Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам следния проблем, преди десетина минути си ползвах месинджъра без проблем, влизам сега - първо ми иска да се логна, добре логнах се, но насреща ми един гол профил и туй то, нито приятелите ми ги има, нито чатовете, нито профилната, абе нищо, направо съм във потрес... Никнейма ми излиза, като този във Фейсбук и не ми дава да си го сменя, моля, помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dimi99stavrev написа:

Здравейте ! Имам следния проблем, преди десетина минути си ползвах месинджъра без проблем, влизам сега - първо ми иска да се логна, добре логнах се, но насреща ми един гол профил и туй то, нито приятелите ми ги има, нито чатовете, нито профилната, абе нищо, направо съм във потрес... Никнейма ми излиза, като този във Фейсбук и не ми дава да си го сменя, моля, помогнете!

Това на телефон или компютър е? Изчакай малко може да е временно. Вероятно някаква синхронизация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Емил Костов написа:

Това на телефон или компютър е? Изчакай малко може да е временно. Вероятно някаква синхронизация.

Телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dimi99stavrev написа:

Телефон

През коя мрежа работи в момента телефонът - Мобилна или през някоя безжична мрежа??? Телефонът правил ли е обновления на firmware или месинджър приложението? Пробва ли да рестартираш телефона???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

През коя мрежа работи в момента телефонът - Мобилна или през някоя безжична мрежа??? Телефонът правил ли е обновления на firmware или месинджър приложението? Пробва ли да рестартираш телефона???

Рестартирах, пак нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, dimi99stavrev написа:

Рестартирах, пак нищо...

Изчакай един ден. Може да има синхронизация. Дава ли някаква грешка??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешка не дава, но питах мои познати от групови чатове, те казват, че ми пишат, а аз не виждам кво ми  пишат, профила ми те го виждат със снимка, баш както си е, а на мене ми излиза един гол профил и туй то....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dimi99stavrev написа:

Грешка не дава, но питах мои познати от групови чатове, те казват, че ми пишат, а аз не виждам кво ми  пишат, профила ми те го виждат със снимка, баш както си е, а на мене ми излиза един гол профил и туй то....

Изчакай няколко часа. Ако проблемът продължава си преинсталирай месинджъра. Ако има възможност го тествай на компютър или на друг телефон. Варианти най-различни.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28.11.2019 г. в 0:17, Емил Костов написа:

Изчакай няколко часа. Ако проблемът продължава си преинсталирай месинджъра. Ако има възможност го тествай на компютър или на друг телефон. Варианти най-различни.

Чаках влизах, излизах 2 дена и нищо, просто не мога да си обясня, как всичко изчезна просто ей тъй...…….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dimi99stavrev написа:

Чаках влизах, излизах 2 дена и нищо, просто не мога да си обясня, как всичко изчезна просто ей тъй...…….

Пробвай на друг телефон или на компютър и кажи какъв е резултатът

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте да се логнете едновременно на компа и на  тела с месинджъра . Може така да захапе и да синхронизира.

А може и да не се управи , но малко вероятно. Имаше генерален проблем близо преди 2 дни и от там е проблема.

https://nova.bg/news/view/2019/11/28/270085/facebook-и-instagram-се-сринаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 8 месеца по-късно...

Теодора123 Прочетете и изпълнете тея стъпки по долу които съм дал и повече няма да задавате въпроси. Ако ви дойде някой въпрос пак , пак прочетете хубаво и обстойно линковете , които съм поставил и няма да имате проблеми мисля.

https://www.howtogeek.com/287144/how-to-secure-your-facebook-account/ или

https://www.facebook.com/help/213481848684090

преди 1 час, Теодора123 написа:

Здравейте, това от моя телефон ли е или  друг е влизал в профила ми? 

Screenshot_20200822_212936.jpg

Това ви увдомява , че нямате допълнителна защита и че имате запазено влизането на браузъра ви на тоя телефон от , който е снимката съответно устройството е с андроид 10 и от там може да изтриете автоматичното влизане и да си подобрите защитата на профила.

