Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 26 минути, herkules2 написа:

Отговорих ти много пъти, но ти се правиш, че не разбираш. Казах ти, че не мога да приема световно известни мъже да бъдат озлочестени от грозни, кресливи жени, които се смятат за недосегаеми. 

Аз не мога да приема побоя над жени и насилието във всякакъв вид над тях от мъжете им във световен мащаб, без значение известни или не, ако това мое разбиране ме прави феминист ОК нека съм такъв. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почнахте да ръсите обиди, офтопици, както обикновенно, нямащи нищо общо с темата, хайде да се поспрете малко!

Цитат

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...