Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, обичам от време на време да пускам мачове, но не съм много навътре и затова разглеждах разни сайтове за футболни прогнози. Попаднах скоро на betinum.com и ми изглеждат добри, имате ли някакви отзиви, има ли смисъл да се абонирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се бях абонирал за тях лятото за супер вип, когато уж нямаше мачове, но имаше някакви турнири световно за жени, европейско за младежи и т.н. Първата седмица се набих, защото не ги целеха  и спрях да залагам, но ги следих след това, понеже ми беше 1 месец абонамента и имаше добри попадения. Мислех да си го подновя, но нямах много пари, а и време ,така че се отказах. Иначе, цялостно, не са им лоши прогнозите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа, аз съм се абонирал няколко пъти при тях и имаше успехи и провали. Истината е, че направих печалба общо, но не беше голяма, може би защото не играех с толкова големи суми. Те имат там някакви препоръки и дават проценти от ,,банката'',  които да играеш, но не са много високи и съответно трябва да имаш повече пари, за да изкараш пари, освен ако не удвояваш сумите по процентите сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи каква ти е целта, приятел. За забавление ли ще залагаш, искаш да изкарваш пари ли, сериозни пари или просто за семки ? Бетинум не са лоши, има и още няколко подобни сайта, аз лично не съм си правел труда да се абонирам. Играя безплатни, който където дават. Конкретно тия бетинум имат някаква стратегия поне. Имам познати, които залагат и са им били клиенти, не са се оплаквали. Аз лично не бих си дал парите някой друг да ми прави прогнозите, а залагам от много години. Безплатно, да, иначе не. Има английски спортни сайтове, които си имат отделни канали за „скрити“ мачове и там абонаментите са хиляди лири, но дават уредени. Естествено, да се добереш до такива е много трудно. 
Не може да го направи всеки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, GrafVirgil написа:

Зависи каква ти е целта, приятел. За забавление ли ще залагаш, искаш да изкарваш пари ли, сериозни пари или просто за семки ? Бетинум не са лоши, има и още няколко подобни сайта, аз лично не съм си правел труда да се абонирам. Играя безплатни, който където дават. Конкретно тия бетинум имат някаква стратегия поне. Имам познати, които залагат и са им били клиенти, не са се оплаквали. Аз лично не бих си дал парите някой друг да ми прави прогнозите, а залагам от много години. Безплатно, да, иначе не. Има английски спортни сайтове, които си имат отделни канали за „скрити“ мачове и там абонаментите са хиляди лири, но дават уредени. Естествено, да се добереш до такива е много трудно. 
Не може да го направи всеки .

Ами и 2те. Не искам да залагам огромни суми, но някакви допълнителни пари на месец няма да са ми излишни. Дори 200лв. да са, пак е предостатъчно като да не правиш нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледаш ли футбол ? Ако не гледаш и не ти е интересно, изобщо не се занимавай с това. Не забравяй, че е хазарт преди всичко. Тоя сайт е много добър за мене, но те дават прогнози, които може и да не си чувал или да не знаеш как да залагаш. Затова си помисли колко ти се ангажира с това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те в момента са най – популярни като че ли.. Пробвай ги с най – евтиният и виж за какво иде реч и после споделяй :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Nerazzurro написа:

Те в момента са най – популярни като че ли.. Пробвай ги с най – евтиният и виж за какво иде реч и после споделяй :D

Мисля, че се написа достатъчно, какво повече има да се споделя ? Това да не е научна фантастика ? Дават ти мачове, залагаш известно време и си правиш сметка дали си на печалба 😅😏

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, boretoELE написа:

Гледаш ли футбол ? Ако не гледаш и не ти е интересно, изобщо не се занимавай с това. Не забравяй, че е хазарт преди всичко. Тоя сайт е много добър за мене, но те дават прогнози, които може и да не си чувал или да не знаеш как да залагаш. Затова си помисли колко ти се ангажира с това. 