А защо се бъзикате с тъп въпрос , на който само вие знаете отговора хахах. Ако сте дали входа и паролата на някой може да е той , а ако не сте естествено че сте вие от андроид 10 майтап ли си правите не мога да разбера? Както казват съфорумниците да вадим кристалната топка и да гадаем или боб да хвърляме майтапчийка.

Е сега , като се замисля може и от  андроид емулатор да е на всякаква опер. с-ма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Gangosa написа:

Теодора123 Прочетете и изпълнете тея стъпки по долу които съм дал и повече няма да задавате въпроси. Ако ви дойде някой въпрос пак , пак прочетете хубаво и обстойно линковете , които съм поставил и няма да имате проблеми мисля.

https://www.howtogeek.com/287144/how-to-secure-your-facebook-account/ или

https://www.facebook.com/help/213481848684090

Това ви увдомява , че нямате допълнителна защита и че имате запазено влизането на браузъра ви на тоя телефон от , който е снимката съответно устройството е с андроид 10 и от там може да изтриете автоматичното влизане и да си подобрите защитата на профила.

А защо се бъзикате с тъп въпрос , на който само вие знаете отговора хахах. Ако сте дали входа и паролата на някой може да е той , а ако не сте естествено че сте вие от андроид 10 майтап ли си правите не мога да разбера? Както казват съфорумниците да вадим кристалната топка и да гадаем или боб да хвърляме майтапчийка.

Е сега , като се замисля може и от  андроид емулатор да е на всякаква опер. с-ма.

Не си правя майтап... В Абв пощата ми от миналия месец са ми пратили, че някой ми е влизал от чужд браузър или телефон и затова се опитвам да разбера дали е въпросния човек, защото доколкото четох в Google моя телефон "Huawei p30 lite" е с андроид9

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Теодора123 написа:

доколкото четох в Google

Google(търсачката) няма как да знае ВАШИЯТ телефон с какъв android е. Google не знае ВИЕ кога си пускате обновяването и кога/дали сте получили android 10, който е наличен за телефона. По-скоро питайте google как да си проверите версията на android-a.

По въпроса с login-a - ами Вие ако не помните кога и от какво устройство сте отваряли FB, ние как да знаем? Буквално си спомняте кога сте отваряли FB и ей Ви го отговора на въпроса... А въобще като видите съмнително вписване във ВАШИЯ профил - сменете паролата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от B-boy/StyLе/
      Пичове. При доклад за нередност Фейсбук го приема за редовно. Върна отговор, че са разгледали доклада и няма нарушаване стандартите на общността:
      We reviewed the photo you reported and found it doesn't violate our Community Standards.
      Съвсем ясно се вижда акцента, че насажда расова омраза. Защо не разрешават на докладчика при повторното разглеждане, "в случай че е станала грешка" потребителя да напише къде конкретно е проблемът???
      Някой може ли да удари рамо и да докладва същото? С повече рапорти вероятно ще се сетят. ЛИНК към нарушителя
      Трябва да станете член в тази група, става мигновено, за да виждате публикацията!

• от sauvibgn
      Здравейте, имам проблем с колата.
      Не се заключва отвън нито с ключа, нито с дистанционното.
      Заключва се от вътре от панела, като остават отключени двете задни врати.
      След това се отключва отвън с дистанционното, като даже се отключва с бутона за заключване.
      Казаха ми, че кабелите може да са примачкани. Установих , че са премачкани и ги запоих, но проблема си остава.
      Колата е SEAT ALHAMBRA 2004г.
    • от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от Darincho
      Здравейте! 
      Искам да Ви попитам ако искам да изтрия коментар в даден сайт, но самия сайт по никакъв начин не ми позволява това как може да бъде премахнат? 
      На коментара от страни има Х, който когато бъде натиснат излиза нещо на непонятен за мен език. 
      Няма опция Delete. Предполагам, че при натискане на X това инфо трябва да изчезне, но не става... 
      Някакви съвети??? 
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване