Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

13 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

на 4.12.2019 г. в 20:16, Myanmar написа:

На свой ред аз ще попитам всички мъже, бихте ли тръгнали по срещи с тази вляво и бихте ли с тази вдясно?

+ 77378576_2556243004605456_4830423286858907648_o.jpg

Ако на снимката не беше с такава гримаса вероятно облика щеше да е друг.  

Тази на лявата снимка има едно предимство - виждаш истинското и аз,  с ясното съзнание че с грим лесно ще се превърне в нещо друго. 

А вдясно виждаш въпросното друго,  а какво ще бъде като падне маската гадаеш.  

Така че, да, аз бих предпочел да излезна с тази на лявата снимка.  Още повече че няма мъж,  който би тръгнал да гради отношения само на база външен вид. 

Виж, ако се търси само забежка,  там дилема няма :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Не е.

Защо да не е? :)

Утре, в някое "риалити/филм" ще се появи поредния "най-красив/секси/желан/фотогеничен" човек на планетата. Ама днес никой не го счита за такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Soviet Soldier написа:

Само на мен ли ми се струва, че това гейче има очна линия? Отделно няма следа от брада и каквито и каквато и да е било мъжественост. Пък и по снимки в днешно време е неправилно да се съди за красота, защото всеки втори ползва графични редактори. 

Аз пък да те попитам, като толкова ги харесваш такива нежни азиатчета, ако имаш такъв до себе си, по какъв начин точно ще е силната половинка? Ще 
Учудвам се, че точно ти не си ги осъзнала тези неща, защото си зряла жена, а не 16 годишна хлапачка, която още не знае къде се намира, и от какво има нужда. 

Нали точно на теб ти пратих видео с въпросния господин, там го видя не на снимки.

Няма очна линия на тази снимка, такива са им очите.

Гейче не-гейче, няма значение, тук темата е за кой пол е по-красив.

Еми този е избран от милиони, повечето сигурно са жени. За втора или трета година е номер едно. Защо ще гласуват за него, ако не е сексапилен!?!? Само защото е известен!? Но не колкото други. Има много по-известни мъже от него.

Какво трябва да искам - твоите представи за това което трябва да искам аз, мен не ме касаят. Плюс това, всички мъже са еднакви, независимо от външните им разлики. 

Еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Mediterranean написа:

Плюс това, всички мъже са еднакви, независимо от външните им разлики. 

Същото може да се каже и за жените. Да, ама именно външната разлика опровергава тезата. След това е вътрешната разлика.
Не напразоно е приказката:"По дрехите посрещат, по акъла изпращат"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Какво трябва да искам - твоите представи за това което трябва да искам аз, мен не ме касаят. Плюс това, всички мъже са еднакви, независимо от външните им разлики. 

Еднакви.

Аз не съм ти и налагал мои представи, а просто те попитах, какво точно може да те привлече в подобен индивид. Женствеността, нежността, кокетността, обичайно са фактори, които привличат мъжете и са присъщи на жените. 
Ако под "мъжете" имаш предвид и по нежните представители на мъжкия пол, определено не са еднакви, даже разликата е космос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Soviet Soldier написа:

Аз не съм ти и налагал мои представи, а просто те попитах, какво точно може да те привлече в подобен индивид. Женствеността, нежността, кокетността, обичайно са фактори, които привличат мъжете и са присъщи на жените. 

Красотата ме привлича. 

Както и теб те влече красотата в жените. Макар че тя е много рядко срещана.

Тези женствености и кокетности ги няма при Теьонг и Джимин. Поне аз не ги виждам, а виждам други неща. 

Те, и много други мъже са по-красиви от 90% от жените, които ти(и всеки друг) познава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Макар че тя е много рядко срещана.

Всички сме различно слепи. :)

На чичо ни Шон какво не му харесваш?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDd5LjnZRnlqnX3UT84RPAyRSPZQC7521eqAew5ygmp1HfVD9R&s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, A.com написа:

Всички сме различно слепи. :)

На чичо ни Шон какво не му харесваш?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDd5LjnZRnlqnX3UT84RPAyRSPZQC7521eqAew5ygmp1HfVD9R&s

Слепи сте за женската красота, тъй ли? :D

Ама за мъжката не сте. Шон не е лош, той също е по-красив от жените като цяло. И няма целулит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mediterranean написа:

@Julius Decimus , кажи и ти нещо по темата!😉

Хвърли едно око и ми удари едно рамо, ако обичаш. 😺😛

Мъж или жена е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, ostavime написа:

Мъж или жена е това?

За да разбереш, трябва да пипнеш между краката, обаче...щото понякога и това не е достатъчно, ако е играл скалпела. Важното е, да се направиш така, че да те снимат, да си известен, да тече сухата пара, пък какво си, има ли значение. Парата води играта, капитаклизъм. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Mediterranean написа:

Красотата ме привлича. 

Както и теб те влече красотата в жените. Макар че тя е много рядко срещана.

Тези женствености и кокетности ги няма при Теьонг и Джимин. Поне аз не ги виждам, а виждам други неща. 

Те, и много други мъже са по-красиви от 90% от жените, които ти(и всеки друг) познава.

Красота? Че те са като изливани в един калъп повечето азиатци и това далеч не е мое мнение. Китай при въвеждането на системата от камери за контрол имаше големи проблеми, защото софтуера не работеше добре с монголоидни лица. Търсиха под дърво и камък, на края изкопаха от Русия. 

Със сигурност познавам много по-красиви жени от тези монголоидни щамповки еднообразни. Европеидната раса е така разнообразна, толкова цветове на очите, нюанси на кожата, на косата, разнообразие от различни линии на лицето и тялото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...