Доста ми е интересно, но нямам толкова време. Някой път гледам репортажи. А за какви прогнози става въпрос, които да не сме чували, в бета има ли ги ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Slevin_Kelevra написа:

Доста ми е интересно, но нямам толкова време. Някой път гледам репортажи. А за какви прогнози става въпрос, които да не сме чували, в бета има ли ги ?

В бета ги има, но не са типичните. Има азиатски хендикапи, специални за полувремена и т.н. Малко се поизхвърлих, че не си ги чувал 😆

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, boretoELE написа:

В бета ги има, но не са типичните. Има азиатски хендикапи, специални за полувремена и т.н. Малко се поизхвърлих, че не си ги чувал 😆

Ясно, чувал съм ги, не ги разбирам толкова, но се уча бързо. :) Мерси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много правилно си се ориентирал. Те са 3-4 сайта в България в тая сфера, които имат повече информация за мачовете. Аз се ориентирам по анализите, които правят. Точно в Бетинум правят прилични анализи с добра успеваемост в познаването и това ме накара да ги пробвам. Аз им играя най - вече платените предизвикателства. Стриктни са там и хванах добри суми няколко пъти, защото кеш аутвах. Общо взето най – професионално са си изградили сайта и според мен си заслужават. Ако искаш ги пробвай със седмичен абонамент, но не си взимай вип. Там пари няма да изкараш. В супер випа е истината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е един от първите сайтове за футболни прогнози, които следя. Не знам колко е голям екипът им, но наистина доста ги познават. Препоръчвам ги горещо, аз съм им бил клиент бая пъти с много прекъсвания. Залагал съм им и безплатните, но като цяло си имат стратегия и си я следват, както са писали в горните коментари. 😊😉

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България няма добри сайтове за типстъри. Освен това какво значи типстър ? Футболистите са хора, не са роботи. Играят с някаква топка и дори те самите не могат да предвидят какво ще направят, какво остава за външни хора, които никога не са ги виждали ? В днешно време футболът е доста уреден, има много уговорени мачове и всичко е тото. Предлагам ти да си гледаш за кеф и ако искаш да си пускаш от време на време някой 10ак и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Naydenow написа:

В България няма добри сайтове за типстъри. Освен това какво значи типстър ? Футболистите са хора, не са роботи. Играят с някаква топка и дори те самите не могат да предвидят какво ще направят, какво остава за външни хора, които никога не са ги виждали ? В днешно време футболът е доста уреден, има много уговорени мачове и всичко е тото. Предлагам ти да си гледаш за кеф и ако искаш да си пускаш от време на време някой 10ак и нищо повече.

Мачове се уреждат под път и над път, но има някои първенства и отбори, които го правят по – малко. Вижте европейските квалификации последните месеци – всичко беше ясно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.11.2019 г. в 0:52, evgeni777 написа:

Мачове се уреждат под път и над път, но има някои първенства и отбори, които го правят по – малко. Вижте европейските квалификации последните месеци – всичко беше ясно..

И какво като го правят по – малко ? 1 път като нацелиш уреден мач с повече пари(аз лично съм го правил), ти се отщява да играеш и да гледаш футбол. Не знам дали на мен само ми влияе така, но наистина заради залози съм се отвратил от футбола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя отзив е, че са добри. 👌👌 Не са извънземни, но се правят някакви пари на месец ама само ако им следваш препоръките. Аз първоначално си залагах каквото искам и бях назад. Исках да ми върнат парите и бях готов да ги попилея, но те ми обясниха кво да правя, пуснаха ми бонус седмица и тръгнаха нещата. Имаше някои седмици, в които пак бях назад с малки суми, но в повечето случаи беше ок. Това се случи преди няколко месеца, защото се отказах от хазарта вече заради проблеми с казина и т.н.. Надявам се всеки в един момент да стигне до това заключение и да го осъзнае най – вече. Това си е болест. 😓😓😓

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ги знам тия. Аз си следя няколко фейсбук групи, дето има някои момчета, които пускат прилични мачове. Не знам дали е позволено да ги пускам тука. Ако искаш пиши на лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bogomilpetkov написа:

Не ги знам тия. Аз си следя няколко фейсбук групи, дето има някои момчета, които пускат прилични мачове. Не знам дали е позволено да ги пускам тука. Ако искаш пиши на лично.

