приказки без смисъл, и вероятно цял живот ще си остана сама. Обаче по-добре сама, отколкото да съм с някой, само заради идеята и за да се харесвам на хората. Чувствам се повече tomboy, Често оставам недооценена заради леко неугледния си външен вид, в смисъл пълничка съм и не обичам да си губя времето с гримиране и глупости. Както и в магазините, така и при хората според мен най-големите боклуци са в най-лъскава опаковка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всъщност госпожичке философията се занимава с всичко и най-вече с общото така че възраженията ви за знаменателите са съвсем неоснователни ! Разбира се вие се интересувате от "изключенията" и вашата персона в частност , толкова недооценената...Значи сте пълничка , е малко ли са мъжете дето ги харесват пълнички ? Гърците и турците ги харесват все пълнички например , някой да ви спира да ходите на секс туризъм ? А малко ли са тези представителите им в България ? Ще ви намачкат пухкавото дупе като топъл хляб , пък някой да ви принуждава да сте неугледна ? Или се притеснявате да не загубите "светостта си" като си облечете деколте и сложите един грим.Избийте си болните фантазии и ще се почувствате друго яче...
Знаят ли жените какво искат ...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ТерминалТора написа:

Както и в магазините, така и при хората според мен най-големите боклуци са в най-лъскава опаковка.

Айде още един общ знаменател! 
Има жени, и жени, има мъже, и мъже. И времето в което живеем е само оправдание за нечия аморалност, лицемерие, високомерие, меркантилност и тн. Има лъскави жени, който не са забравили от къде са тръгнали, съхранили са се и заслужено могат да бъдат пример за успех в личен и служебен план. Не парадират, но не и не остават незабелязани. Така, че, който може си го може!

на 22.11.2019 г. в 20:44, Луд за връзване написа:

кво мислите по казуса жените днеска м?

ма тез жените могат ли да повлияят на мъжа до тъзи степен че да загубят разсъдъка си, в кво са оказва туй влияние и оставят ли някви следи /травми/ в тяхното съзнание м?

Мъжете са от Марс, жените от Венера! Какво повече да се каже.
И да, жените могат да повлияят на загубата на разсъдък на мъжа, както и могат да го вразумят, примери бол и в двете посоки.
А следи в съзнанието ни, като част от нашето минало, колкото и да не ни се иска понякога, няма как да не останат. 
Една жена може да издигне един мъж, както и може и да го направи .... "милионер".

преди 5 минути, Milkydead написа:

Именно! Въпроса е за жените, който не знаят какво искат, или не знаят как и какво да направят с наличното и объркват всичко и всички наоколо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Milkydead написа:

почувствате друго яче...
.

Какво е "яче" :speak:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, ТерминалТора написа:

Както и в магазините, така и при хората според мен най-големите боклуци са в най-лъскава опаковка.

Това не е така, т.е. в случая не говорим за опаковката наречена жена, а за жената от вътре. Тук на село има доста закръглени момичета, без грим и някакви лъскави и прочие неща, но контакта с тях винаги поражда усмивки и т.н. Всички са симпатични. Лесно се комуникира и определено никой не обръща внимание, че са неугледни. Успоредно с това има едни с така наречените добре оформени тела, но са начумерени и недоволни. Отгоре на това имат доста симпатични лица, но омацани до безкрай, т.е. първите не ползват грим и излъчват симпатия, а другите ползват грим и не излъчват симпатия, а са вид гротеска даже.

Отгоре на това двете са колежки и между тях има приятелство, т.е. и двете са пухкави хубавелки. Като видя как си хортуват и ме радват. Млади са и от тях се излъчва една красота, която аз като мъж оценявам независимо, че спрямо определени критерии една жена не трябва да е пухкава, т.е. дебела.

Вие сте в кюпа, че размера има значение. В едни сърдечни взаимоотношения размера е бе значение. По-важно е взаимното уважение. Да, разбрах, че трудно бихте влезли в някакви приятелски взаимоотношение с други от вашия пол, но точно тук се себе лъжите. Да отричате, че не може да си намерите приятелка, то това ви е втълпено от някой.

