Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

15 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

За тези, които могат да разграничат сексуалното влечение, т.е. нагона от изкуството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Ултра неясно, какво обсъждаме?

Днес ти е втората тема, която не разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Днес ти е втората тема, която не разбираш.

Прочети си тъпните и после обяснявай, аз какво не разбирам, и има ли какво да се разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Прочети си тъпните и после обяснявай, аз какво не разбирам, и има ли какво да се разбира.

Нещо не ти обяснявам. Ти обикаляш темите да обясняваш, че не ги разбираш. Замисли се дали проблемът не е в теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

тази тема е продължени на предна, нали така

Не. Каква е другата тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам каква е идеята,ама бас хващам,че за жените,мъжкото тяло е по-хубаво.И обратно,за мъжете,женското тяло е по-хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от кой пол си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поставих темата, защото смятам, че е клише женското тяло да се счита за по-красиво. То е идеализирано още от древността като носител на утробата, която ражда и дава живот. Вилендорфската Венера е илюстрация на това обожествяване, където фертилността и сексуалността се припокриват.

Coso_raro.jpg

Както виждаме, критериите за красота с днешната не се припокриват. В наши дни женската красота се припокрива най-много до тази на момчешкото тяло - височина, слабост, тесен таз, ниско ниво на мазнини и широки рамене. Вероятно в наши дни преходността на младостта е издигнала на пиедестал тъкмо момичешката красота. Или на почит е интелектът, който идва със съзряването, но изглежда нелицеприятно с признаците за старост.

преди 3 минути, petie1 написа:

Зависи от кой пол си

Абстрахирай се от сексуалното влечение. Не знам, може пък само за хора на изкуството това да е възможно и да искам невъзможното. Но нека погледнем половете сред животинския свят. Изборът не е така прост, той не е "срещуположния пол".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Абстрахирай се от сексуалното влечение. Не знам, може пък само за хора на изкуството това да е възможно и да искам невъзможното. Но нека погледнем половете сред животинския свят. Изборът не е така прост, той не е "срещуположния пол".

Е и в изкуството повече ме привличат женските фигури макар че иома идеали за мъжки фигури например от древна Елада древен Рим и други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Myanmar написа:

За тези, които могат да разграничат сексуалното влечение, т.е. нагона от изкуството.

Интересно, защо третата точка е добре охранен тапир, а не е - не мога да преценя. Да се спреш с глупостите.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, petie1 написа:

Е и в изкуството повече ме привличат женските фигури макар че иома идеали за мъжки фигури например от древна Елада древен Рим и други

За съжаление е твърде сексуално да споделя тук изображения на голи мъж и жена с пълна обиколка около тях. Мое убеждение е, че женското тяло е красиво в движение. Неговата грация и нежност са нещата, които активизират нагонът при мъжете. Походката, поезията в движението на косите...

Всъщност ето една илюстрация - това е урок как се рисува човек привлекателно:

535184aa1bc1f3dfb2b425f078fda9d2.jpg

Тук ключовия момент са извивките като признак на гъвкавост. Гъвкавостта, на свой ред, е признак за младост. А младостта е най-пълното описание за красота. Затова жените боядисват косите си, подхранват кожата си и ноктите си, и се борят срещу натрупването на мастни депа - създават илюзията за младост, което на свой ред създава заблудата (в случая) за красота.

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Интересно, защо третата точка е добре охранен тапир, а не е - не мога да преценя.

За да има по нещо и за хората, които нямат мнение и не могат да мислят, но искат да кажат нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

За съжаление е твърде сексуално да споделя тук изображения на голи мъж и жена с пълна обиколка около тях. Мое убеждение е, че женското тяло е красиво в движение. Неговата грация и нежност са нещата, които активизират нагонът при мъжете. Походката, поезията в движението на косите...

Всъщност ето една илюстрация - това е урок как се рисува човек привлекателно:

535184aa1bc1f3dfb2b425f078fda9d2.jpg

Тук ключовия момент са извивките като признак на гъвкавост. Гъвкавостта, на свой ред, е признак за младост. А младостта е най-пълното описание за красота. Затова жените боядисват косите си, подхранват кожата си и ноктите си, и се борят срещу натрупването на мастни депа - създават илюзията за младост, което на свой ред създава заблудата (в случая) за красота.

