Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет,

Интересно ми е да разбера, ако някой ползва въпросното устройство (било то големият или малкият вариант Nvidia Shield TV, Nvidia Shield TV Pro) 

Има ли дефолтен (вграден) видео плеър, който да плейва известните за момента видео кодеци, субтитри и тн... или трябва да му се инсталира допълнителен

за да може да се гледат видео файлове? Ако има такъв плеър дали към него има настройки на аудио пътеки, субтитри (размер, цвят, местоположение, офсет тайминг)?

Благодаря предварително за отговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.nvidia.com/en-us/shield/shield-tv/

Цитат

Up to 4K HDR playback at 60 FPS (H.265/HEVC)
Up to 4K playback at 60 FPS (VP8, VP9, H.264, MPEG1/2)
Up to 1080p playback at 60 FPS (H.263, MJPEG, MPEG4, WMV9/VC1)
Format/Container support: Xvid/ DivX/ASF/AVI/MKV/MOV/M2TS/MPEG-TS/MP4/WEB-M

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nvidia shield си  е TV Box, с Andorid (може би един от най мощните на пазара, с добър firmware/софтуер)

Препоръчвам ти Kodi (както и на всеки Adroid TV Box.

2019 Nvidia Shield TV PRO - 4K Official Android TV Box - The Shocking Truth!

Youtuber-a казва, че почти няма разлика със стария (от 2017) и новият модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...

До колкото ми е известно не. 

Потърси в сайтовете за обяви. Там съм виждал да предлагат, преди време. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 6.06.2020 г. в 9:47, notwist написа:

Продава ли се някъде Nvidia Shield в България във физически магазин или бг сайт? Благодаря.

Не. Аз си поръчах от немския Амазон с доставка на Габко. Вече повече от месец и мога да кажа, че това е една от най-добрите ми придобивки и си заслужава парите отвсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване