Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 12 минути, IvanPetrov365 написа:

Играй им випа на мартингейл и ще направиш пари. Аз лично така направих и след това си изградих собствена банка само с натрупан капитал от техни залози и залагам само с нея по 1вата стратегия, която е следването на процентите.

Повярвай ми, пробвал съм всичко и никога няма универсална формата. Когато им бях клиент, бях много надъхан. Сега нямам време и нерви да се занимавам. Футбола ме отврати напоследък, така че съм се ориентирал към далеч по – приятни неща от залозите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си взех абонамент вече и вървят нещата за сега. Не очаквах, ще видим как ще е нататък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много кадърен сайт за прогнози. Стратегията им е добра. Играят смело, разработват нови стратегии, използват информация от интересни места явно и са доста надъхани. Готин екип. Не е лесно да се пробие в този бизнес в България, но ето, че момчетата успяват. Дано да продължават в същия дух. :coins: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се абонирах преди месец и половина, но тоя вторник си удължих абонамента с 3 месеца защото много ги познават. Всяка една седмица бях на печалба, в някои седмици по – малка де. Много са добри тия пичове, аз бях скептичен в началото, но им се получавт нещата. :01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз от малко по – малко, но имам същите отзиви. Само че аз ги играя основните фишове на Мартингейл с по 50лв. както беше написано в горните коментари и за сега са идеални. Моля се да не попаднат в лоша серия. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.12.2019 г. в 15:32, Slevin_Kelevra написа:

Да, аз от малко по – малко, но имам същите отзиви. Само че аз ги играя основните фишове на Мартингейл с по 50лв. както беше написано в горните коментари и за сега са идеални. Моля се да не попаднат в лоша серия. :D

Аз не съм се престрашил още. Чакам да натрупам стабилен капитал и тогава ги почвам, а и според мене трябва поне база 3 месеца да се види колко често попадат и колко време траят лошите им периоди понеже мартингейла е бая агресивен. : ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. Предизвикателствата са за теб направени значи 😏

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ги цъкам тях ама видях че стигат 2 пъти до предпоследното, а преди тва бяха писали че са стигнали до края, не знам колко е вярно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.12.2019 г. в 13:48, StinkiNTBG написа:

Не ги цъкам тях ама видях че стигат 2 пъти до предпоследното, а преди тва бяха писали че са стигнали до края, не знам колко е вярно.

Аз също стигнах до пред последното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, така е. Реално е добра инвестицията в бетинум мнения та на повечето хора са положителни, както и моето. Имайте предвид, че се играе дългосрочно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, с голям интерес проследих цялата тема и имам чуството, че всичките които пишат положителни мнения за този BETINUM са невероятни тролове :D
Отделих специално около 30 мин., от ценното си време, да намеря скрийншот на тези меко казано ИЗМАМНИЦИ. Него правя за да изтъкна, че са такива, а за да предпазя някой, който ще си даде парите за да бъде измамен.

Предисторията започва от там, че си закупих седмичен абонамент, точно от прочетени положителни мнения от форуми за тези велики прогнозИСТИ, типстъри или както искате го наречете. Закупих като за начало, седмичен ВИП. Нещата бяха добре, направих два залога от които един губещ и един печеливш. След това не продължих, защото залагам на хокей и той ми беше по интересен. След известно време реших пак да си взема абонамент, тъй като сезонът на хокея свърши. Този път си взех направо Месечен СУПЕР ВИП. Денят в който купих естествено направих първия залог. Беше губещ, случва се 🙂 Следващият ден отново губещ - случва се 🙂 . Пропуснах два дни, и не заложих. На 5-тият ден заложих, ии какво последва, отново загуба. Тежък момент за емоционалното ми състояние... Незнайно защо, реших да проверя статистиката за да видя какво се случва. Не я виждах! Важен и тънак момент, че когато сте логнати в системата им, получавте съобщение, че "временно статистиката за супер вип фиш е спряна" ..с обяснението, че се очаква добавяне на друга статистика от друг фиш. Викам си добре, възможно е. Пропуснах няколко дни, защото тиража не беше добър.След няколко дни отново трябваше да се върна в играта и да започна със залозите, обаче преди да се бях логнала, реших да цъкна на статистика и да видя какво е станало от миналия ден. Гледам победи 🙂 Викам уаау, пропуснала съм. И цъкам статистиката няколко дни на зад и гледам само победи, а аз играх преди това и знам, че загубих няколко дни - да но в статистиката не беше така. Явно става някакво чудо 😉 Такаа, последваха няколко дни наблюдение какво се дава и какво се изкарва на статистика. Тогава е обновяваха на няколко дни и следователно неможех да разбера какво се случва на момента... Правих скрийншотове и слдях. И точно когато почнах да следя хванах манипулациите които правеха! Имали повече от две последователни загуби статистиката се сменя и фишовете (уж които са заложили) също. И следователно се сещате какво се случи, приключих с тях.. След известно време около 2-3 месеца, мой познат и той ми се оплака, че уж залага с дадени прогнози - губи , а според статистиката печели 🙂 Също беше направил снимка на това какво  заложил и тов което е дадено - сещате се - нищо общо!!!

Тъй като, е възможно след поста, авторите да попаднат на това мнение, и да видоизменят фишовете в сайта си, за да излязат с оправданието, че не е така. Специално заради вас, ще направя видео директно как влизам в сайта и показвам статистиката. А в снимните долу, ще разберете какво се случва реално. Едната е от това какво е дадено на сайта им във вип зоната, а другото е какво  сложено на статистиката. Разликата е в последният мач, даден е над 2.5 гола (но той изгуби) и следователно слагат на фиша в статистиката друг залог - Равен няма залог - и печели 🙂 И другата среща ..подменена с под 2.5 гола от тази която беше дадена над 1.5 гола.. Абе гледаш статистиката и казваш - УАУУУ - Мега добри ;) Да ама не! Добре, че изнамерих снимки назад във времето, че иначе както се казва, вари го докажи! Може и още да намеря, но не виждам смисъл.. вече... ИЗМАМНИЦИ ОТ КЛАСА 🙂

Видео - https://youtu.be/Ha_PqaIbujQ

Dadena.PNG

Kachena.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spoiler

!

Здравейте, не съм следил много дискусията, но определено не съм разочарован от бетинум. 😇 От няколко седмици пускат сингли и съвсем промениха прогнозите.. Невероятни са. 👍👍  Аз лично си залагам от доста време при тях и досега не съм виждал подобна успеваемост. Когато ми изтичаше абонамента ми се обадиха, за да ми кажат, че имали нов анализатор, който щял тотално да промени всичко в сайта като стратегии и т.н.

😉 Дават прогнози постоянно, а сега включиха и тениса, че и гейминг спортовете.. Мен ми харесва, че информацията, която се пише по анализите е интересна и любопитна, която не може да се разбере ако не се следят нещата в детайли. :25::25::25: Знам, че има доста конкуренти, които подклаждат омраза към въпросните бетинум, което е нормално. Лично мога да покажа фишове от синглите, които съм залагал в последните дни.  Яд ме е като им толкова много хейт и се плюе типично по български по хора, които са кадърни и могат. Измислят се какви ли не начини да се обезценят. Не ми е приятно, затова си казвам и аз моето мнение. :min06:

Spoiler

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...