За да има по нещо и за хората, които нямат мнение и не могат да мислят, но искат да кажат нещо.

Промени го. Охранен тапир звучи несериозно, ако искаш сериозна анкета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бога, не искам сериозна анкета!!! Професията ми е сериозна, ангажиментите ми са сериозни, гражданската ми позиция е сериозна, искам несериозна тема в несериозен форум!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

За бога, не искам сериозна анкета!!! Професията ми е сериозна, ангажиментите ми са сериозни, гражданската ми позиция е сериозна, искам несериозна тема в несериозен форум!

Ами какво искаш?? Задаваш сериозен въпрос, а после ама аз се шегувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

младостта е най-пълното описание за красота.

Нещо съм уморен. Това е истина, но по моите схващания най-пълното описание за красота е здравето. Здравето е описание на красотата - симетрия, еластичност, свобода на движенията, включително грацията, която споменах и не може да се съхрани с напредване на възрастта, и т.н.

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ти не разбра ли, че това място е отдушник на комплекси на дребни душици? Ако инвестирам твърде много в тази тема, тя ще бъде премахната. Не виждаш ли, че всяка тема, която създам, дори да ѝ дам начален тласък, след това изоставям?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Нещо съм уморен. Това е истина, но по моите схващания най-пълното описание за красота е здравето. Здравето е описание на красотата - симетрия, еластичност, свобода на движенията, включително грацията, която споменах и не може да се съхрани с напредване на възрастта, и т.н.

Ти не разбра ли, че това място е отдушник на комплекси на дребни душици? Ако инвестирам твърде много в тази тема, тя ще бъде премахната. Не виждаш ли, че всяка тема, която създам, дори да ѝ дам начален тласък, след това изоставям?

Ами поне слагай темите в раздел празни приказки и забава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама те всички тела на мъже от древноста се изобеазени чрез движение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен най ми харесва тялото на 25 килограмово кюлче злато, с проба .9999

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Myanmar написа:

Професията ми е сериозна, ангажиментите ми са сериозни, гражданската ми позиция е сериозна, искам несериозна тема в несериозен форум!

Някой далеч по-умен от мен човек беше казал "Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет.".

Много съвети ви бяха дадени през годините, които не отразихте и не си направихте труда дори да чуете.
За човек със "сериозна професия, ангажименти и гражданска позиция" е несериозно и неадекватно да използвате "минутката на водещия за автореклама", вместо да оставите другите да преценят кое как е и да си съставят собствено мнение за нещата от живота и заобикалящите ни сериозни хора със сериозни професии, които по цял ден се мъчат да блеснат със сериозността си във форум, който определят като несериозен.

Жалка картинка :getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че женското. И не е само тялото... Като цяло момчета, колкото и да не ни харесва, трябва да се примирим с факта, че ролята на мъжа в този живот е... поддържаща. Жената е магия, мъжа е войн на тази магия, дори когато привидно изглежда като господар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение от пола. Има и красиви мъже, както и красиви жени. Всеки един човек е красив поне за 1 човек и обратно. Теглото или формата  също не е от значение. Красотата е суета и отминава с времето. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само тялото, но и лицето на мъжа е по-красиво.

Ако вземем най-красивите жени- Клаудия Кардинале и Мерилин Монро - те без грим, поддържана коса и хубави дрехи(виждала съм снимки) не са така красиви. Какво остава за всички останали.

А при мъжете - на тях не им трябва грим и особена поддръжка на косата, нито дори хубави дрехи, защото и нормални са достатъчни.

Мъжкото тяло дори по-пълно или кльощаво, е пак хубаво, което рядко се отнася за жените. Те просто изглеждат несъразмерни. Има ниски мъже, които са красиви. Има и мъже по два метра, които са красиви. Жените са несъразмерни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Ей здравейте гусин посланик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...