Ами прати ги, мерси. Въпреки че преди там ги следях и беше трагично положението. Само измамници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересни мнения за Бетинум. 🙄🙄 Гледам, че има хора, които ги хранят на някакви места, а не виждам защо. Аз съм им клиент в момента и съм доста доволен. Поднових 2 пъти, все пак 29лв. е подновяването .. то си е без  пари това. Къде си и дал за кафе, къде не.. Отделно ми дават отстъпки, държат се коректно от екипа им, винаги като ги питам си отговарят. Като цяло поразпитай и на други места, за да си сигурен ако се колебаеш, но аз за сега нямам лоши отзиви. 😉

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, kabelat1 написа:

Интересни мнения за Бетинум. 🙄🙄 Гледам, че има хора, които ги хранят на някакви места, а не виждам защо. Аз съм им клиент в момента и съм доста доволен. Поднових 2 пъти, все пак 29лв. е подновяването .. то си е без  пари това. Къде си и дал за кафе, къде не.. Отделно ми дават отстъпки, държат се коректно от екипа им, винаги като ги питам си отговарят. Като цяло поразпитай и на други места, за да си сигурен ако се колебаеш, но аз за сега нямам лоши отзиви. 😉

Да, и на мене ми правят доста отстъпки често. Мисля, че за тия пари, които искат си заслужава, поне при тях. На колко „типстъри“ попадах във фейсбук и телеграм. Мислех, си че нашите са най – лъжливите, а то в чужбина направо си правят гавра с хората. И само да уточним, че става въпрос за https://betinum.com/, нали ? Понеже имаше още няколко подобни сайта много подобни на тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, emkoyy написа:

Да, и на мене ми правят доста отстъпки често. Мисля, че за тия пари, които искат си заслужава, поне при тях. На колко „типстъри“ попадах във фейсбук и телеграм. Мислех, си че нашите са най – лъжливите, а то в чужбина направо си правят гавра с хората. И само да уточним, че става въпрос за https://betinum.com/, нали ? Понеже имаше още няколко подобни сайта много подобни на тях.

Даже такива измамници ги качваха в някакви канали и групи, да ги правят за смях. То цялата работа е там, че почти никой няма време да си мисли мачовете, затова оставя на „професионалисти“ да я свършат и им плаща за това, но повечето са далеч от такива. Бетинум са ок за мене. Ще ги видим занапред как ще са, де, че нищо не се знае. Иначе, да. Тези са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, kabelat1 написа:

Даже такива измамници ги качваха в някакви канали и групи, да ги правят за смях. То цялата работа е там, че почти никой няма време да си мисли мачовете, затова оставя на „професионалисти“ да я свършат и им плаща за това, но повечето са далеч от такива. Бетинум са ок за мене. Ще ги видим занапред как ще са, де, че нищо не се знае. Иначе, да. Тези са.

ЕЕЕ Ако са като миналата седмица постоянно ще си остана при тях завинаги. :D Аз направих почти 300лв..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускат много малко прогнози. Всеки ден дават, но са малко и се ориентират към някои неща. На мене не ми хареса стила им на залагане. Аз си разработвах мои стратегии, които са по – успешни от техните със сигурност, но не сполучи и се отказах. Пробвай ги и ако искаш и си прецени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Oscarblue написа:

Пускат много малко прогнози. Всеки ден дават, но са малко и се ориентират към някои неща. На мене не ми хареса стила им на залагане. Аз си разработвах мои стратегии, които са по – успешни от техните със сигурност, но не сполучи и се отказах. Пробвай ги и ако искаш и си прецени.

Играй им випа на мартингейл и ще направиш пари. Аз лично така направих и след това си изградих собствена банка само с натрупан капитал от техни залози и залагам само с нея по 1вата стратегия, която е следването на процентите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...