Има един способ. Започнете да се усмихвате. Да в началото може да е изкуствено, но именно по този начин ще разберете стъпка по стъпка коя може да ви е приятелка, т.е. ако и тя се усмихне, значи може да стане. Кажете нещо смешно и се усмихнете и лека полека ще си намерите приятелка.

Усмихвайте се винаги когато видите нещо красиво. Направете този елементарен жест, че харесвате някой. Не тренирайте обаче пред огледало, т.е. не се опитвайте да изиграете усмивка.

Болшинството жени си слагат маска, т.е. не се усмихват, а само си "изкривяват" устата под формата на усмивка. Вглеждайте се именно в това как се усмихва човека, т.е. не когато се смее, а се усмихва. Усмивката е без звук и много добре се разпознава дали е изкуствена или истинска. В истинската усмивка не фигурират зъбите. ;) 

Елементарна логика отидете пред едно куче и му се усмихнете с показване на зъбите си. ;) Да, може леко да се показват зъбите и т.н., да не влизам в различните видове усмивка ... има и усмивки, които излъчват тъга ... и прочие ... друго което е важно са очите ... но това вече са подробности и прочие, за да разберете дали отсрещния човек е искрен или прочие. Според мен сте загубили вярата в искреността, но това е друга тема.

преди 36 минути, Milkydead написа:

Определено да, но не знаят как да го постигнат. В повечето случаи се допитват до някой, за да разберат как да го постигнат. Много от тях обаче правят основна грешка, т.е. доверяват се на първия който попитат, а избора им не е на база свои наблюдения, а на база хората около тях, в смисъл близки, приятели и т.н. ... те обаче са една среда която малко или много има общи страсти, за това трябва да се допита поне до още три независими външни източници и после да анализира подходящия начин за нея, за да реализира това което иска.

Този който иска изнамира за себе си най-оптималния вариант из наличните методи на база какво разполага. Вижда какви материални и духовни неща са му потребни, за да реализира това каквото иска. Набавя ги първо въпросните и после прави това което иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос към вас , Meri Meri
Как трябва да постъпи един мъж , ако се върне вкъщи и завари жената на калъп с любовника ? И как бихте постъпили  ако вие самата заварите вашия мъж с любовница ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми както съм постъпила. Развод и всеки по пътя си. Макар, че аз никого не съм хванала на калъп буквално, а в малко по-други ситуации. 
Всеки си знае своето положение и би трябвало сам да определи последващите си действия и отговорностите произлизащи от тях.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ТерминалТора написа:

Стига сте поставяли жените под общ знаменател. 

Чувствам се повече tomboy, ...

Е па като си мъжкарана, си взимаш един женчо да те слуша и да ти направи едно хлапе.
Миналия месец продадохме една къща на една едричка и закръгленка 21 годишна и едно вталено и по-нисъко от нея  мъжле на 20 год., което е срамежливо и му липсва увереност в себе си до такава степен, че няма собствен и-мейл даже. А ходи на работа за нормална заплата човекът.
Ще се прежалиш 9 месеца да си с надут корем като истинска жена, ще родиш едно хлапе и после пак си си мъжкарана, кой ти пречи. Като поотрасне хлапето да може само да се гледа, тогава му биеш шута на мъжлето и пак си си сама до гроб.
Па и да те светна, сред запалените по прогарамиране има едни свити женчовци, които са се примирили вече че ще останат стари ергени, щото не знаят как се сваля мацка. А някои са направо асексуални, та ще ти се наложи само да го изнасилваш докато забременееш и после спите в отделни спални, ако и ти си от асексуалните.
Една словакиня баш мъжкарана, си взела един безличен французин, направили 2 хлапета и второ като стана на 3 годинки, оня го изгони от къщата. Викна майка си от Словакия да ѝ гледа децата и с мъже повече не се занимава.
А той бившият ѝ може и бисексуален да е, щото е с типично женско поведение, даскалче по френски. Ама си има две деца, ходи да ги взима от къщата та словакинята и ги води при него в един стар апартамент през уикенда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

и да ти направи едно хлапе.

Това пък защо ще си го причинява? :ohmy:

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост